Προς το περιεχόμενο

Καταγραφή καταστημάτων που δεν "τίμησαν" τις προσφορές τους


turbat0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και φυσικά ο Σκρουτζ συνεχίζει να τον παίρνει.

 

Εκφράσεις που δύνανται να χαρακτηρισθούν ως εικασίες (Προϊόντος-κράχτη)

Εκτενείς αναφορές σε προφορικές συνομιλίες οι οποίες δεν είναι δυνατόν να τεκμηριωθούν και ως εκ τούτου να δημοσιευτούν (Στον ισχυρισμό μου ότι η προσφορά ήταν ψεύτικη και ότι απαιτώ να επιστραφούν άμεσα τα χρήματα μου, άρχισε να φωνάζει και μου το έκλεισε στα μούτρα! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Topic του tourbatos ειναι

Να κατσει να κανει την μεχρι τωρα λιστα

 

;)

Η σχετική λίστα υπάρχει ήδη από το 12ο post.

Έκτοτε δεν προέκυψε (ή δεν αντιλήφθηκα εγώ) προσφορά (που να δημοσιεύτηκε στις "προσφορές") και το κατάστημα να έκανε τελικά "πίσω".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η λίστα πρέπει να πάει στο πρώτο ποστ.  Συμφωνώ, αλλά δυστυχώς το πρώτο post δεν είναι για πάντα επεξεργάσιμο (για λίγες ώρες μόνο)

 

Εγώ δεν είχα καταλάβει ότι πρέπει να είναι η προσφορά δημοσιευμένη στο ινσομνια.  Το γράφω στην τελευταία παράγραφο του πρώτου post. Εξάλλου δε θα μπορούσε να καταγραφεί οτιδήποτε ισχυρίζεται κάποιος ότι ήταν προσφορά (χωρίς να μπορεί να διασταυρωθεί) ούτε προφανώς αντιπαραθέσεις πελατών με σκρουτζ - σκρουτζομάγαζα - καταστήματα.

 

stelios θα αφαιρέσω και τη δική σου καταχώρηση διότι δεν αφορά δημοσιευμένη προσφορά "μαιμού" ή κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stelios θα αφαιρέσω και τη δική σου καταχώρηση διότι δεν αφορά δημοσιευμένη προσφορά "μαιμού" ή κάνω λάθος?

Δεν καταλαβα.

 

Ξαναπες μου.

 

Για το πρωτο μου ποστ εννοεις με το shophere που εγραψα εννοεις;

 

Αν λες γ αυτο κ βεβαια να το αφησεις ειναι 100% αληθινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το πρωτο μου ποστ εννοεις με το shophere που εγραψα εννοεις;

 

Αν λες γ αυτο κ βεβαια να το αφησεις ειναι 100% αληθινο.

Δε αμφισβητώ τα λεγόμενά σου, αλλά δεν υφίσταται κάποια "προσφορά" προϊόντος στην οποία δεν ανταποκρίθηκε το κατάστημα.

Υπάρχει μόνο (δικαιολογημένη) κριτική για έλλειψη πελατοκεντρικού προσανατολισμού από το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο όμως δεν εξετάζεται στο παρόν νήμα.

 

33af3n6.png

Επεξ/σία από turbat0s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε αμφισβητώ τα λεγόμενά σου, αλλά δεν υφίσταται κάποια "προσφορά" προϊόντος στην οποία δεν ανταποκρίθηκε το κατάστημα.

Υπάρχει μόνο (δικαιολογημένη) κριτική για έλλειψη πελατοκεντρικού προσανατολισμού από το συγκεκριμένο κατάστημα το οποίο όμως δεν εξετάζεται στο παρόν νήμα.

 

 

Αα οκ καταλαβα

 

Ναι δεν ηταν προσφορα αλλα το φερσιμο τους ηταν γ τα μπαζα.

 

Βεβαια το τοπικ ειναι μονο γ προσφορες και μαγαζια που δεν εκαναν το σωστο.

 

 

Οκ

 

Τεσπα οτι θελεις κανεις ;)

Δεν εχω κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπω μεγάλη όρεξη.

Τουρμπάτε ζήτα απο κάποιο admin να σου βρει λύση με τη λίστα (τοποθέτηση στην κορυφή και τρόπο για να ενημερώνεται).

 

Άντε γιατί τα έχω πολλά μαζεμένα για κάποιους Ελληνάρες (κυρίως)  μπακάληδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλέπω μεγάλη όρεξη.

Τουρμπάτε ζήτα απο κάποιο admin να σου βρει λύση με τη λίστα (τοποθέτηση στην κορυφή και τρόπο για να ενημερώνεται).

 

Άντε γιατί τα έχω πολλά μαζεμένα για κάποιους Ελληνάρες (κυρίως)  μπακάληδες.

Χαχαχα συμφωνώ μαζί σου.

Όμως το συγκεκριμένο τόπικ έχει σκοπό να καταγράφει καταστήματα τα οποία ηθελημένα δημοσιεύουν  (ώστε να εντοπιστούν και να αναρτηθούν από τους συμφορουμίτεςμαϊμού-προσφορές, για να κερδίσουν αναγνωρισιμότητα ή οτιδήποτε άλλο (και όχι οποιαδήποτε άλλη διένεξη που θα μπορούσε να εμφανιστεί μεταξύ πελάτη-καταστήματος.)

Δε ξέρω αν είναι τυχαίο, αλλά από τότε που ξεκίνησε το τόπικ δεν εμφανίστηκε νέο κρούσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παραγγελία απο Source.png Πηγή: cosmodata

 

Aκύρωση λόγω "συστημικού προβλήματος", η παραγγελία δεν υπάρχει καν (!!!!) στο ιστορικό μου.

Επίσης στο mail επιβεβαίωσης δεν υπάρχει κανένας αριθμός παραγγελίας!

 

Φυσικά το σκρουτζ δε δέχτηκε την αρνητική μου κριτική και ζητάει περαιτέρω διευκρινίσεις, αναμένω να δω την εξέλιξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...