Προς το περιεχόμενο

Περιποιημένες γυναίκες vs ατημέλητες...


Yperaspisths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μασκαρα οχι;

Σου λεει μεικ απ ναι...

 

Εγω θελω να ρωτησω το πεος σε εναν αντρα σου αρεσει; προτιμας με μια μικρη επεμβαση να το αφαιρει η σου αρκει να το βαζει αναμεσα στα ποδια οταν περπατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετά θα βγαίνετε παρέα να χτυπάτε αγοράκια.

eva το τερμάτισες. Είσαι ένα κλικ από το να μοιράζεστε και τα ίδια ρούχα

 

γιατι φιλε μου; αμα εγω ειμαι περιποιημενη και φτιαγμενη γιατι να μην ειναι και ο αλλος;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mylo ισχυει αυτο που λενε δλδ οτι οι σαλονικιες ειναι παντα φτιαγμενες; Οταν ανεβηκα δεν προσεξα, κοιταζα μονο τα τριγωνα πανοραματος.

Μονο απ τον mylo θες απαντηση ; !!!!

  Αληθευει..Οι γνησιες Θεσσαλονικιες βγαινουν εξω στο μπακαλικο ,φουρνο,σουπερ μαρκετ κλπ στην χειροτερη περιπτωση ντυμενες ομορφα,καθως πρεπει..Κατι αισχη που βλεπω εδω και χρονια ,να πηγαινουν στα παραπανω με πυζαμες και παντοφλες ,σαν γνησιος Θεσσαλονικιος με χαλανε πολυ...Και ναι, το "λλλλ" το τονιζω παααρα πολλλλλυ...!!

Το ιδιο και οι κοπελες , να ξερεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπως ετσι ελπίζω.

 

Ville Valo φάση και των λοιπών μεταλο/ροκάδων :)

 

Σου λεει μεικ απ ναι...

 

Εγω θελω να ρωτησω το πεος σε εναν αντρα σου αρεσει; προτιμας με μια μικρη επεμβαση να το αφαιρει η σου αρκει να το βαζει αναμεσα στα ποδια οταν περπατα;

Επέμβαση, επέμβαση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φιλε μου; αμα εγω ειμαι περιποιημενη και φτιαγμενη γιατι να μην ειναι και ο αλλος;

Εγω δεν ειπα οτι τα φύλα δεν πρέπει να αυτοφροντίζονται. Εννοείται και τα δυο φύλα πρέπει να αυτο-φροντίζονται αλλά πρέπει να υπάρχουν όρια που βοηθάνε τη σχέση.

 

Με βάση το συλλογισμό σου θα ήθελα η κοπέλα μου να έχει κοντο μαλλί με ζελέ, γενάκι στη μούρη και να μη φορά τιποτα θηλυκό (βραχιόλια, κοσμήματα, φορεματα, κλπ). Αυτά τα έχω στον κολλητό μου, οχι στη συντροφο μου. 

 

Αλλο η θηλυκότητα/ανδρικότητα και άλλο η αυτο-φροντίδα των φύλων. ΟΧΙ μπακα, τρίχα αρκουδας και άσπρο τιραντέ μπλουζάκι αλλά επισης ΟΧΙ πλήρη αποτρίχωση, αιλινερ και μεικ απ. Αντίστοιχα όμως ΟΧΙ τρίχα σε πόδια, γαλότσες και μπλούζα metallica/trash metal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να πετάξω το Χξς μπλουζάκι μου γιατί όπως φαίνεται είναι ανδρικό προνόμιο...

 

Παρεμπιπτόντως, σε μια άλλη εποχή οι άνδρες φορούσαν τόνους μεικ απ όπως και οι γυναίκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω να πετάξω το Χξς μπλουζάκι μου γιατί όπως φαίνεται είναι ανδρικό προνόμιο...

 

Παρεμπιπτόντως, σε μια άλλη εποχή οι άνδρες φορούσαν τόνους μεικ απ όπως και οι γυναίκες...

Ποια εποχη; :ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια εποχη; :ο

Αρχαίοι Αιγύπτιοι. Ευρώπη του 16-18ου αιώνα. Και πολλοί άλλοι (λαοί) το εφάρμοζαν.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγω βρισκω εξαιρετικο το να ειναι περιποιημενη μια γυναικα. Επισης θεωρω τα βαμμενα νυχια classy (παρακαλω μην πεταξετε κανα λινκ με νυχι 10 εκατοστα, οχι, δεν εννοω αυτο :P).

To αξυριστο look ευτυχως δεν εχω παρατηρησει να ειναι στη μοδα οπως ειπατε, αλλα γενικα αν εβλεπα τριχα στο ποδι θα ετρεχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηριουσλι, αυτά διαβαζατε σχολείο;

Γιατί εσύ μόνο στο σχολείο μάθαινες; Άλλα βιβλία δεν διάβαζες;

 

 

Πάντως τώρα σοβαρά, δεν έχει παρατηρήσει κανένας αιγυπτιακές τοιχογραφίες; Πορτραίτα με Άγγλους και Γάλλους αριστοκράτες και βασιλείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...