Προς το περιεχόμενο

Το Xbox Project Scorpio θα υποστηρίζει HDMI 2.1 αλλά και την τεχνολογία FreeSync 2 της AMD


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποτε μιλαμε για κανονικο pc με κλειστο λειτουργικο και περιορισμο στα παιχνιδια συν ολα τα υπολοιπα αρνητικα...τεσπα δεν ενδιαφερομαι να γινει διαμαχη pc vs console, αλλα αληθεια σε επιδοσεις γραφικων που θα ειναι το σκορπχιο?

το κόβω καπου στην rx 480 ισως και λιγο παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λίγο πιο δυνατό από 480 θα είναι στα γραφικά, αν και αυτοί υπόσχονται αρκετά παραπάνω επιδόσεις στη πράξη λόγω optimization.

 

Θα δούμε, αλλά σα hardware από ότι κατάλαβα έχουμε να κάνουμε με επίπεδα 480

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι απογοητευμένος απο την έλλειψη υποστήριξης ενος αναλογικού πρότυπου σήματος και εικόνας απο την νέα γενιά κονσολών...

Χάθηκε ρε Microsoft να δώσεις και υποστήριξη SCART στο νέο XBOX; Καλά τα HDMI και DP κτλ αλλα με το ζόρι να αναβαθμίσουμε τις τηλεοράσεις μας; Γιατί; Όλα για το χρήμα γίνονται μάγκες...Την επόμενη κονσόλα που θα δώσει έξοδο SCART θα την αγοράσω day1

 

2017 και θελεις scart? μα ειναι σαν να λες "θελω να τυφλωθω". ειναι ωραιο να προχωραει η τεχνολογια, για εμενα εχει μεινει πισω κιολας, θελω ακομα ποιο εξελιγμενα πραγματα...δεν μου αρεσουν τα σημερινα, εγω θελω κονσολα που να μην την συνδεω πουθενα, να παιζει μονη της ετσι στον αερα χωρις ουτε ενα καλωδιο.....και με αναλυση 8Κ. τωρα ομως, φετος δηλαδη!

 

 

Ανυπομονώ για gifάκι You must be new here. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...