Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με άλλα λόγια, το Destiny της EA, από την BioWare. Φαίνεται για open share world με πολλά RPG στοιχεία και κατά βάση multiplayer/co-op. Προσωπικά μου έπεσαν τα σαγόνια από το gameplay, κυρίως από τα visuals, textures, animations και ομορφιά του κόσμου. Το περιμένω πολύ περισσότερο από Destiny 2 με αυτά τα λίγα που είδα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπως ετσι φανταζομουν το sequel του Destiny απτην Bungie,τελικα το βγαζει η Bioware με γραφικαρες και σε third person.

 

Ακρως ενδιαφερον,ελπιζω να εκμεταλευτικαν τους πειραματισμους της Bungie για να δουνε τι πετυχε και τι οχι με ενα παρομοιου ειδους παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου έπεσαν τα σαγόνια από το gameplay, κυρίως από τα visuals, textures, animations και ομορφιά του κόσμου. 

 

Κι εγώ το βρήκα πολύ εντυπωσιακό αλλά ας κρατήσουμε τα σαγόνια στη θέση τους προς το παρόν γιατί μιλάμε για 2018 και άφθονο χρόνο για... downgrade.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η αλήθεια είναι ότι εκτός του Andromeda με το γνωστό "old build vs current build" video που είχαν αλλάξει μοντέλα, κλπ, δεν έχουμε δει downgrade στα Battlefield ή στο Battlefront, κλπ.

 

Ό,τι έχουμε δει με Frostbite είναι όπως στα πρώτα trailers. Aυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να φάει εδώ, αλλά θα δείξει. Ωραίο φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι η EA και όχι η Bioware imo. Το game δείχνει κατά πολύ καλύτερο από το Destiny και επειδή είναι και 3rd person θα τραβήξει περισσότερο στις consoles πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο πράγμα που πρόσεξα ήταν τα facial animations. Ναι υπάρχουν! :D

 

Πάρα πολύ εντυπωσιακό οπτικά, από gameplay νομίζω είναι νωρίς για να πούμε το οτιδήποτε. Προς το παρόν βέβαια η Frostbite κάνει παιχνίδι και δίκαια κερδίζει τις εντυπώσεις. Αν υπάρχουν πληροφορίες για το gameplay αυτό καθεαυτό ας φιλοτιμηθεί κάποιος να τις βάλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι η EA και όχι η Bioware imo. Το game δείχνει κατά πολύ καλύτερο από το Destiny και επειδή είναι και 3rd person θα τραβήξει περισσότερο στις consoles πιστεύω.

 

το αν θα τραβήξει και στο pc εξαρτάται απο άλλα πράματα (αν θα έχει σωστο χειρισμό και γενικά σωστη αντιμετωπιση η pc έκδοση , ή αν θα έχει 100 dlc και microtransactions) και  όχι απο το αν θα είναι 1st ή 3rd person

 

γιατι τα Battlegrounds, H1Z1 ή Warframe ειναι 3rd person shooters/action και στο pc σημειώνουν τεράστια επιτυχία.

 

και 3rd person shooter με m/k παιζεται καλύτερα σε σχέση με το gamepad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Battlegrounds είναι και fps και είναι από τα ελάχιστα BR games και με διαφορα καλύτερο από Η1Z1, επίσης το Warframe είναι f2p, παρόλα αυτά απευθυνόμουν αποκλειστικά στις consoles, ότι τα 3rd person είναι πιο προσιτά στις consoles από τα FPS ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό όπως θα περίμενε κάποιος αλλά θα πέσει downgrade που θα πάει σύννεφο. Επίσης δυστυχώς απογοητεύτηκα όταν είδα ότι πρόκειται για multi/co-op τίτλο και όχι για single player. Δυστυχώς το παιχνίδι δεν είναι για εμένα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακό όπως θα περίμενε κάποιος αλλά θα πέσει downgrade που θα πάει σύννεφο. Επίσης δυστυχώς απογοητεύτηκα όταν είδα ότι πρόκειται για multi/co-op τίτλο και όχι για single player. Δυστυχώς το παιχνίδι δεν είναι για εμένα.

Γιατί έχεις τέτοια κόλληματα? Και πάλι να το δοκιμάσεις μπορεί να σ αρέσει....

Παντός θα περιμένουμε..... Χειμώνα 2018... Είπανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω αποκλειστικά single player γιατί θέλω τα παιχνίδια μου να έχουν αρχή-μέση-τέλος και να παίζω εγώ με τους δικούς μου ρυθμούς και όποτε θέλω εγώ. 

 

Το συγκεκριμένο παιχνίδι πάντως θα έπρεπε να ήταν το Mass Effect αλλά δυστυχώς πήραμε αυτό που πήραμε. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...