Προς το περιεχόμενο

Xbox One Wireless Controller + Forza Horizon 3 (XONE + W10) 62€ @ MicrosoftStore.pl


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν προχωρήσω στην επιλογή τρόπου χρέωσης μου βγάζει για να βάλω διεύθυνση χρέωσης και χώρα Πολωνία (χωρίς να μπορείς ν' αλλάξεις τη χώρα).

Εκεί τι βάλατε εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Hello, Χρήστος _____
 
We have completed the creation of an electronic VAT invoice for your recent purchase:
Download VAT invoice in PDF format
VAT invoice ID: 66001_____
VAT invoice creation date: May 13, 2017
To view transaction history, and access links to electronic invoices, simply log in to the account Microsoft - accounting transactions.
If you need help with PDF files using NVDA, click here .
Thank you!
Microsoft
 

Μόλις μου ήρθε αυτό! To PDF είναι απόδειξη μόνο για το παιχνίδι :/ O κωδικός του παιχνιδιού είναι διαθέσιμος αν πάτε στο store της Πολωνίας στις παραγγελίες σας , και μετά σε μία από τις δίπλα καρτέλες. 99% ο ίδιος κωδικός είναι και για το Xbox One.

Επεξ/σία από khr1s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είναι θέμα stock και να έγινε τμηματική χρέωση και έκδοση απόδειξης για ότι υπάρχει διαθέσιμο.

 

Απλά το παιχνίδι δεν ειναι σε retail μορφή όπως νομίζαμε, είναι κωδικός, για αυτό και το παραλάβαμε.

Αν πας και συνδεθεις και πατήσεις στην δεύτερη επιλογή κάτω από το όνομά σου και μετά πατήσεις στην καρτέλα "Treść cyfrowa "

σου δίνει τον κωδικό που είναι ένας ενιαίος για One και W10.

Δεν νομίζω να μην μας δώσουν το χειριστήριο, είναι προωθητική ενέργεια και υποτίθεται το παιχνίδι είναι δώρο στο controller.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι μου έγινε διαθέσιμο αμέσως μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας.

Έβαλα τον κωδικό που μου έδωσε στην εφαρμογη του Xbox στο PC και αρχισε κατέβασμα αμέσως.

 

Τώρα περιμένω ενημέρωση για το χειριστήριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι μου έγινε διαθέσιμο αμέσως μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας.

Έβαλα τον κωδικό που μου έδωσε στην εφαρμογη του Xbox στο PC και αρχισε κατέβασμα αμέσως.

 

Τώρα περιμένω ενημέρωση για το χειριστήριο.

Εξαιρετικά καλό λιώσιμο τσάμπα σου βγήκε το παιχνίδι μπράβο στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα πάντως μου εστειλαν μύνημα το πρωί, ότι έχουν πρόβλημα με την παραγγελία και να επικοινωνήσω μαζί τους σε ενα τηλέφωνο, για να τα βρουμε :P

Τελεια, θα συνεννοηθουμε στα Πολωνέζικα! 

 

Ps: Τελικά εγώ έκανα βλακεία απτο κιν, επελεξα λαθος κάρτα για την πληρωμή.. Πήγε να τραβήξει λεφτά και δεν είχε. Εν το μεταξυ δε ξέρω τι να κάνω.. Να βάλω λεφτά σε αυτό το λογαριασμό; Θα προσπαθήσει να τα τραβήξει πάλι; Να κανω καινυρια παραγγελία; Μπλέξιμο..

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά πως πληρώσατε εσείς? Εγώ με PayPal. Ρωτάω μήπως το "πρόβλημα" οφείλεται στο ότι η κάρτα είναι ελληνική και η διεύθυνση χρέωσης είναι πολωνική, στην περίπτωση που πληρώσατε με κάρτα.

 

 

Εξαιρετικά καλό λιώσιμο τσάμπα σου βγήκε το παιχνίδι μπράβο στο κατάστημα.

Να σαι καλά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να παραγγείλω και εγω αλλά βλέπω ότι βάλατε χώρα Πολωνία, να βάλω και εγω Πολωνία? Δε γίνεται να βάλω Ελλάδα

Θα υπάρξει κανένα πρόβλημα άμα βάλω Πολωνία?

 

Α και κάτι ακόμα, το χειριστήριο θέλει κατι έξτρα για να δουλέψει σε pc η παίζει κατευθείαν όπως είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να παραγγείλω και εγω αλλά βλέπω ότι βάλατε χώρα Πολωνία, να βάλω και εγω Πολωνία? Δε γίνεται να βάλω Ελλάδα

Θα υπάρξει κανένα πρόβλημα άμα βάλω Πολωνία?

 

Α και κάτι ακόμα, το χειριστήριο θέλει κατι έξτρα για να δουλέψει σε pc η παίζει κατευθείαν όπως είναι?

Η Πολωνία μπαίνει αναγκαστικά στη διεύθυνση χρέωσης. Λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα, σε εμένα τουλάχιστον που πλήρωσα με PayPal φαίνεται να προχωράει κανονικά η παραγγελία. Για να δουλέψει στο πισί χρειάζεται καλώδιο, αλλιώς τον ασύρματο αντάπτορα που πωλείται ξεχωριστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...