Προς το περιεχόμενο

Πως να φτιάξετε ιστοσελίδες, μόνοι σας εύκολα και γρήγορα. (Youtube Μαθήματα)


Karavas_Aristeidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η σελιδα να εχει backend ή να ειναι στατικη με βασικες λειτουργιες;

 

Δεν έχουμε μπει ακόμα σε κάποιο CMS. Αυτό που θέλω είναι να κάνουμε πράξη όλα όσα μάθαμε. Επειδή όμως εγώ που τα ξέρω μπορεί να μην καλύψω τυχόν ερωτήσεις, ρωτώ αυτούς που ΔΕΝ ξέρουν, τι θα ήθελαν να δουν σε πράξη ώστε να το καταλάβουν καλύτερα.

Οπότε όχι, χωρίς Βackend. Babysteps :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε καποιος που τα εχει παρακολουθησει ας ποσταρει τι θα ηθελε να φτιαξει.

 

Καλη ιδεα θα ηταν να φτιαξεις ενα outro βιντεο και να αφηνουν σχολια απο κατω τι θα ηθελαν να δουν/μαθουν στη πραξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας ξανά. Για άλλη μια φορά κάποια προσωπικά προβλήματα δεν με αφήσαν να ανεβάσω κάποια μαθήματα. Τα προβλήματα υπάρχουν ακόμα, αλλά σας ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ότι δεν θα τα αφήσω να ξαναμπούν στην μέση. Σήμερα ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ να ολοκλήρωσω την Javascript σειρά και ίσως ακόμα μια μίνι σειρά, όσο αναφορά το Responsive Websedesign.

 

Με το που τελειώσει και αυτό, θα ήθελα από εσάς μια ιδέα για μια σελίδα την οποία θα χρησιμοποιήσω ώστε να βάλουμε όλα όσα έχουμε μάθει μαζί, και να τα κάνουμε πράξη. Όποτε πείτε μου τι θα θέλατε να δείτε σε πράξη και θα το βάλω στην σελίδα. Ότι θέλετε. Δεν έχει σημασία.

 

Με εκτίμηση,

 

Αριστείδης

Παραληλα δεν μπορεις να αρχησεις κατι σε TYPO3? ο μοναδικος θα εισαι σε ολο το youtube γιατι εχει κατι απαρχαιωμενα βιντεακια ειτε ειναι στα γερμανικα.

 

Αν μπορεις ενημερωσε εδω οταν θα αρχησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...