Προς το περιεχόμενο

Περιποιημένες γυναίκες vs ατημέλητες...


Yperaspisths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eίναι η νέα τάση, αξύριστο look παντού.

  

Σε πολλές χώρες είναι συνηθισμένο να μην ξυρίζεσαι εδώ και πολλά χρόνια.

καλά, ας μη ξυρίσουν μασχάλες και αλλάζεις όχι πεζοδρόμιο, πόλη
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε ειλικρίνεια εχω πετυχει αραβοφωνη (?) να βγαινει απο λιμουζινα και να εχει φορητο μουστακι- καραγκιόζη.

 

Το μουστάκι αποτελεί θεμελιώδες δικαίωμα των γυναικών

 

 

 

1381860_10151673016222131_1651837874_n.j

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει η γυναίκα να είναι περιποιημένη αλλά όχι να είναι καρνάβαλος με 50 κιλά κραγιόν, πούδρα κτλ.

 

Το νέο στιλ που κυκλοφορεί τελευταία με την γυναίκα να μην ξυρίζεται απλά δεν το αντέχω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ βλέπουμε στην παραλία άντρες ξυρισμένους παντού ή καλύτερα δείτε το survivor. Brutal άντρες σαν τον Αγγελόπουλο έχουν κάνει laser μέχρι και στα πόδια.

 

Οι γυναίκες γίνονται άντρες και οι άντρες γυναίκες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μικρος,θα ηθελα η κοπελα/γυναικα να ειναι περιποιημενη.Αλλα με χαλαει οταν βαζει 10 τονους καλλυντικα.Να ειναι περιποιημενη αλλα οσο χρειαζεται,χωρις να επηρεζεται απο τους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mylo ισχυει αυτο που λενε δλδ οτι οι σαλονικιες ειναι παντα φτιαγμενες; Οταν ανεβηκα δεν προσεξα, κοιταζα μονο τα τριγωνα πανοραματος.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ξαναειπωθεί εδώ μέσα, ο θάμνος είναι και πάλι στη μόδα! Αλλά οι μόδες δεν θάπρεπε να μας ενδιαφέρουν. Και γω βλέπω συχνά τύπες με μασχαλότριχα στην χώρα διαμονής μου, και όχι μόνο ατημέλητες, αλλά άνετα μπορεί η αλλη νά'ναι με ταγεράκι και τακούνι, να αράζει στη λιακάδα, να βγάλει το σακάκι κ από κάτω να παίζει τζανγκλ. Σαν θέαμα σε κάποιες χώρες δεν είναι στιγματισμένο λοιπόν.

Κατατάλλα, περί ορεξεως κλπ.

Εγώ προσωπικά το ζιζί μου όταν είναι φρεσκοπεριποιημένο το βρίσκω εξαιρετικά θελκτικό στην αφή, θέλω συνέχεια να το αγγίζω, είναι ότι πιο απαλό υπάρχει. Το αν συμφωνεί και κάποιος άλλος που εχει προσβαση εκεί, για μενα είναι δευτερεύον.

Τα ίδια και με νύχια, βρακιά, μαλλιά κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα προτιμήσω μία ωραια βαμμένη κοπέλα με περιποιημένα νύχια,μαλλιά,με ωραία ρούχα και ας μην έχει τόσο ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο  και ας μη με προτιμήσει ποτέ αυτή.

 

*fixed*

My-reaction-watching-my-hot-neighbour-ru

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mylo ισχυει αυτο που λενε δλδ οτι οι σαλονικιες ειναι παντα φτιαγμενες; Οταν ανεβηκα δεν προσεξα, κοιταζα μονο τα τριγωνα πανοραματος.

Ναι, βέβαια έχω ενστάσεις για το πόσο θεσσαλονικιες είναι, αλλά ισχύει. Τώρα για το αν ξυρίζουν και τι, δε μπορώ να απαντήσω
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...