Προς το περιεχόμενο

Η Nintendo τερματίζει την παραγωγή του NES Classic Edition


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να μου πει κάποιος από που μπορώ να βρω να αγοράσω 2ο χειριστήριο; Μιλάω μόνο για της Ninrendo.

http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/17341/~/which-controllers-are-compatible-with-the-nes-classic-edition

 

εδω ειναι μια λιστα με τα συμβατα χειριστηρια της Nintendo για την συγκεκριμενη κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 βασικοί λόγοι ειναι για μένα:

 

1) Το hack που κυκλοφόρησε

2) Οι μαυραγορίτες, που πλέον θα πολλαπλασιαστούν...

 

Ένα Super Nes ή Gameboy Classic edition (με μπαταρίες :P ) δε θα με χάλαγε....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτός Nintendo είναι ένας από τους λόγους που ο κόσμος θα συνεχίσει να κατεβάζει emulators. Μια ζωή μαλακιες αυτή η εταιρία. Ποσό της κόστιζε να το κατασκευάσει; άντε το 1/3 της τιμής που το πουλούσε. Αλλά μπα δεν έχει ανάγκη προφανώς να Αρμεξει άλλο την γενιά του 80'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 βασικοί λόγοι ειναι για μένα: 1) Το hack που κυκλοφόρησε 2) Οι μαυραγορίτες, που πλέον θα πολλαπλασιαστούν... Ένα Super Nes ή Gameboy Classic edition (με μπαταρίες :P ) δε θα με χάλαγε....

 

Ποιο hack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο hack?

Μπορεις και βαζεις ολα τα παιχνιδια του NES η ακομα και απο αλλες κονσολες αν θες.Ειναι απλο και ειναι καλη φαση γιατι ηταν λιγα τα 30 που ειχε μονο μεσα.Δεν εχω δοκιμασει να του βαλω απο αλλες κονσολες αλλα του NES τα εβαλα ολα.Μεσα σε φακελο το καθε γραμμα και με screenshot απο το εξωφυλλο του καθε παιχνιδιου.Δοκιμασε το αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη εγινε χαμος  αν καποιος εχει κανει καμια παραγγελια και αλλαξει γνωμη ας μου στειλει ενα pm. 

Εγώ το πήρα σήμερα από τον Κωτσόβολο.Κοίτα και εκεί.Στο κατάστημα της Λαμίας είχε ακόμη 4-5.Και να φανταστείς τυχαία ήμουνα στην πόλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, με πριζώσατε και μόλις έκανα ένα παραγγελία!
Πρόλαβα ένα τελευταίο σε Κότσο της περιοχής μου.

Πότε προλάβατε και τα εξαφανίσατε ρε σεις??

Μαυραγορίτες .... :mrgreen:

Αν κάποιος θέλει να το πάρει από γνωστή αλυσίδα (έχουν εξαφανιστεί ηλεκτρονικά), ας πάρουν ένα τηλέφωνο στα καταστήματα της περιοχής τους και να χτυπήσουν κάποιο που έχει μείνει στα ράφια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, με πριζώσατε και μόλις έκανα ένα παραγγελία!

Πρόλαβα ένα τελευταίο σε Κότσο της περιοχής μου.

Πότε προλάβατε και τα εξαφανίσατε ρε σεις??

Μαυραγορίτες .... :mrgreen:

Αν κάποιος θέλει να το πάρει από γνωστή αλυσίδα (έχουν εξαφανιστεί ηλεκτρονικά), ας πάρουν ένα τηλέφωνο στα καταστήματα της περιοχής τους και να χτυπήσουν κάποιο που έχει μείνει στα ράφια!

δεν βρισκω τον κωδικο προιοντος για να ρωτησω αν το εχει ο κωτσος εδω κοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό είσαι μέλος στο καλύτερο (και χειρότερο για τις τσέπες μας :P) τεχνολογικό  Site της Ελλάδας, γιατί εδώ τα λέμε όλα ----->>>

Κωδικός προϊόντος : 165497

 

Καλή επιτυχία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, με πριζώσατε και μόλις έκανα ένα παραγγελία!

Πρόλαβα ένα τελευταίο σε Κότσο της περιοχής μου.

Πότε προλάβατε και τα εξαφανίσατε ρε σεις??

Μαυραγορίτες .... :mrgreen:

Αν κάποιος θέλει να το πάρει από γνωστή αλυσίδα (έχουν εξαφανιστεί ηλεκτρονικά), ας πάρουν ένα τηλέφωνο στα καταστήματα της περιοχής τους και να χτυπήσουν κάποιο που έχει μείνει στα ράφια!

για αυτο και εγω πήρα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...