Προς το περιεχόμενο

παραγγελια φαρμακου απο εξωτερικο


tzizzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

χρειαζομαι κατι χαπια για τον πατερα μου που εκανε μια επεμβαση στο ματι

το nutrof total 180 capsules

 

στην Ελλαδα τα 30 εχουν 17 ευρω ( στο φθηνοτερο μαγαζι απο σκρουτζ )

 

στην Γαλλια ειναι κατι ε-σοπς που το ιδιο προιον (180 χαπια) το εχουν στα 50 ευρω σχεδον + 15 ευρω τα μεταφορικα για Ελλαδα

 

δεν εχω παρει ποτε φαρμακα απο εξω. γιατι τοσο μεγαλη  η διαφορα στην τιμη? πρεπει να προσεξω κατι αμα προχωρησω στην παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προφανές, να είναι σωστά συσκευασμένα κατά την αποστολή ώστε να μην αλλοιωθεί το φάρμακο. Κάτι παραπάνω δε ξέρω, ούτε εγώ έχω πάρει φάρμακα από έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε:

 

 

Η Ρεσβερατρόλη είναι μία ισχυρά αντιοξειδωτική, αντιαγγειογεννετική και αντιφλεγμονώδης ουσία που υπάρχει στα κόκκινα σταφύλια.

Η Ζεαξανθίνη είναι μια αντιοξειδωτική χρωστική ουσία που ανήκει στην οικογένεια των φλαβονοειδών. Βρίσκεται σε πολλά αρωματικά χορταρικά, σε  φρούτα και σε λαχανικά καθώς και στον κρόκο του αυγού.

Η λουτεΐνη είναι ένα καροτενοειδές  που βρίσκεται σε διάφορα πράσινα λαχανικά όπως οι λαχανίδες, το μπρόκολο, το σπανάκι, κλπ.

Ωμέγα-3 λιπαρά οξέα. Λιπαρά ψάρια, όπως σολομός, σαρδέλες, σκουμπρί, κολιός, γαύρος και τόνος, είναι καλές πηγές ω-3 λιπαρών. Τα θαλασσινά αποτελούν επίσης πολύ καλή πηγή ω-3 λιπαρών, όπως και τα άγρια χόρτα. Φυτικές πηγές ω-3 λιπαρών οξέων είναι ο λιναρόσπορος και το λινέλαιο, το σογιέλαιο και ξηροί καρποί (καρύδια, αμύγδαλα, φιστίκια).

 

Ο πατέρας σου τι δεν τρώει από τα παραπάνω;

Όποια ουσία δε λαμβάνει μέσω κάποιας τροφής εκείνη να πάρει ως συμπλήρωμα,δε χρειάζεται να τα πάρει πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ΗΕΩ (Ηλικιακή Εκφύλιση της Ωχράς) και ο γιατρος τα προτεινε

 

ολα τα παραπανω τα τρωει

και ψαρι και χορτα και αυγα και λαχανικα και κρεας και κρασι :P

σε κανονικα γευματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λογο δε συμφερει να φερνεις συμπληρωματα σε τιμες λιανικης.

Στην καλυτερη θα σου βγει στα ιδια λεφτα με Ελλαδα.

Εψαχνα για καποια πρωτεινη καποτε και τα λεφτα ηταν ακριβως τα ιδια οπου και αν εψαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...