Προς το περιεχόμενο

Κίνημα επίπεδης γης (flat earth)


hellojim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερετε τι σας γινετε,εγω μια φορα στην ανταρκτικη εκει που περπατουσα αμεριμνος βλεπω μια ταμπελα που εγραφε αδιεξοδο.δεν κωλωσα ομως κ την περασα κ ξαφνικα βρεθηκα να κρεμομαι στο κενο

 

αληθινη ιστορια

Επιβεβαιώνω, μου έχει συμβεί κι εμένα, αλλά στην άλλη άκρη. Είχανε κολλήσει και κάτι αυτοκόλλητα του Παναθηναϊκού πάνω στην πινακίδα και παραλίγο να μην τη δω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης

δεν ξερετε τι σας γινετε,εγω μια φορα στην ανταρκτικη εκει που περπατουσα αμεριμνος βλεπω μια ταμπελα που εγραφε αδιεξοδο.δεν κωλωσα ομως κ την περασα κ ξαφνικα βρεθηκα να κρεμομαι στο κενο

 

αληθινη ιστορια

Ντοκιμαντέρ να κάνεις.

Ολα αυτα που ρωτάτε απαντουνται στα 2 βιντεο που εστειλα τα οποια ειναι 8 ώρες συνολο... Καλή αρχη και να ειστε ευγενικοι όταν ρωτάτε ανθρώπους που δεν ξέρετε...

 

την εχεις πιο μεγαλη μπράβο

Οι αρχαίοι που διατύπωσαν παρόμοιες θεωρίες (δηλαδή ότι η γη δεν ήταν επίπεδη κτλ) ήταν και αυτοί εβραιομασώνοι/illuminati;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα διαπιστωσα οτι οντως υπαρχουν καποιοι που το πιστευουν

δλδ η γη ειναι ενα πιατο κ απο κατω εχει στηριγμα κ απο πανω ενα λαμπακι ?

η γη δλδ ειναι πορτατιφ? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα που ρωτάτε απαντουνται στα 2 βιντεο που εστειλα τα οποια ειναι 8 ώρες συνολο... Καλή αρχη και να ειστε ευγενικοι όταν ρωτάτε ανθρώπους που δεν ξέρετε... 

την εχεις πιο μεγαλη μπράβο

 

Μπορεις να μου εξηγησεις πως γινεται οι φωτογραφιες της NASA, η οποια που ειναι οργανισμος της Αμερικης, οι φωτογραφιες των Ρωσων και των Γιαπονεζων να δειχνουν απο δορυφορους οτι η γη ειναι σφαιρικη?

 

Υπαρχει σελιδα που ανεβαζει φωτογραφια της γης απο δορυφορο Ιαπωνικο καθε 10 λεπτα σε αναλυση 11.000x11.000.

 

Πως γινεται η Ιαπωνια που ηταν σε πολεμο με την Αμερικη να ανεβαζουν τις ιδιες φωτογραφιες?

Μαλλον τα πυρηνικα που εριξε η Αμερικη στην Ιαπωνια ηταν πραξη αγαπης απο την αδελφοτητα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μου εξηγησεις πως γινεται οι φωτογραφιες της NASA, η οποια που ειναι οργανισμος της Αμερικης, οι φωτογραφιες των Ρωσων και των Γιαπονεζων να δειχνουν απο δορυφορους οτι η γη ειναι σφαιρικη?

 

Υπαρχει σελιδα που ανεβαζει φωτογραφια της γης απο δορυφορο Ιαπωνικο καθε 10 λεπτα σε αναλυση 11.000x11.000.

 

Πως γινεται η Ιαπωνια που ηταν σε πολεμο με την Αμερικη να ανεβαζουν τις ιδιες φωτογραφιες?

Μαλλον τα πυρηνικα που εριξε η Αμερικη στην Ιαπωνια ηταν πραξη αγαπης απο την αδελφοτητα??

αυτο μονο τπτ αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος τροπος να τους πεισετε ειναι ενα ταξιδι με διαστημοπλοιο,,,το ιδιο θα σου πουν και αυτοι βεβαια :) live footage απο δορυφορο εχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...