Προς το περιεχόμενο

Πιστεύετε ότι στην Ελλάδα είναι καλύτερα να έχεις Wingman η όχι;


ShitSouler123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη μου το μπαχαλέψετε και αυτό και κλειδωθεί, please...

 

Anyway...definition of wingman για όποιον δεν ξέρει:

 

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Wingman

 

 

Αν και προτιμώ μόνος γιατί να πω την αλήθια δε γουστάρω να έχω wingman γιατί μπορεί να γίνει καμιά μαλακία εξαιτίας του...βασικά είναι αλλιώς να γίνει μαλακία και να φταις εσύ και αλλιώς να γίνει μαλακία εξαιτίας αλλουνού. Αλλά πιστεύω ότι στην Ελλάδα άμα σε δουν μόνο σου, ακόμα και αγόρι να είσαι (για κοπέλα δε το συζιτάμε), σε θεωρούν weirdo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι θεματα που βρισκεις και ανοιγεις ρε φιλε..

 

Πιστευω εχει να κανει με την ηλικια. Οταν εισαι μικρος και λογικα ντροπαλος ο γουιμγκμαν βοηθαει. Αν εισαι μεγαλος ειναι πιο "σεξι" να τη πεσεις σε κοπελα μονος. Δηλαδη θα σε παρει με αλλο ματι η γυναικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου το μπαχαλέψετε και αυτό και κλειδωθεί, please...

 

Anyway...definition of wingman για όποιον δεν ξέρει:

 

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Wingman

 

 

Αν και προτιμώ μόνος γιατί να πω την αλήθια δε γουστάρω να έχω wingman γιατί μπορεί να γίνει καμιά μαλακία εξαιτίας του...βασικά είναι αλλιώς να γίνει μαλακία και να φταις εσύ και αλλιώς να γίνει μαλακία εξαιτίας αλλουνού. Αλλά πιστεύω ότι στην Ελλάδα άμα σε δουν μόνο σου, ακόμα και αγόρι να είσαι (για κοπέλα δε το συζιτάμε), σε θεωρούν weirdo.

 

 

Wingwoman χρειάζεσαι στην Ελλάδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς σε κλαμπ/μπαρ, σίγουρα με wingman... Θα ένιωθα weirdo, που λες και εσύ, αν πήγαινα μόνος. Βέβαια προσωπικά έχω βρει κοπέλα μόνο μέσω κοινών γνωστών, να γνωριστούμε δηλαδή σε κάποιο σπίτι. Δεν συχνάζω σε κλαμπς οπότε δεν έχει τύχει και ποτέ να πλησιάσω κοπέλα εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα με ξενέρωνε να μπλεκόταν 3ο άτομο  , ακόμα και φίλη της γκόμενας π γουστάρω να ηταν. Αμα θέλω κάποια της το λέω μονος μου , αμα γουστάρει έχει καλός αν όχι με γεια της με χαρά της , δεν αρέσουμε σε όλους
Για ποιο μαλακισμένο λόγο να βάλεις 3ο άτομο να μιλήσει για πάρτη σου δεν ξέρω, δείχνει δειλία και υποθέτω πως και οι γκόμενες θα το βρίσκουν ντεκαυλέ. 

εκτός αν εισαι 15-16 χρονών κ σε πιάνουν οι ντροπές , εκεί οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνος σου σε μπάρ, ειδικά ως άντρας είναι ότι χειρότερο. Οπως είπες και εσύ σε θεωρούν περίεργο-δολοφόνο κλπ.

Καλύτερα με παρέα, αρκεί να είναι ακομπλεξάριστος.

 

Αν μιλάμε για γυναίκα που έχεις ήδη γνωρίσει είτε από κοντά είτε online, εννοείται ότι πας μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι οπουδήποτε όχι μόνο σε bar/club και τέτοια. Έτσι και αλλιώς ούτε εγώ πάω είμαι πιο πολύ των Bus Stops/Subway Stations.

έχεις βγάλει μωρό από πέσιμο στη στάση; θα ήθελα να το αναλύσεις αυτό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...