Προς το περιεχόμενο

Ενοχληση στο κινητο με αποκρυψη


KNSM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω ρε μάγκες τα 'χετε μπερδέψει.

 

Ο άνθρωπος είπε ότι θεωρεί πως τα 70€ είναι πολλά για τέτοια υπηρεσία, άλλο αν τη χρειάζεται ή όχι, άλλο αν είναι η μοναδική του επιλογή αν θέλει να τον βρει.

 

Επειδή δηλαδή είναι η μοναδική του επιλογή, να δώσει όσα του ζητήσουν, γιατί έτσι;

 

Γιατί τα συγχέετε;

 

Πάντως αν είναι ο ίδιος τύπος και το κάνει για δύο χρόνια, είναι επικίνδυνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπηρεσία εντοπισμού κακόβουλων κλήσεων, από ότι θυμάμαι το κάνει η κοσμοτέ και όταν καλεί κάποιος με απόκρυψη τον ενημερώνει αν θέλει να εμφανιστεί ο αριθμός του

Όχι να εμφανιστεί, να καταγραφεί, στο τέλος της περιόδου που εχεις επιλέξει παίρνεις ενα χαρτί που εκεί αναφέρονται όλες οι κλήσεις που εγιναν, ειτε με απόκρυψη είτε όχι(χωρίς ονόματα, μόνο αριθμοί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτην την εναλλακτικη βρηκα κι εγω shreder. 70 ευρω ειναι αλμυρουτσικη τιμη αλλα οπως μου ειπε συμβαινει εδω και 2 χρονια περιπου, οποτε δεν προκειται να σταματησει με αλλο τροπο.

 

P.s: Μερικες φορες αναρωτιεμαι ποση σαπιλα και αρρωστια κυκλοφορει εκει εξω... ο τυπος μπορει να ειναι και παντρεμενος με παιδια ξερω γω...πολυ πιθανο λογω ξανα της δουλειας της που εχει να κανει με παιδια...

Καλά 2 χρόνια? Πόσο ανώμαλος παίζει να είναι και πόσο μιζερη ζωή παίζει να έχει για να το κάνει αυτό 2 χρόνια... Για μένα φιλε τα 70 ευρώ ειναι αρκετά και επειδή ο τύπος δεν βλέπω να καταλαβαίνει, τον έχω ικανό την περίοδο που θα εχεις πληρώσει να μην καλέσει και οταν τελειώσει αυτή, να συνεχίσει πάλι το ίδιο βιολί (όπως έμαθες εσύ τι παίζει, έτσι μπορεί να μάθει και αυτός).

 

Για μένα 2 χρόνια ειναι εμμονή και μιλάμε για τύπο άρρωστο στα μυαλά, που ποτέ δεν ξέρεις που μπορει να καταλήξει. Χίλιες φορές να πας στον εισαγγελέα υπηρεσίας όπως σου είπε ο φίλος σου, να ξεμπερδέψεις μια και καλή. Και ναι, καλό ειναι τέτοια άτομα να πάνε μέσω της νομικής οδού μπας και λάβουν στο τέλος και κατάλληλη θεραπεία.

 

ΥΓ Σε μένα για κανά χρόνο είχαμε εναν βλάκα που έπαιρνε και το έκλεινε και μας ειχε σπάσει τα νεύρα, αλλά ευτυχώς βαλαμε φραγη στην αποκρυψη και ξεμπερδεψαμε. Αλλά αν δεν μπορεί η κοπέλα, μην το συζητάς... Νομική οδός και τέλος

ΥΓ2 Κανονικά τσουχερή χρέωση θα έπρεπε να υπάρχουν στον κάθε έναν που θέλει να καλέσει με αποκρυψη και όχι σε όποιον προσπαθεί να βρει ποιος τον καλέι με αποκρυψη. Customer care είναι αυτό για τους παρόχους. Πραγματικά δεν υπάρχει δικαιολογία για κάποιον να κρύβει το τηλέφωνό του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος πρεπει να εχει τεραστιο προβλημα, προφανως εννοει οτι εγω παιρνω καπου τηλεφωνο και προσπαθω να βρω με ποιον τροπο μπορει να με ανακαλυψουν.Οπως ειπα, απαιτω να πει τι εννοει με στοιχεια/αποδειξεις επειδη "εχει και τους λογους του" το οποιο ακουγεται σα να με γνωριζει προσωπικα και να εχω τετοιο παρελθον η κατι τετοιο τελος παντων η να ανακαλεσει ζητωντας εδω συγγνωμη, οτιδηποτε αλλο ειναι μη αποδεκτο και εχουμε να κανουμε με μαγκα του πληκτρολογιου που μιλαει στον αερα. Η προσβολη ειναι μεγαλη, αφου ειναι τοσο εξυπνος ας λυσει το θεμα που δημιουργησε μονος του.Εγω σκεφτηκα καποια πραγματα για την υποθεση που με απασχολει και ανοιξα νημα μηπως καποιος γνωριζει κατι παραπανω η με κατευθυνει καπου, αλλα πραγματικα πολλοι εχουν τεραστια καιν αλυτα προβληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα και εγώ να μάθω τι μπορεί να γίνει με το θέμα του ανθρώπου επειδή είναι κάποιοι που με καλούν περιστασιακά για να παραγγείλουν sushi, wontons, σούπες και spring rolls και θα ήθελα να τους μπλοκάρω.

 

Φταίω και εγώ κάπως γιατί κάθε φορά παίρνω κανονικά την παραγγελία τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρεξηγηση λυθηκε.Την λυση κατα καποιον τροπο την βρηκα.Δεν εχουμε τιποτα αλλο να συνεισφερουμε στο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...