Προς το περιεχόμενο

All night beach bar στην Παραλιακή (από Γλυφάδα και μετά) χωρίς face control


OMpampasMouEinaiAEKtzhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτέ δεν κατάλαβα για ποιο λόγο υφίσταται το face control αλλά τεσπα δεν είναι της ώρας.

 

Βασικά ψάχνω κάτι προς Βούλα μεριά, για να μπορώ να γυρίσω Γλυφάδα με τα πόδια να πάρω το νυχτερινό, χωρίς να πληρώσω ταξί.

 

Ξέρω για το Notos αλλά δε ξέρω άμα λειτουργεί νύχτα.

Τώρα αν υπάρχει κάτι που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να αξίζει προς Σούνιο μεριά...ΟΚ είμαι διατεθειμένος να χώσω το χέρι βαθιά στη τσέπη και να πληρώσω τα μαλλιά της κεφαλής μου σε ταξί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έστω ότι είχα ΤΟΣΑ για να πάω Χαλκιδική με ταξί. Μέχρι να ξεκινήσω από Αθήνα όταν φτάσω θα έχει ξημερώσει. Τεσπα ας σοβαρευτούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ότι είχα ΤΟΣΑ για να πάω Χαλκιδική με ταξί. Μέχρι να ξεκινήσω από Αθήνα όταν φτάσω θα έχει ξημερώσει. Τεσπα ας σοβαρευτούμε.

 

 

καλησπέρα μάλλον εννοεί ότι με τα λεφτά που θα έδινες για ταξί διπλή ταρίφα παραλιακή και για την απόσταση που το θέλεις θα μπορούσες με τα ίδια λεφτά να κλείσεις από πολύ πριν αεροπορικά για χαλκιδική βέβαια τραβηγμένο παράδειγμα αλλά μέσα στην υπερβολή του έχει μια λογική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

vive mar και moorings φιλε

Εδώ δε θέλει να πληρώσει ταξί βούλα-Γλυφάδα, θα παει Moorings & Vive Mar... καλο :D

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@margaritagr Δεν είμαι ανάπηρος για να πληρώσω ταξί για μια απόσταση που περπατιεται με τα πόδια. Αν μιλάμε για Γλυφάδα-Σούνιο ΟΚ. Αλλά ΒΟΥΛΑ;;;;;;

 

@aneurysm Άμα ήθελα να δω κωλο κάθομαι και σπίτι στο ίντερνετ.

 

@theoritikos Άμα μου τη βαρέσει πάω και στο Άγιο Όρος.

 

Αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κάνετε το παν για να κλειδωθεί το θρεντ. Χαλαρώστε λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε την αλήθεια, πόσοι θα θέλατε να είχατε μπροστά σας έστω έναν από αυτούς τους topic starters και απλά να τον βαρούσατε;

 

πόρτα δουλεύεις φιλαράκι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...