Προς το περιεχόμενο

Huawei P9 299€ / Honor 8 199€ / Microsoft Lumia 950 XL 99€


PaRaNo1d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μπαταρία του honor 8 είναι τόσο χάλια όσο γράφουν;

 

Το σκέφτομαι για αλλαγή από το xiaomi note 4x που έχω άλλα νομίζω έχει χάλια μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εμεινα ευχαριστημενος απο την μπαταρια του.

 

Ηρθα απο σκυλι S7 edge που τα 20% μπαταρια σημαιναν ανετα ενα 5ωρο ζωης με καταλληλη χρηση, αλλα και το Honor 8 μου εβγαζε παντα ανετα τη μερα και περισσευαν 10-15%. Παντα screen-on time εβγαζα 5 ωρες...

 

Θα ξαναπηγαινα αν ειχε μεγαλυτερη οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εμεινα ευχαριστημενος απο την μπαταρια του.

 

Ηρθα απο σκυλι S7 edge που τα 20% μπαταρια σημαιναν ανετα ενα 5ωρο ζωης με καταλληλη χρηση, αλλα και το Honor 8 μου εβγαζε παντα ανετα τη μερα και περισσευαν 10-15%. Παντα screen-on time εβγαζα 5 ωρες...

 

Θα ξαναπηγαινα αν ειχε μεγαλυτερη οθονη.

Εμ είναι και η οθόνη 5.5 έχω τώρα.. Και τα Huawei δεν ξέρω έχουν τα κουμπιά μέσα στην οθόνη ίσως κόβει και ίντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τη στιγμη που δεν αλλαζουν οι τιμες στο site της wind , τοτε ο κολλητος σου σου ειπε ψεμματα. αφου πουθενα δε γραφει αυτές τις προσφορες τοτε πως θα εχουν καταστήματα αυτές τις τιμες που εβαλες ? δεν παιζει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλει ο ts ενα εγγραφο που να δειχνει οτι ισχυουν οι προσφορες για να μπορουν οι ενδιαφερομενοι να βγαλουν ακρη με τα καταστηματα!!!

 

Μιας και το καθε καταστημα απο την στιγμη που δεν αποδυκνειεται απο πουθενα μπορει να πει οτι γουσταρει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...