Προς το περιεχόμενο

Nomads - ANT1


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο Μαυριδης  πηγε να το παιξει εναλακτικος  κατηγορουσε το survivor οπως γραφτηκε και παραπανω

 

"Θεωρώ όμως ότι από την στιγμή που ο Σάκης κάνει το «Survivor» δεν έχουμε τίποτα κοινό μεταξύ μας και θα σου εξηγήσω τι εννοώ. Όταν παρουσιάζεις ένα τηλεοπτικό προϊόν που έχει να κάνει με την ανθρωποφαγία, το κουτσομπολιό και την κακεντρέχεια όσο και να σε αγαπάω, όσο φίλος μου και να είσαι, θα με βρεις αντίθετο ιδιεολογικά. Θεωρώ ότι είναι ανήθικο για την κοινωνία μας να βλέπω ανθρώπους να παλεύουν για τα λεφτά και για ένα πιάτο φαγητό. Επίσης, δεν είναι ωραίο πρότυπο αυτό για τα νέα παιδιά.»"

 

 

Εκανε μια εκπομπη περυσι στον αλφα που κυριολεκτικα πατωσε την ιδια ωρα που ο τανιμανιδης γινοτανε πρωτη φιρμα

και αποφασισε να αλλαξει "λιγο"  τις αποψεις του και την "ιδεολογια" του  :rolleyes:

 

 

Αυτός είναι από τα μεγαλύτερα κλαρινοσκουπίδια που κυκλοφορούν ελεύθερα εκεί έξω στην ελληνική, ο θεός να τη κάνει, σόου μπιζ. Μεγάλος μαιντανός

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι καρβουνιάριδες είναι αυτοί :  :-D

 

Ολοι οι τηλεμαϊντανοί εκεί. (βγάζω έξω τον Ζαμπ μη φάμε και καμιά κλωτσομπουνιά στα αχαμνά :-D )

 

Εντωμεταξύ η Καλογρίδη στο Dancing ήταν διάσημη, τώρα έγινε άσημη...

​Ξεφτίλες, δεν μπορούσαν να βρουν άγνωστους ανθρώπους;

 

+1000 (βέβαια μπήκε στο dancing όντας διάσημη τη στιγμή που δεν την ήξερε ούτε η μάνα της :P )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πλακα ειναι οτι αυτα ο μαυριδης δεν τα λεγε πριν 10 χρονια οποτε μπορει να πεις καποιος αλλαξε αποψεις φιλοσοφια για την ζωη

τα ελεγε πριν 10 μηνες  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι!

1η σελίδα, μήνυμα 11ο. Δε σας χάλασε!

 

και Δημοσίευση 25 Σεπτέμβριος 2017 - 11:11 μμ

ο Μαυριδης  πηγε να το παιξει εναλακτικος  κατηγορουσε το survivor οπως γραφτηκε και παραπανω

 

"Θεωρώ όμως ότι από την στιγμή που ο Σάκης κάνει το «Survivor» δεν έχουμε τίποτα κοινό μεταξύ μας και θα σου εξηγήσω τι εννοώ. Όταν παρουσιάζεις ένα τηλεοπτικό προϊόν που έχει να κάνει με την ανθρωποφαγία, το κουτσομπολιό και την κακεντρέχεια όσο και να σε αγαπάω, όσο φίλος μου και να είσαι, θα με βρεις αντίθετο ιδιεολογικά. Θεωρώ ότι είναι ανήθικο για την κοινωνία μας να βλέπω ανθρώπους να παλεύουν για τα λεφτά και για ένα πιάτο φαγητό. Επίσης, δεν είναι ωραίο πρότυπο αυτό για τα νέα παιδιά.»"

 

 

Εκανε μια εκπομπη περυσι στον αλφα που κυριολεκτικα πατωσε την ιδια ωρα που ο τανιμανιδης γινοτανε πρωτη φιρμα

και αποφασισε να αλλαξει "λιγο"  τις αποψεις του και την "ιδεολογια" του  :rolleyes:

 

και εγώ απόρησα (not) όταν έμαθα σήμερα πως θα είναι μέσα.

 

τς τς τς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πλακα ειναι οτι αυτα ο μαυριδης δεν τα λεγε πριν 10 χρονια οποτε μπορει να πεις καποιος αλλαξε αποψεις φιλοσοφια για την ζωη

τα ελεγε πριν 10 μηνες  :lol:

δύο ενδεχόμενα. Ή έγινε κομανετσι, ή έχει τέτοια κόντρα με τον αδερφό του τον Σάκη και πήγε εκεί για σπάσιμο.

Μάλλον έγινε κομανετσι και μέγας κωλοτουμπας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα γελασουμε με πηλιακη/κολετσα (εχω δουλεψει μια φορα με δαυτη, ψηλομυτα, τρεις λαλουν και δυο χορευουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν βλεπω αντιστοιχο του αρχηγου και κινεζου εκει μεσα, αμα εξαιρεσεις τον ζαμπιδη  ολοι τους ειναι αδιαφοροι. 

 

Κανω προβλεψη για το επομενο σιχαμα στην ζωη μας........μαυριδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...