Προς το περιεχόμενο

Xbox One Wireless Controller + Forza Horizon 3 (XONE + W10) 62€ @ MicrosoftStore.pl


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρήγγειλα και εγώ τελικά σήμερα, στο mail που μου ήρθε από την MS γράφει ότι το χειριστήριο είναι pre order και ότι θα είναι σε στοκ στις 25/5

 

Οπότε θα αργήσουν λίγο να φύγουν αυτά που παραγγέλνουμε σήμερα! (το αναφέρω προς ενημέρωση, όχι ότι με ενοχλεί που θα αργήσει λίγο)

Άκυρο τελικά έφυγε και έμενα σήμερα από Ολλανδία με UPS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι ακόμη στοκ ρε παιδιά ?

Το recon tech είναι ακόμα διαθέσιμο!

 

Και τα 2 είναι διαθέσιμα τώρα που το ξαναείδα!

 

Update: Έφυγε και η παραγγελία για το Recon Tech που έκανα χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου στειλανε και εμενα το tracking number για το Recon Tech..

 

Ευχαριστω για την προσφορά!

 

** ενημερωτικα, σε προσφορα μαζι με το φορτσα, ειναι οσα χειριστηρια εχουνε 259,00pl !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

** ενημερωτικα, σε προσφορα μαζι με το φορτσα, ειναι οσα χειριστηρια εχουνε 259,00pl !

Δεν νομίζω.

Έβαλα στο καλάθι έναν κόκκινο και δεν έβαλε και το παιχνίδι αυτόματα με την έκπτωση όπως κάνει στα 2 πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχα γνωστο μου στην Αθηνα να μου εριχνε και εμενα μια παραγγελια θα το αγοραζα μιας και δυστηχως δεν εβγαλα ακρη με τα Πολωνικα στο site.

Οχι οτι με ενδιαφερει προσωπικα το χρωμα του controller πιο πολυ το παιχνιδι με ενδιαφερει και το controller για καβαντζα αντι να αγοραζα κανενα xbox 360 λογω χαμηλοτερης τιμης .

 

Α ρε Πολωνοι,χαθηκε να εχετε και επιλογη αγγλικης γλωσσας ρε γμτ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχα γνωστο μου στην Αθηνα να μου εριχνε και εμενα μια παραγγελια θα το αγοραζα μιας και δυστηχως δεν εβγαλα ακρη με τα Πολωνικα στο site.

Οχι οτι με ενδιαφερει προσωπικα το χρωμα του controller πιο πολυ το παιχνιδι με ενδιαφερει και το controller για καβαντζα αντι να αγοραζα κανενα xbox 360 λογω χαμηλοτερης τιμης .

 

Α ρε Πολωνοι,χαθηκε να εχετε και επιλογη αγγλικης γλωσσας ρε γμτ? :P

Με αυτόματη μετάφραση Google έκανα δουλειά κι εγώ μην νομίζεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτόματη μετάφραση Google έκανα δουλειά κι εγώ μην νομίζεις :P

Μωρε δοκιμασα και εγω αλλα δεν πολυ εβγαλα ακρη,αργοτερα στα στοιχεια που επρεπε να συμπληρωσω και παρεδωσα τα οπλα.

Ενταξυ δεν ειναι και κανενα ειδος πρωτης αναγκης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε δοκιμασα και εγω αλλα δεν πολυ εβγαλα ακρη,αργοτερα στα στοιχεια που επρεπε να συμπληρωσω και παρεδωσα τα οπλα.

Ενταξυ δεν ειναι και κανενα ειδος πρωτης αναγκης :P

Δεν είναι αλλά 40 ευρώ έκπτωση στα 100 ευρώ είναι πολύ καλό deal.

 

Εκεί που κόλλησες, είχα κολλήσει κι έκανα copy paste τις λεξεις πανω απο τα προς συμπλήρωση κουτακια στο Google translate.

 

Τώρα έχεις όλη την τεχνογνωσία, η απόφαση στα χέρια σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε chrome και μετάφραση, άντε και κάνα copy paste, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

Ένα από τα καλύτερα χειριστήρια και ένα από τα καλύτερα παιχνίδια.

Πολύ καλό deal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό offer αλλα δεν υπαρχει θεμα με τη διαδικασια με αποστολη σε .pl υποτιθεται ; ok το digital code δεν το φοβαμαι το παιρνεις αμεσα , αλλα η αποστολη του χειριστηριου στη φυσικη διευθυνση ας περιμενουμε να δουμε με τις παραδοσεις . Απο οτι θυμαμαι UPS ms επισκευη μου χε ερθει σε μολις 2 μερες απο .de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό offer αλλα δεν υπαρχει θεμα με τη διαδικασια με αποστολη σε .pl υποτιθεται ; ok το digital code δεν το φοβαμαι το παιρνεις αμεσα , αλλα η αποστολη του χειριστηριου στη φυσικη διευθυνση ας περιμενουμε να δουμε με τις παραδοσεις . Απο οτι θυμαμαι UPS ms επισκευη μου χε ερθει σε μολις 2 μερες απο .de

 

Έχω tracking number της UPS που λέει την περιοχή μου.

 

Τι μπορεί να πάει στραβά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...