Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για πλατη


MojoZo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εδώ και μέρες πονάει η μέση μου ξαφνικα χωρις να κάνω κατι, πήρα τα voltaren 75mg ξερεται για πόσες μέρες πρεπει να τα παίρνω; αν δεν δω βελτίωση ενωειται οτι θα πάω στον γιατρό

Γιατρός άμεσα, δεν παίζουμε με θέματα σχετικά με την μεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ενας ορθοπαιδικος μπορει να σου απαντησει υπευθυνα. Ο "κηδεμονας" που ειδα σε φωτογραφιες μπορει να βοηθησει αλλα οχι σιγουρα . Δεν ειναι και καθολου βολικος ...Το λεω εκ πειρας γιατι τον φοραγα πριν κανω επεμβαση για σπονδυλοδεσια αλλα δεν εφερε αποτελεσματα.Υπηρχε καταγμα σπονδυλου που δεν διορθωθηκε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ενας ορθοπαιδικος μπορει να σου απαντησει υπευθυνα. Ο "κηδεμονας" που ειδα σε φωτογραφιες μπορει να βοηθησει αλλα οχι σιγουρα . Δεν ειναι και καθολου βολικος ...Το λεω εκ πειρας γιατι τον φοραγα πριν κανω επεμβαση για σπονδυλοδεσια αλλα δεν εφερε αποτελεσματα.Υπηρχε καταγμα σπονδυλου που δεν διορθωθηκε .

Γιάννη είχες πόνο η κάποια ενόχληση; αν ναι σε ποια σημεία περίπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονο ειχα στον Ο1 σπονδυλο . Ειχα σπασει το ποδι μου και παραπατησα με τις πατεριτσες σπιτι και εγινε η ζημια . Τελικα τον εδεσαν με σιδερα με δυο απο πανω και δυο απο κατω αν θυμαμαι καλα Ο1-Θ2

 

Εχω 11 χρονια ...σιδηροκατασκευη στην πλατη .Δεν θυμιζω τα σημερινα αρνακια στην σουβλα ?Ρωταγα την γυναικα μου ποσα ραματα εχω και δεν μου ελεγε οποτε την αναγκασα να βγαλει φωτογραφια .

post-40980-0-25528800-1492380660_thumb.png

post-40980-0-03698600-1492380850_thumb.jpg

post-40980-0-95401800-1492381112_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ρωτήσεις και κάποιον χειρπρακτικό που να ασχολείται με πλάτη, σπονδυλική στήλη, αυχένα κλπ.

 

 

Θα ελεγα πρωτα να τον δει ορθοπεδικος και αν προτεινει δυσκολες λυσεις τοτε ας κοιταξει και αλλου . Μια ακτινογραφια ειναι απολυτως απαραιτητη σε καθε περιπτωση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...