Προς το περιεχόμενο

Χρέη σε κάρτες


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καμια σωτηρια δεν υπαρχει οχι μονο γιατι ο βαιρας δανείζονταν διχως αυριο αλλα γιατι και αυτα τα μαγαζακια που μοιραζαν καρτες λες και ειναι σουπερ ατου θα πρεπε να κλεινουν οταν τα πιστολιαζουν,οπως ολα,η να κανουμε απο καμια ανακεφαλαιοποιηση στον καθε ενα που τον βρηκε η κριση!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς εύκολα να κάνεις συνολικό διακανονισμό και να σου βγει μια δόση κάπου στα 150 ευρώ το μήνα (χωρίς προφανώς να μπορείς να χρησιμοποιείς τις κάρτες πλεον).

 

 

πολύ άδικο αυτό

κάρτα μου δεν είναι κύριοι; γιατί να μην πληρώσω με την κάρτα ΜΟΥ τα χρέη της κάρτας ΜΟΥ;

 

όποιος πολιτικός εγγυηθεί προφορικά προεκλογικά ότι θα επιληφθεί επί του θέματος, θα είναι ο νέος πρωθυπουργός δικαίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρωσε δεν θα σου κάνουν τίποτα....Ακόμα!

Εφόσον δεν έχεις περιουσία εντάξει δεν τρέχει κάτι αλλά δεν θα πάρεις φορολογική ενημερότητα. Βεβαια αν δεν είσαι Ε.Ε πάλι δεν ε΄γινε τίποτα αλλά όταν μια ωραία μέρα  πάρεις σύνταξη τότε θα θυμηθείς το μύνημα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν μπορεις να κανονισεις καμια λαμογια με την εισπρακτικη οπως με την υπερκοστολογιση στις ασφαλιστικες?

Δεν ξέρω εάν γίνονται πλέον. Το έκανα με τη γυναίκα μου προ κρίσης και βγάλαμε ένα καλό 5ψηφιο χωρίς τα εξτρα και αυτά που γλιτώσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρωσε δεν θα σου κάνουν τίποτα....Ακόμα!

Εφόσον δεν έχεις περιουσία εντάξει δεν τρέχει κάτι αλλά δεν θα πάρεις φορολογική ενημερότητα. Βεβαια αν δεν είσαι Ε.Ε πάλι δεν ε΄γινε τίποτα αλλά όταν μια ωραία μέρα πάρεις σύνταξη τότε θα θυμηθείς το μύνημα μου...

Εφόσον πληρώνω τις υπόλοιπες κάρτες δεν νομίζω να έχω θέμα με σύνταξη ( αν πάρω κιόλας κάποτε)

Καμια σωτηρια δεν υπαρχει οχι μονο γιατι ο βαιρας δανείζονταν διχως αυριο αλλα γιατι και αυτα τα μαγαζακια που μοιραζαν καρτες λες και ειναι σουπερ ατου θα πρεπε να κλεινουν οταν τα πιστολιαζουν,οπως ολα,η να κανουμε απο καμια ανακεφαλαιοποιηση στον καθε ενα που τον βρηκε η κριση!

Δεν έπρεπε να δώσουν τόσες κάρτες σίγουρα συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τις παρεις επρεπε?

Τώρα περιμένεις σοβαρή απάντηση από άνθρωπο που χρωστά και ανοίγει θέμα στο insomnia αν θα μπεί μέσα ή όχι ?

 

 

Κάπου εδώ κολλάει το αγαπημένο μου μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος ....

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 όταν μια ωραία μέρα  πάρεις σύνταξη

 

 

είπαμε να του την πέσουμε ομαδικώς του ελληναρά χαραμοφάη που έχει μία δικαιολογία για κάθε πιστωτική και μία πιστωτική για κάθε δικαιολογία αλλά ας μην κάνουμε σενάριο επιστημονικής φαντασίας το θέμα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν γίνονται πλέον. Το έκανα με τη γυναίκα μου προ κρίσης και βγάλαμε ένα καλό 5ψηφιο χωρίς τα εξτρα και αυτά που γλιτώσαμε.

δηλαδη εσυ εκανες ασφαλιστικη απατη και το γραφεις φατσα καρτα εδω ?

ειπαμε ρε παιδια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας, τα πληρωνουμε ολοι μαζι και ας μη δανειστηκαμε εμεις τιποτε..

σε άλλες σου απαντησεις (sto forum) διαφωνώ κάθετα, αλλά εδώ συμπλέω 100% και να προσθέσω οτι για μενα έπρεπε πρώτα να κλείσουν τις εταιρείες και ιδρύματα που έδιναν αφειδώς κάρτες και δάνεια (π.χ. πάρε κάρτα επειδή το επωνυμο σου εχει Α ή Σ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...