Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για αεροδρομιο ιωαννινων


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω και ωρες ψαχνω να δω αν υπαρχει λεωφορείο αστικο η υπεραστικο για να παει απο το αεροδρομειο στα γιαννενα.

 

Δεν ξερω καθολου τι παιζει θελω να παω γιαννενα και μετα απο εκει να παω στα κτελ για να φυγω για ηγουμενιτσα.

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν νομίζω να υπάρχει αστικό που να περνάει από το αεροδρόμιο και να βγαίνει στα κτελ.

 

Ένα τηλεφώνημα στο αεροδρόμιο ενδεχομένως να ήταν χρήσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξι (εχει τουλαχιστον μια αρμαδα απ'εξω λιγο μετα την αφιξη καθε πτησης) και με 5-10 ευρουλακια θα εισαι στα κτελ

 

μονο τοσο νομιζα οτι ηταν φιξ η τιμη οπως εδω που ξεκιναει απο 25+

Δεν νομίζω να υπάρχει αστικό που να περνάει από το αεροδρόμιο και να βγαίνει στα κτελ.

 

Ένα τηλεφώνημα στο αεροδρόμιο ενδεχομένως να ήταν χρήσιμο.

 

οκ απλα επειδη ειναι μεγαλη πολη με πολλους φοιτητες ειπα μηπως ειχε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο τοσο νομιζα οτι ηταν φιξ η τιμη οπως εδω που ξεκιναει απο 25+

 

 

Η αποσταση ΚΤΕΛ-αεροδρομιο ειναι περιπου 4 χλμ. Με κανα 7αρι 8αρι αναλογα με τα μπαγκαζια καθαρισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποσταση ΚΤΕΛ-αεροδρομιο ειναι περιπου 4 χλμ. Με κανα 7αρι 8αρι αναλογα με τα μπαγκαζια καθαρισες.

 

οκ απλα εχω απορια η χρεωση απο και προς αεροδρομιο ισχυει μονο αθηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ απλα εχω απορια η χρεωση απο και προς αεροδρομιο ισχυει μονο αθηνα ?

 

Εννοείς την flat χρέωση 35€ από το κέντρο της Αθήνας μέχρι το αεροδρόμιο και το αντίστροφο? Αν ναι, φυσικά και ισχύει μόνο για Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς την flat χρέωση 35€ από το κέντρο της Αθήνας μέχρι το αεροδρόμιο και το αντίστροφο? Αν ναι, φυσικά και ισχύει μόνο για Αθήνα.

 

ναι αυτη εννοω , γενικα εκτος απο το αεροδρομιο απο και προς λιμανι, κτελ και σιδηροδρομο υπαρχει εξτα χρεωση και αυτο παλι μονο αθηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτη εννοω , γενικα εκτος απο το αεροδρομιο απο και προς λιμανι, κτελ και σιδηροδρομο υπαρχει εξτα χρεωση και αυτο παλι μονο αθηνα ?

 

Παντού υπάρχει, η παραλαβή(μόνο η παραλαβή όμως) από λιμάνια ΚΤΕΛ σιδηρόδρομο χρεώνεται έξτρα 1,10€ αν θυμάμαι καλά για Αθήνα και 1,00€ για την υπόλοιπη Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντού υπάρχει, η παραλαβή(μόνο η παραλαβή όμως) από λιμάνια ΚΤΕΛ σιδηρόδρομο χρεώνεται έξτρα 1,10€ αν θυμάμαι καλά για Αθήνα και 1,00€ για την υπόλοιπη Ελλάδα.

 

μονο η παραλαβη γιατι εμενα μου χρεωνουν και το να παω δηλαδη με κλεβουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο η παραλαβη γιατι εμενα μου χρεωνουν και το να παω δηλαδη με κλεβουν ?

Νομίζω εννοεί ότι είναι έξτρα συν τη διαδρομή. Πως λένε ότι η βαλίτσα κάνει τόσο πχ; Όσο είναι η διαδρομή συν  αυτό το ποσό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο η παραλαβη γιατι εμενα μου χρεωνουν και το να παω δηλαδη με κλεβουν ?

Προφανώς, δεν έχω δει σε κανένα τιμοκατάλογο έξτρα χρέωση όταν για όταν σε αφήνουν σε λιμάνι ΚΤΕΛ ή σιδηρόδρομο, μόνο όταν σε παραλαμβάνουν από τα παραπάνω υπάρχει. Έξτρα χρέωση από + προς υπάρχει μόνο για τα αεροδρόμια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...