Προς το περιεχόμενο

H AMD αποκάλυψε τους νέους high-end desktop επεξεργαστές της, Threadripper, με 16 πυρήνες και 32 threads!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Κανένα απολύτως λόγο, αλλά και να υπήρχε πάλι δεν θα έλεγα διότι πρώτον δεν κάνω κουμάντο στην τσέπη του άλλου και δεύτερον δεν ζητήθηκε συμβουλή αναβάθμισης/αγοράς.

 

Δεν σχολίασα την απροθυμία σου να αλλάξεις, απλά τη συγκεκριμένη φράση (και το ύφος) που quotαρα.

 

Δεν σκοπεύω να αλλάξω την γνώμη κάποιου, απλά την σχολιάζω, αν δεν σου αρέσει μην γράφεις σε forum.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

μπορείς να μου πεις αντικειμενικά έναν λόγο γιατί να φύγω από έναν intel cpu τεσσάρων χρόνον που έχω και να πάω σε αυτή τι γενιά τον amd και όχι μονο αλλα ακόμα και τον νέων intel αφού ακόμα κοιτάνε τι πλάτη του , και όσο για τις άποψεις τον ανθρώπων είναι σαν τις κ@λ@τρυπίδες ο καθένας έχει τι δικη του ξεκινα να συμβιβάζεσαι με αυτό γιατί δεν πρόκεται να αλλάξει ποτε οποτε μην σχολιάζεις απλά για να σχολιάζεις , εκτος και αν έχεις βάλει σκοπό να φτάσεις 100k posts οποτε πάω πάσο και το δέχομαι

 

Με αυτή τη λογική, αφού εγώ δεν έχω καρκίνο γιατί να γίνεται έρευνα για τον καρκίνο; Ας ψοφήσουν όλοι, στα @@ μου. Χο χο χο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα γίνει το norm να έχεις 6+ πυρήνες προφανώς θα αλλαξουν και τον πργραμματισμο στα games και βαρια προγραμματα. Ωρα να προχωρήσουμε επιτέλους και σε dx12.

αυτό με το dx12 το έχω απορία. τόσον καιρό το ακούμε αλλά δεν το βλέπουμε. γιατί καθυστερεί τόσο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...