Προς το περιεχόμενο

Αξιοπιστία καταστήματος Laptopoutlet


maousaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο μάθαμε και μια καινούρια λέξη.

 

Δεν κάνω διαφήμιση και δυστηχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι για να πείσω τους δύσπιστους.

Απλά είναι πολύ sketchy κατάστημα, δεν νομίζεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο μάθαμε και μια καινούρια λέξη.

...

Είδες πόσα πράματα μαθαίνεις στο insomnia?

 

Απλά είναι πολύ sketchy κατάστημα...

Που πουλάει όμως ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ Dell XPS φθηνότερα από ΗΠΑ, WOW!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο μάθαμε και μια καινούρια λέξη.

 

Δεν κάνω διαφήμιση και δυστηχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι για να πείσω τους δύσπιστους.

maousaki εσύ εισαι ο πιθανος πελατης και εσύ θα αποφασίσεις αν σε συμφερει. Δικά σου ειναι τα λεφτα.

 

Εγω με αυτά που εχω διαβάσει παλιοτερα αλλά και τώρα (δεν εχει έδρα για φορολογικους λογους - μπόινγκ) ΔΕΝ θα ψώνιζα απο εκεί

ΑΛΛΑ

ακομα κι αν υπήρχε μια τεράστια διαφορά τιμής που να ήταν εις οφελος μου, τοτε πριν ακουμπήσω χρήμα θα εκανα αυτά που εγραψα παραπανω:

  •  
  • Παραλαβή χέρι χερι
  • Επικοινωνία με dell για διασταυρωση
  • Σφραγισμένο κουτι
  • Μηχανογραφημένη απόδειξη

 

Αν ΕΝΑ έλλειπε, θα ψώνιζα απο αλλου, ακομα κι αν ήταν απο ενα eshop του εξωτερικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

  • Παραλαβή χέρι χερι
  • Επικοινωνία με dell για διασταυρωση
  • Σφραγισμένο κουτι
  • Μηχανογραφημένη απόδειξη
...

 

Περίμενε, στην καλύτερη περίπτωση κάνα αυτοκόλλητο made in China...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε, στην καλύτερη περίπτωση κάνα αυτοκόλλητο made in China...

Θελω όμως να εχει και το στρογγυλο αυτοκόλλητο QC quality check

αμα δεν ειναι κολλημένο δεν αγοραζω ακομα κι αν αντί για κουτί το εχει σε σακουλα σουπερ μαρκετ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη καπου το "χανω"(?) ολο το παραπανω ^^, πως δηλαδη θα μπορουσε ταυτοχρονως ετσι και
να μην εχει έδρα για φορολογικους λογους(!), και να σου κοβει ομως Μηχανογραφημένη απόδειξη??
:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε λίγο δύσκολο να το πάρω από κοντά. Αν ήμουν από Αθήνα εννοείται χέρι με χέρι.

Αν αυτο το εγραφες απο την αρχή, θα γλυτωνανε 2 σελίδες συζήτησης. 

 

Εκφράζω προσωπική γνώμη, αλλά απο το συγκεκριμένο εγω ΔΕΝ θα ψωνιζα απο απόσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι και εγώ για αγορά, είχα διαβάσει και το προηγούμενο θέμα που ήταν όντως μπερδεμένο και δεν μπορώ να καταλήξω. Αν είναι όντως καλό γιατί όλοι το βλέπουμε με μισό μάτι? Επίσης, με αυτές τις τιμές θεωρητικά θα ήταν ότι καλύτερο, παρόλα αυτά μέχρι τώρα δεν έχει βγει κάποιος να πει αγόρασα από εκεί και η γνώμη μου είναι αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφέρομαι και εγώ για αγορά, είχα διαβάσει και το προηγούμενο θέμα που ήταν όντως μπερδεμένο και δεν μπορώ να καταλήξω. Αν είναι όντως καλό γιατί όλοι το βλέπουμε με μισό μάτι? Επίσης, με αυτές τις τιμές θεωρητικά θα ήταν ότι καλύτερο, παρόλα αυτά μέχρι τώρα δεν έχει βγει κάποιος να πει αγόρασα από εκεί και η γνώμη μου είναι αυτή

εγω ενδιαφερωμουν για αγορα και δε με βοηθουσε καθολου, σε φαση να το δω πρωτα ή να μου δωσει οποιαδηποτε αλλη πληροφορια, μου ειπε να αγωρασω απο αλλου αν δεν τον εμπιστευομαι. Ετσι δε συμπεριφεροντε, δε θα τον παρακαλαω κιολας να μου πουλησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενδιαφερωμουν για αγορα και δε με βοηθουσε καθολου, σε φαση να το δω πρωτα ή να μου δωσει οποιαδηποτε αλλη πληροφορια, μου ειπε να αγωρασω απο αλλου αν δεν τον εμπιστευομαι. Ετσι δε συμπεριφεροντε, δε θα τον παρακαλαω κιολας να μου πουλησει.

άρα τελικά κάτι βρωμάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενδιαφερωμουν για αγορα και δε με βοηθουσε καθολου, σε φαση να το δω πρωτα ή να μου δωσει οποιαδηποτε αλλη πληροφορια, μου ειπε να αγωρασω απο αλλου αν δεν τον εμπιστευομαι. Ετσι δε συμπεριφεροντε, δε θα τον παρακαλαω κιολας να μου πουλησει.

WOW! Θίχτηκε κιόλας!

άρα τελικά κάτι βρωμάει

Πες το κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...