Προς το περιεχόμενο

Age of Empires 4


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 254
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 3DJIN είπε

και ψαχνω απεγνωσμενα να βρω αν εχει peace time αλλα μπα

treaty, όπως στο 3! Πιστεύω χρειάζεται, δίνει χρόνο λίγο να ετοιμαστείς και να μην τρέχεις με το 💩 στην κάλτσα!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ετοιμάσαμε ένα custom rating list για παιδιά από Ελλάδα / Κύπρο, αν κάποιος θέλει να μπει ας μου στείλει pm με το ingame nickname του

Age IV Greek Rating List

Η λίστα ανανεώνεται περίπου μια φορά την εβδομάδα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κατι τρέχει γιατι με το που κλείνω το vsync το παιχνίδι κρασάσει. Υπάρχουν και αντίστοιχες αναφορές

https://forums.ageofempires.com/t/game-keeps-crashing-every-15-25-minutes/177586/54

https://forums.ageofempires.com/t/crash-to-desktop-few-minutes-into-every-game/178193/30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια μου εδωσε φιλος κουτατο το παιχνιδι απο δωρο που δε το χρειαζοταν.Το κουτι δ εχει μεσα dvd αλλα ενα κωδικο που το βαζεις στο site βαζεις ενα email και επιλεγεις αν θες steam key η microsoft key  κανεις εξαργυρωση και σου εμφανιζει το key(steam εβαλα εγω) το site και στελνει και email.To download size στο steam ειναι 28,4 περιπου gb.Στο σκληρο θελει περιπου 34gb.Δεν εχω ξαναπαιξει aoe.Πρεπει να το βαλω σε ssd η οχι ποια η γνωμη σας;Το αρχικο tutorial που επαιξα δεν εχει save και αν βγεις σε βαζει παλι απο την αρχη.Γιατι; Οταν το τελειωσω μετα να παιξω τα υπολοιπα tutorial? Ποσα ειναι;; Μετα θα παιξω το campaign η το art of war ποια ειναι η σειρα;; Να ενεργοποιησω τα fps στο steam η δε χρειαζεται;;Για αρχη ενδιαφερων μου φαινεται σα παιχνιδι βαζω στη ακρη το anno που ειχα ξεκινησει και θα εξευρενησω αυτο.περιμενω τη γνωμη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, 3DJIN είπε

σε ssd  αλλιως θα κλαις.

ξεκινα με κανα skirmish για να παρεις μια ιδεα και μετα βαλε campaign.

 

καλησπερα να μη παω στο art of the war πρωτα;;; To skirmish δε εxω καταλαβει τι ειναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...