Προς το περιεχόμενο

Xbox One Wireless Controller + Forza Horizon 3 (XONE + W10) 62€ @ MicrosoftStore.pl


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραθέτω την προσφορά όπως τη βρήκα 

το σκέφτομαι πολύ σοβαρά αλλά έχω ήδη 2 χειριστήρια

 

Εξαιρετική προσφορά από το πολωνικό e-shop της Microsoft για κατόχους Xbox One ή PC: το νέο χειριστήριο της κονσόλας σε Ocean Shadow ή Recon Tech μαζί με την Play Anywhere έκδοση του Forza Horizon 3 μόλις με 259 πολωνικά ζλότι που σημαίνει σχεδόν 62€, με την αποστολή δωρεάν.
 
Στη χώρα μας οι καλύτερες τιμές είναι 60€ για το χειριστήριο και 44€ για το παιχνίδι μόνο όμως για Xbox One.
 
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καρασυμφερει για αυτούς που έχουν xbox One. Που και πάλι πουλάνε το παιχνίδι και τους βγαίνει τσάμπα το χειριστήριο. 56 έδωσε πριν 5 μέρες για το άσπρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μανια με τα καινουργια παιχνιδια να μην εχουν local co-op...Μια χαρα ωραια split screen θα ηταν.

 

Με το ζορι να σκασουμε το 50αρι για να παιξουμε με ενα φιλο δηλαδη?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Xbox να μην έχει κάποιος μπορεί να το παίζει στο PC?

Με την ίδια ποιότητα με το Xbox?

Παιζει τελικά ναι. Μην το σκέφτεστε είναι εξαιρετική προσφορά βασικά βγαίνει σχεδόν τσάμπα το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε μπελά που βρήκαμε σήμερα... :P


Μπορεί κάποιος να παραθέσει ένα link να διαβάσω πώς μπορώ να το παίξω για να μην πρήζω?
Βάζω το DVD στο PC και απλά παίζει? Και αν δεν έχω dvd drive στο pc μπορώ κάπως να το μοντάρω να παίξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο που κοίταζα να χτυπήσω εξαντλήθηκε. Τώρα είμαι στο βήμα της πληρωμής για το άλλο, αλλά δεν βρίσκω άκρη με τα πολωνικά και το translate :P

Εκανα παραγγελία. Το αποτέλεσμα θα δείξει. Προτιμούσα τον πρώτο βέβαια αλλά για την τιμή καλός είναι και ο Ocean Shadow.

Thanks TS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο που κοίταζα να χτυπήσω εξαντλήθηκε. Τώρα είμαι στο βήμα της πληρωμής για το άλλο, αλλά δεν βρίσκω άκρη με τα πολωνικά και το translate :P

 

Εκανα παραγγελία. Το αποτέλεσμα θα δείξει. Προτιμούσα τον πρώτο βέβαια αλλά για την τιμή καλός είναι και ο Ocean Shadow.

 

Thanks TS.

Εξαιρετικό είναι και το μπλε 61 ευρώ έχει Ελλάδα συν μεταφορικά. Βασικά σου βγαίνει τσάμπα το παιχνίδι. Το χειριστήριο είναι ότι καλύτερο υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έκανε κανείς παραγγελία ας το πει γιατί από  Paypal μου ήρθε απόδειξη μόνο για το παιχνίδι (100PLN).

Για την παραγγελία είμαι σίγουρος ότι τα έκανα σωστά, και στο Checkout χτήπησα 159PLN στην Paypal.



Εντάξει τσέκαρα το ιστορικό παραγγελιών και απλά είναι In Progress το χειριστήριο. Οπότε περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αυτά δεν δίνουν το παιχνίδι δώρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χειριστήριο αυτό που γράφει το google το μεταφράζει ως "in return".ενώ το παιχνίδι σαν "πληρης". Αυτό που γράφει στη παραγγελία είναι "σε εξέλιξη".

 

Οι υπόλοιποι έχετε το ίδιο? Δεν πιστεύω να ακυρώσει την παραγγελία η MS, ελπίζω απλά να περιμένει stock για το controller.

post-272070-0-37287700-1494620533_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...