Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XV


Spartan117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χρειάζεται να μπλέκετε μέσα Art, αν και κάνει διαφορα. Το FFXV είναι ένα πολύ γεμάτο τεχνολογικά game και στο PC θα είναι εξαιρετικό σίγουρα. Πάντως μην περιμένετε να το τρέξετε σε max settings με χαμηλά specs γιατί σας το λέω από τώρα κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να γίνει, ακόμα και σε console settings θα είναι απαιτητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κλειστά τα GimpWorks δεν θα υπάρχει θέμα και σε λογικές αναλύσεις. Τώρα για τα υπόλοιπα, την γνώμη μου την είπα, από 'κει και πέρα μόνο το κουράζουμε. Θα εκφέρω 100% άποψη όταν το δω στο PC μου(Γιατί την είχα πατήσει και με το Crysis 3 παλιότερα). Ένα πράγμα είναι σίγουρο, next Crysis δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα settings στην Gamescom έχουν κλειστό το VXAO και δεν κάνουν extend το lod πέρα από 100%. Όταν θα το έχουμε στα χερια μας θα μπορούμε να το κρίνουμε, πάντως εγώ το ευχαριστήθηκα στο Ps4 που το είχα παίξει και στο Ps4 Pro είναι ακόμα καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράπονο το έχω ρε πούστη μου να δω κάποιον να είναι ψιλοπαλευτός στο πως παίζει για να είναι και πιο ομαλή η παρουσίαση αλλά δυστυχώς άλλος ένας άμπαλος τύπος που μας τον έχωσαν για να δούμε πως τον σκίζουν οι σκύλοι με camera block το foliage. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι καταλαβαίνω από αυτή τη δήλωση. Τα recommended είναι για 4k/30fps όχι 60 (τουλάχιστον προς στιγμήν). 

 

"But we've not fixed the frame rate at 30 frames at all - it's just on the 1080 Ti, that's the maximum that one can do [at 4K], so that's what it's doing at the moment."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράπονο το έχω ρε πούστη μου να δω κάποιον να είναι ψιλοπαλευτός στο πως παίζει για να είναι και πιο ομαλή η παρουσίαση αλλά δυστυχώς άλλος ένας άμπαλος τύπος που μας τον έχωσαν για να δούμε πως τον σκίζουν οι σκύλοι με camera block το foliage. 

Εχω 200+ ωρες στο game σε ps4 και δεν παιζω και πολυ καλυτερα απο το λιγο που ειδα :P, η καμερα και το battle system ειναι για τα σκουπιδια. Κατα τα αλλα πολυ καλο παιχνιδι αλλα μονο για τους fans imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 200+ ωρες στο game σε ps4 και δεν παιζω και πολυ καλυτερα απο το λιγο που ειδα :P, η καμερα και το battle system ειναι για τα σκουπιδια. Κατα τα αλλα πολυ καλο παιχνιδι αλλα μονο για τους fans imo.

Αμπαλο και εσύ τότε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...