Προς το περιεχόμενο

Fidget spinner: Η απόλυτη μανία του 2017


notist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Τι μανία είναι πάλι αυτή?Το έφτιαξε μια Αμερικανίδα για την εκτόνωση της ενέργειας των μικρών παιδιών όπως λέει,και ότι βοηθάει στη μείωση του stress.Τα αγοράζουν μικροί και μεγάλοι μανιωδώς.Εμένα πάντως μου ανεβαίνει η πίεση και μου αδειάζει η τσέπη,που τα 2 παιδιά μου θέλουν να τους τα πάρω όλα,ξεκινώντας η τιμή τους σε περίπτερα-μίνι μάρκετ από τα 4,50 ευρώ και αναλόγως το σχέδιο τα χρώματα και τα φωτάκια led ανεβαίνει.

Εσείς οι μεγάλοι έχετε αγοράσει για σας?

Άλλος μπελάς μας βρήκε όπως πέρσι με την αηδία του Pokemon go.Εντάξει θα ξεφουσκώσει κι αυτό,αλλά μέχρι τότε θα έχει ξεφουσκώσει και η τσέπη μας :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο γραφείο πάντως μέχρι τώρα συνήθως έσπαγα τηλέφωνα απ' τα νεύρα μου στις κωλομέρες.

Τώρα έχω στην άκρη το fidget spinner, και όταν είμαι έτοιμος να σπάσω και άλλη συσκευή, παίρνω το fidget, το γυρίζω, χαλαρώνω, και αν δεν πιάσει, το σπάω. Πιο οικονομικά βγαίνει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Τι μανία είναι πάλι αυτή?Το έφτιαξε μια Αμερικανίδα για την εκτόνωση της ενέργειας των μικρών παιδιών όπως λέει,και ότι βοηθάει στη μείωση του stress.Τα αγοράζουν μικροί και μεγάλοι μανιωδώς.Εμένα πάντως μου ανεβαίνει η πίεση και μου αδειάζει η τσέπη,που τα 2 παιδιά μου θέλουν να τους τα πάρω όλα,ξεκινώντας η τιμή τους σε περίπτερα-μίνι μάρκετ από τα 4,50 ευρώ και αναλόγως το σχέδιο τα χρώματα και τα φωτάκια led ανεβαίνει.

Εσείς οι μεγάλοι έχετε αγοράσει για σας?

Άλλος μπελάς μας βρήκε όπως πέρσι με την αηδία του Pokemon go.Εντάξει θα ξεφουσκώσει κι αυτό,αλλά μέχρι τότε θα έχει ξεφουσκώσει και η τσέπη μας :-D

Αν δεν σου αρεσουν τα 5 ευρω, θα στα κανουμε 20 στο επομενο game να γουσταρεις. Σιγα τα χρηματα που δωσατε. Ειναι προσιτο, ασφαλες, φτηνο και ευκολο να το βρεις και σας χαλαει...

Οχι δεν αγορασα γιατι ειναι σβουρα. Και με σβουρες εχω σταματησει να παιζω. Τωρα αν καποιος εχει ποροση με σβουρες ισως τα αγοραζει.

Μπροστα σε κατι αλλες βλακειες που αγοραζουν τα πιτςιρικια κατα καιρους, αυτο ειναι ωραιο. Και θα μεινει. Ισως να ειναι η πρωτη φορα που ζηλευω παχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Fidget spinner: Η απόλυτη μανία του 2017
 

Δεν ξέρω που είναι απόλυτη μανία, ίσως στα πιτσιρίκια, αλλά προσωπικά πρώτη φορά το βλέπω-μαθαίνω τούτο το κοκοκόψαρο. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σου αρεσουν τα 5 ευρω, θα στα κανουμε 20 στο επομενο game να γουσταρεις. Σιγα τα χρηματα που δωσατε. Ειναι προσιτο, ασφαλες, φτηνο και ευκολο να το βρεις και σας χαλαει...

Οχι δεν αγορασα γιατι ειναι σβουρα. Και με σβουρες εχω σταματησει να παιζω. Τωρα αν καποιος εχει ποροση με σβουρες ισως τα αγοραζει.

Μπροστα σε κατι αλλες βλακειες που αγοραζουν τα πιτςιρικια κατα καιρους, αυτο ειναι ωραιο. Και θα μεινει. Ισως να ειναι η πρωτη φορα που ζηλευω παχνιδι...

5€ έχει το ένα και ήδη τα 2 παιδιά μου έχουν από 4 το καθένα

Δηλαδή 8×5=40€.Δεν τα λες και λίγα για σβούρες,και να σου λένε ότι θέλουν όλα τα σχέδια τα οποία είναι πάρα πολλά.Επίσης προλάβανε οι καταραμένοι πριν κλείσουν τα σχολεία να βγάλουν και τάπες μεταλλικές με το survivor και τους ήρωες τους.Είχαμε τις τάπες με τα rabbits,ποδοσφαίρου,pokemon go ήρθαν και του Αγγελόπουλου-Σπαλιάρα και δέσαμε.Τα άλμπουμ είναι ασήκωτα από το πολύ μέταλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...