Προς το περιεχόμενο

Far Cry 5


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, JohnVani18 είπε

Very late to the party..  Στο σύστημά μου το έβαλε αυτομάτως 1080p όλα high και είχα καρφωμένο 60αρι.

Capture.PNG

Άμα είχες τόσα στο map με το νερό τότε είσαι τυχερός. ;)  Τώρα με τους νέους drivers δεν ξέρω, είχα να κάνω update κάτι μήνες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 927
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Εκεινη την χρονια ειχε βγει το Half Life 2.. Επισκιαστηκε δυστυχως γιατι μιλαμε για ατυχια να βγαινεις την ιδια χρονια με το κατα την ταπεινη μου γνωμη ισως καλυτερο fps ολων των εποχων..

το far cry ειχε βγει πολυ νωριτερα απο το hl2 ,νομιζω 6 μηνες τουλαχιστον πιο νωρις και τα ειχε σπασει ολοι μιλαγαν για αυτο εκεινη την εποχη,μιλαμε να εχουμε καρτες 9800pro και να σερνομαστε με ΑΑ 1280χ1024

και τα δυο παιχνιδια ειναι σταθμοι

και στο καπακι quake4 ,FEAR

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/21/2018 στις 7:27 ΜΜ, 3DJIN είπε

το far cry ειχε βγει πολυ νωριτερα απο το hl2 ,νομιζω 6 μηνες τουλαχιστον πιο νωρις και τα ειχε σπασει ολοι μιλαγαν για αυτο εκεινη την εποχη,μιλαμε να εχουμε καρτες 9800pro και να σερνομαστε με ΑΑ 1280χ1024

και τα δυο παιχνιδια ειναι σταθμοι

και στο καπακι quake4 ,FEAR

Ισχυει 1600x1200 χωρις ΑΑ το επαιζα σε ενα Dell 2001fp με 9800pro έχεις δικιο.. Οχι που κλαιγονται σήμερα οτι σέρνονται τα παιχνιδια εκει έπρεπε να δουν 😂

Και όντως εκανε ντόρο και λογικό είναι ισως οχι οσο θα έκανε αν δεν υπηρχαν τόσοι ΑΑΑ τιτλοι εκεινη τη χρονια.. 

Ακομη θυμάμαι τους τσακωμους για το SM 3.0 vs SM 2.x.. Τότε τις ετρωγαν οι nvidia χαλαρα

 

*Διορθωση.. Στην αρχη το επαιξα με 9800pro και αμεσως μετα με 6800Ultra για SM3.0. 

Αμεσως προηγουμενως ειχαμε την διαμαχη SM2.0 vs SM2.0b 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι τέτοιο, ο μονος τρόπος για το δεις τυχαία είναι παράδειγμα να σου πέσει κανένας καφές καθώς παίζεις και το να αφήσεις εκεί μέχρι να καθαρίσεις, αλλα ποιος δεν κάνει pause?! Ίδια φάση με το 4 που σε αφήνει ο Pegan στο dinner party :D

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν μπορώ να πω πολλά λόγω NDA, 72fps minimum σε 980Ti με όλα στο Ultra σε 1080p. Μια χαρά θα τρέχει σε αρκετά PC-ιά. Επίσης δεν είδα πουθενά τα 100% σε όλους τους CPU cores/threads που είχε το AC: Origins.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 ευρω για far cry και ιδια συνταγή δεν δινω με τιποτα, θα το τσιμπησω όταν παει 10 με 15 ευρω και μονο για το co op (αν παιζει κανεις μεχρι τοτε co op) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω πάντως αυτο να ειναι καλύτερο σε σχέση με το primal το οποίο αν και είχα υψηλές προσδοκίες λόγω της εποχή που εκτελισσόταν , τελικά δεν με τράβηξε (δυστηχώς) και ουτε καν το τερμάτισα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, SPANK είπε

Ελπίζω πάντως αυτο να ειναι καλύτερο σε σχέση με το primal το οποίο αν και είχα υψηλές προσδοκίες λόγω της εποχή που εκτελισσόταν , τελικά δεν με τράβηξε (δυστηχώς) και ουτε καν το τερμάτισα

Συμφωνώ, ότι έχουν καταντήσει πολύ κουραστικά και κυρίως το primal (εγώ το τερμάτισα από εγωισμό!). Του δίνω μια τελευταία ευκαιρία, από τη μεριά μου....-

 

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

40 ευρω για far cry και ιδια συνταγή δεν δινω με τιποτα, θα το τσιμπησω όταν παει 10 με 15 ευρω και μονο για το co op (αν παιζει κανεις μεχρι τοτε co op) 

Συμφωνώ, ότι 40€ για το ίδιο μοτίβο, είναι πολλά, για την ώρα. Θα περιμένω κι εγώ να πέσει.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, john2gr είπε

Μιας και δεν μπορώ να πω πολλά λόγω NDA, 72fps minimum σε 980Ti με όλα στο Ultra σε 1080p. Μια χαρά θα τρέχει σε αρκετά PC-ιά. Επίσης δεν είδα πουθενά τα 100% σε όλους τους CPU cores/threads που είχε το AC: Origins.

Χάλια optimized και αυτο  δηλαδή.. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...