Προς το περιεχόμενο

πως να μαθω να βαζω και φτιαχνω συναγερμους


johny135

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, ισως λιγο ακυρη η ερωτηση, αλλά θα ηθελα να μαθω να τοποθετω συναγερμους και να φτιαχνω σε οποιο προβλημα παρουσιαστει...αυτο γινεται να το μαθω καπως χωρις σχολη? ή πρεπει να παρω καποιες γνωσεις απο συγκεκριμενη σχολη? θελω αυτη τη γνωση για προσωπικη χρηση πιο πολυ και οχι επαγγελματικα, για αρχη τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθάκη εσύ ?

 

 

 

ΥΓ

Πόσα σπίτια έχεις και θα βάζεις συναγερμούς για προσωπική χρήση ?

δεν με καταλαβες μαλλον ή εγω δεν το εγραψα σωστα αλλιως.... θελω να μπορω να βαλω συναγερμο στο σπιτι μου χωρις να φωναξω μαστορα που οσους ρωτησα μου ζητανε κανα 300+ για εργασια. προσωπικη χρηση εννοω οτι αν παθει κατι να εχω τις γνωσεις και να μην χριεαζεται να φωναξω τεχνικο της εταιριας του συναγερμου κλπ...δεν εννοω οτι εχω σπιτια...απο κει και περα αν μπορω να μαθω και να το κανω και ως επαγγελμα στο μελλον δεν θα με χαλουσε...αλλα προς στιγμην με νοιαζει για δικους μου χωρους...προσωπικα αυτη τη στιγμη θελω να βαλω στο σπιτι μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς φωνάξαμε έναν συνάδελφο του άντρα που ήρθε με βοηθό και έκανε πάνω από 10 ώρες να στήσει και να ρυθμίσει τον συναγερμό (καλωδίωση υπήρχε). Κι αυτός όχι μόνο ήξερε τι έκανε αλλά είχε και βοηθό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να ειναι φτωχαδακι ο φιλος...

οτι θα ειχα δηλαδη πολλα σπιτια και θα με ενοιαζε να βαλω μονος το συναγερμο, για να μην εχω εξοδα σε τεχνικο...εχετε καλη λογικη μπραβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν τοσο απλο , ολοι θα ακολουθουσαν το παραδειγμα σου και τελικα οι συναγερμαδες θα γινονταν κλεφτες για να ζησουν.

 

Θες συγκεκριμενα εργαλεια, θες 2ο ατομο, θες να πιανει το χερι σου, θες συγκεκριμενες τεχνικες γνωσεις.

Για να ανοιγεις τετοιο τοπικ προφανως δεν εχεις τιποτα απο αυτα, οποτε ασε τις ταρζανιες και φωναξε εναν επαγγελματια για να κανεις τη δουλεια σου να τελειωνεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι θα ειχα δηλαδη πολλα σπιτια και θα με ενοιαζε να βαλω μονος το συναγερμο, για να μην εχω εξοδα σε τεχνικο...εχετε καλη λογικη μπραβο...

ετσι οπως τα ανελυσες φιλε τι συμπερασμα θες να βγαλει ο καθενας μας μπεσα τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με καταλαβες μαλλον ή εγω δεν το εγραψα σωστα αλλιως.... θελω να μπορω να βαλω συναγερμο στο σπιτι μου χωρις να φωναξω μαστορα που οσους ρωτησα μου ζητανε κανα 300+ για εργασια. προσωπικη χρηση εννοω οτι αν παθει κατι να εχω τις γνωσεις και να μην χριεαζεται να φωναξω τεχνικο της εταιριας του συναγερμου κλπ...δεν εννοω οτι εχω σπιτια...απο κει και περα αν μπορω να μαθω και να το κανω και ως επαγγελμα στο μελλον δεν θα με χαλουσε...αλλα προς στιγμην με νοιαζει για δικους μου χωρους...προσωπικα αυτη τη στιγμη θελω να βαλω στο σπιτι μου...

To να βαλεις ενα συναγερμό ειναι απλη περίπτωση, μονο εμπειρικά μπορεις να το κανεις, πας σε εναν μάστορα, βαζετε καμιά 10αρια και είσαι έτοιμος για business

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...