Προς το περιεχόμενο

Περιποιημένες γυναίκες vs ατημέλητες...


Yperaspisths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως θέλω τον άντρα περιποιημένο. Ξυρισμένο προσωπο, στήθος και πόδι. Καλά άμα δω πλάτη θάμνο τρώει άκυρο από χιλιόμετρο. Και φυσικά πρέπει να φοράει άρωμα, να έχει απαλά και περιποιημένα χέρια και να μην έχει μαύρους κύκλους ή σπυράκια. Λίγο κονσιλερ επιβάλλεται κι αν χρειάζεται Makeup επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα απαλά χέρια τι παιζει;

 

Το έχω ακούσει απο διάφορες γυναίκες και η δικιά μου το λέει συνέχεια,ότι ενας λόγος που τις αρέσω είναι τα απαλά χέρια μου

 

Έχετε την τρέλα σας γενικά :P

 

 

(Αυτό με την πλάτη θάμνο,συμφωνώ και εγω,άμα ήμουν γυναίκα θα αηδιαζα να το εβλεπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία μάλιστα έχω νέο φετίχ. Τα λεπτά περιποιημένα γυναικεία δάχτυλα σε λευκό χρώμα βαμμένα με τρελαινουν. Πραγματικά με απωθούν οι ατημέλητες γυναίκες και ας έχουν όμορφα χαρακτηριστικά.

 

Δηλαδή θα προτιμήσω μία ωραια βαμμένη κοπέλα με περιποιημένα νύχια,μαλλιά,με ωραία ρούχα και ας μην έχει τόσο ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο από μία ατημέλητη γυναίκα με ωραία χαρακτηριστικά. Τώρα τελευταία μάλιστα βλέπω και αξυριστες γυναίκες σε ποδια και μασχάλη.

 

Υ.Γ νέο epic thread δημιούργησα ο ατιμος

 

Ευχαριστω για το κοπλιμαν. Ετσι τα εχω τωρα.

 

ΑΛΛΆ

 

Οχι παλι τετοιο τοπικ! Θα καταληξουμε στο να μαθουμε για 20η φορα πως ο Φωτης θελει την γυναικα μοντελο με 15ποντο ακομα και μεσα στο σπιτι και τους άλλους μισούς να λενε οτι στο τελος ο πολυ στοκος (εκτος απο τη μπογιά) ποτιζει τον εγκεφαλο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)Εγώ προσωπικά το ζιζί μου όταν είναι φρεσκοπεριποιημένο το βρίσκω εξαιρετικά θελκτικό στην αφή, θέλω συνέχεια να το αγγίζω, είναι ότι πιο απαλό υπάρχει. Το αν συμφωνεί και κάποιος άλλος που εχει προσβαση εκεί, για μενα είναι δευτερεύον.

Τα ίδια και με νύχια, βρακιά, μαλλιά κλπ.

Σταμάτααα... είσαι επικίνδυνη εσύ :-) :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για το κοπλιμαν. Ετσι τα εχω τωρα.

 

ΑΛΛΆ

 

Οχι παλι τετοιο τοπικ! Θα καταληξουμε στο να μαθουμε για 20η φορα πως ο Φωτης θελει την γυναικα μοντελο με 15ποντο ακομα και μεσα στο σπιτι και τους άλλους μισούς να λενε οτι στο τελος ο πολυ στοκος (εκτος απο τη μπογιά) ποτιζει τον εγκεφαλο.

Μαίρη μου οι άντρες δεν έχουν ιδέα από βάψιμο ούτε μπορούν να κρίνουν το πολύ και το λίγο βάψιμο. Μπορώ να σου κάνω βάψιμο που θα πάρει 3 ώρες και θα έχεις 70 προϊόντα πάνω σου και θα σου λέει μετά τι όμορφη και φυσική κούκλα είσαι και μπορώ να σου πετάξω ένα κραγιόν και μια σκιά και θα γκρινιάζει ότι βάφτηκες πολύ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θέλω τον άντρα περιποιημένο. Ξυρισμένο προσωπο, στήθος και πόδι. Καλά άμα δω πλάτη θάμνο τρώει άκυρο από χιλιόμετρο. Και φυσικά πρέπει να φοράει άρωμα, να έχει απαλά και περιποιημένα χέρια και να μην έχει μαύρους κύκλους ή σπυράκια. Λίγο κονσιλερ επιβάλλεται κι αν χρειάζεται Makeup επίσης.

και μετά θα βγαίνετε παρέα να χτυπάτε αγοράκια.

eva το τερμάτισες. Είσαι ένα κλικ από το να μοιράζεστε και τα ίδια ρούχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαίρη μου οι άντρες δεν έχουν ιδέα από βάψιμο ούτε μπορούν να κρίνουν το πολύ και το λίγο βάψιμο. Μπορώ να σου κάνω βάψιμο που θα πάρει 3 ώρες και θα έχεις 70 προϊόντα πάνω σου και θα σου λέει μετά τι όμορφη και φυσική κούκλα είσαι και μπορώ να σου πετάξω ένα κραγιόν και μια σκιά και θα γκρινιάζει ότι βάφτηκες πολύ.

 

Ντροπή σας γυναίκαι, νιώθω βαθιά γελασμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θέλω τον άντρα περιποιημένο. Ξυρισμένο προσωπο, στήθος και πόδι. Καλά άμα δω πλάτη θάμνο τρώει άκυρο από χιλιόμετρο. Και φυσικά πρέπει να φοράει άρωμα, να έχει απαλά και περιποιημένα χέρια και να μην έχει μαύρους κύκλους ή σπυράκια. Λίγο κονσιλερ επιβάλλεται κι αν χρειάζεται Makeup επίσης.

Μασκαρα οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...