Προς το περιεχόμενο

Ori and the Will of the Wisps


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωπα καλε! Οχι απλα pixel perfect jumping ειχες και να σκοτωνεις τη μανα σου και τον πατερα σου ταυτοχρονα, ειχες και να κανεις dash, teleport, να καθαριζεις φακες με γαντια και αλλα πολλα.

 

Αλλα το αξιζε. Ηταν απο τις καλυτερες εκλπηξεις μου περισυ.

 

Είχε σημεία που γίνονταν σπαστικά σαφώς (πρέπει να είχα γύρω στα 500 deaths αν θυμάμαι καλά) αλλά το παιχνίδι είναι αριστούργημα. Από τα καλύτερα platform όλων των εποχών για μένα.

 

Για το 2ο ελπίζουμε σε κάτι ανάλογο και ακόμη καλύτερο (εύχομαι να μη χρειαστεί definitive edition για να το δούμε ολοκληρωμένο).

 

Απ' ότι φαίνεται θα κυκλοφορήσει μόνο σε Windows store (αρχικά τουλάχιστον).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι η αληθεια ειναι πως ειχε 2-3 σημεια που ζοριζαν,αλλα τα λετε υπερβολικα τα πραγματα....νομιζω απλα μας εχουν καλομαθει τα μοντερνα παιχνιδια που μπορεις να τα παιξεις σε αυτοματο πιλοτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η αληθεια ειναι πως ειχε 2-3 σημεια που ζοριζαν,αλλα τα λετε υπερβολικα τα πραγματα....νομιζω απλα μας εχουν καλομαθει τα μοντερνα παιχνιδια που μπορεις να τα παιξεις σε αυτοματο πιλοτο

Τουναντιον! Οσο δυσκολο και να μου φανηκε το save system του ηταν εξαιρετικη ιδεα!

 

Σε ζοριζε αλλα ποτε τοσο ωστε να τα παρατησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το ειχα παρατησει 3 φορες στο σημειο με το νερο που ανεβαινει...αλλα διαβαζοντας οτι θα βγαλουν sequel το εβαλα να το δοκιμασω παλι και ναι επιτελους τα καταφερα και το περασα! και διαπιστωσα οτι τοσο καιρο εφτανα μιση οθονη πριν το τελος...

πρεπει να το εχω σκοτωσει χιλιαδες φορες αυτο το γλυκυτατο πλασματακι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά είναι η δυσκολί του.Δε θυμάμαι να με έφτασε να θέλω να το παρατήσω από την δυσκολία.Ειναι επικό το πρώτο και περιμένω το δεύτερο σα μουρλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει το πρώτο αλλά με είχε κερδίσει με το art style και τη μουσική του. Το δεύτερο τώρα είναι δικαιολογία να ρίξω ένα μάτι στο πρώτο και αν και δεν κάνω λάθος υπάρχει η ολοκληρωμένη έκδοση πλέον. Μια επίσκεψη στο gog θα μου λύσει τις απορίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 5 μήνες μετά...
  • 10 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Πρέπει να είμαι από τους λίγους που δεν μου άρεσε το πρώτο ori. Το έκανα unistall σε χρόνο dt. Ίσως να έπρεπε να του δώσω καλύτερη ευκαιρία και περισσότερο χρόνο. Από την άλλη γούστα είναι αυτά και τέτοιου είδους παιχνίδια δεν είναι το είδος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...