Προς το περιεχόμενο

All night beach bar στην Παραλιακή (από Γλυφάδα και μετά) χωρίς face control


OMpampasMouEinaiAEKtzhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πείτε την αλήθεια, πόσοι θα θέλατε να είχατε μπροστά σας έστω έναν από αυτούς τους topic starters και απλά να τον βαρούσατε;

Έχουμε διαβάσει και χειρότερα.

 

Ο τύπος αν τρολλαρει, το κάνει με το γάντι, τον παραδέχομαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το καταλαβες ? Πως μπορω να σε βοηθησω ?

 

 

εσυ σε τιποτα μικρε, μεσα με το αφεντικο θα συνεννοηθω

 

εχω ερθει για την προστασια του τοπικ απο αλητηριους - με το αζημιωτο παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε την αλήθεια, πόσοι θα θέλατε να είχατε μπροστά σας έστω έναν από αυτούς τους topic starters και απλά να τον βαρούσατε;

Θα προτιμούσα να τους μιλήσω με τον τρόπο που γράφουν τα ποστ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε διαβάσει και χειρότερα.

 

Ο τύπος αν τρολλαρει, το κάνει με το γάντι, τον παραδέχομαι.

 

Μην περιμένεις να σου ανταποδώσω το like. Αν νομίζεις ότι ο τύπος είναι κανας πιτσιρικάς που σπάει πλάκα, έπαιξες και έχασες.

 

Και όποιος με γνωρίζει στην πραγματικότητα ξέρει ότι είμαι άτομο που θυμώνει εύκολα και δε δέχεται αστειάκια.

 

Γι'αυτό καντε μου τη χάρη και απαντάτε μόνο αν έχετε κάτι να πείτε. Γκέγκε;

 

Τεσπα, για το Vive Mar και το Moorings λοιπόν. Πληρώνεις είσοδο; Επιτρέπεται να πας μόνος ή θα έχει κανένα τσόγλανο που την έχει δει Αγ. Πέτρος, και δε θα σε μπάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όποιος με γνωρίζει στην πραγματικότητα ξέρει ότι είμαι άτομο που θυμώνει εύκολα και δε δέχεται αστειάκια.

 

Πόσα άτομα από το insomnia σε ξέρουν στην πραγματικότητα;

 

Οχι τίποτε άλλο, αλλά αν δεν υπάρχει σεβαστός αριθμός ατόμων που σε ξέρει, τότε δεν έχει νόημα αυτό το σχόλιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά accounts με 0 posts πλακώσανε.

εεε μην καρφωθούν μερικοί ποιοί είναι; άλλοι θέλουν να την «πουν» αλλά όχι να φανερωθούν και άλλοι για να μη στιγματιστούν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις να σου ανταποδώσω το like. Αν νομίζεις ότι ο τύπος είναι κανας πιτσιρικάς που σπάει πλάκα, έπαιξες και έχασες.

 

Και όποιος με γνωρίζει στην πραγματικότητα ξέρει ότι είμαι άτομο που θυμώνει εύκολα και δε δέχεται αστειάκια.

 

Γι'αυτό καντε μου τη χάρη και απαντάτε μόνο αν έχετε κάτι να πείτε. Γκέγκε;

 

Τεσπα, για το Vive Mar και το Moorings λοιπόν. Πληρώνεις είσοδο; Επιτρέπεται να πας μόνος ή θα έχει κανένα τσόγλανο που την έχει δει Αγ. Πέτρος, και δε θα σε μπάσει;

Την λες σε μένα που παίζει να είμαι ο μόνος που σε υπερασπιστικε αν και δεν απάντησα στο ερώτημα σου στο τοπικ.

 

Btw, σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει, δεν φοβόμαστε :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε μην καρφωθούν μερικοί ποιοί είναι; άλλοι θέλουν να την «πουν» αλλά όχι να φανερωθούν και άλλοι για να μη στιγματιστούν.

Αρα μιλαμε για ατομα που δεν εχουν τα μπολζ να λενε την πραγματικη τους αποψη με το αληθινο account τους :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yeap! κάπως έτσι το έχω συνδυάσει αυτό το φαινόμενο , του να μαζεύονται σε συγκεκριμένο θέμα, τόσοι νέοι λογαριασμοί και το μόνο που «προσφέρουν» είναι ειρωνείες και «δούλεμα». τώρα είναι σωστό ή όχι , δε γνωρίζω. Η αλήθεια όμως είναι πως υπάρχει δυσκολία να εκφραστείς ελευθερα σε ορισμένα θέματα, διότι πάντοτε οι κακεντρεχείς θα παρομονεύουν και περιμένουν να ξεκινήσουν διαδικτυακή λογομαχία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις να σου ανταποδώσω το like. Αν νομίζεις ότι ο τύπος είναι κανας πιτσιρικάς που σπάει πλάκα, έπαιξες και έχασες.

 

Και όποιος με γνωρίζει στην πραγματικότητα ξέρει ότι είμαι άτομο που θυμώνει εύκολα και δε δέχεται αστειάκια.

 

Γι'αυτό καντε μου τη χάρη και απαντάτε μόνο αν έχετε κάτι να πείτε. Γκέγκε;

 

Τεσπα, για το Vive Mar και το Moorings λοιπόν. Πληρώνεις είσοδο; Επιτρέπεται να πας μόνος ή θα έχει κανένα τσόγλανο που την έχει δει Αγ. Πέτρος, και δε θα σε μπάσει;

Σερνικο τιγκα detected.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...