Προς το περιεχόμενο

Nomads - ANT1


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε πατε καλα τοσα ποστ και ουτε ενα να μιλαει για το υπερτουμπανο που λεγετε χριστινα κoλετσα στο fame story μας ειχε πεταξει τα ματια εξω περιμενω κατι αναλογο και εδω :P

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MYyodVxanBI

 

koletsa_620.PNG

γέρασε αυτή. Μαντώ φορ εβερ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, Θεός ο Μάικ!!!

 

​http://www.youtube.com/watch?v=a7VHkuIuu4A

 

τι ψώνια και τι ψωνάρες με Ψ κεφαλαίο!

εκτός του Ζαμπίδη που εμφανίζεται χαμογελαστός και μιλάει, τα άλλα είναι σόι πράματα είναι; νομίζουν πως είναι κάποιοι/κάποιες; 

Ένα πηγάδι γυναικών ειδικά, ψιλομύτες/κότες με άνοστη σάλτσα, βλέπεις τι ύφος παίρνουν μόλις καταλάβουν πως τις πιάνει η κάμερα.

Παγκοσμίως άγνωστες και εκεί θα μείνουν. Τα ίδια ισχύουν και για τους άντρες με την ίδια συμπεριφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθω περήφανος που δεν έχω δει ούτε ένα λεπτό Survivor (πέρα από ένα video με μια φάρσα που είχε κάνει ο Χρανιώτης στον Σπαλιάρα). Ούτε το Nomads πρόκειται να δω. Το μόνο που θα ήθελα να σημειώσω είναι ότι το concept με τις τρεις ομάδες φαίνεται πιο ενδιαφέρον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα concept (aka. τηλεσκουπίδια) που βγάζουν στη φόρα τα άπλυτα ανθρώπων (με την υπογραφή τους πάντα) είναι για κλοτσές (ούτε καν για κλοτσιές). 

δεν τον πάω, μου είπε αυτό, θα τον ψηφίσω, μου λείπουν οι δικοί μου, τι θα φάμε...

λυπηρό αλλά αδιάφορο.

έλα έλα βρώμισε πλέον.

 

το μόνο που ίσως αξίζει να δει κανείς, είναι κανένα τοπίο όπως στο survivor ή καμιά βιλάρα σε τίποτα εξωτικά μέρη. Φτάνει κι άλλα ψώνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιώθω περήφανος που δεν έχω δει ούτε ένα λεπτό Survivor (πέρα από ένα video με μια φάρσα που είχε κάνει ο Χρανιώτης στον Σπαλιάρα). Ούτε το Nomads πρόκειται να δω. Το μόνο που θα ήθελα να σημειώσω είναι ότι το concept με τις τρεις ομάδες φαίνεται πιο ενδιαφέρον.

μια απο τα ιδια με εκφραζεις απολυτα! στο θεμα αυτο δεν εχω δει  ουτε καν εδω εβαζε διαφημιση ο σκαι και εγω εκανα ζαπινκ...! 

τι ψώνια και τι ψωνάρες με Ψ κεφαλαίο!

εκτός του Ζαμπίδη που εμφανίζεται χαμογελαστός και μιλάει, τα άλλα είναι σόι πράματα είναι; νομίζουν πως είναι κάποιοι/κάποιες; 

Ένα πηγάδι γυναικών ειδικά, ψιλομύτες/κότες με άνοστη σάλτσα, βλέπεις τι ύφος παίρνουν μόλις καταλάβουν πως τις πιάνει η κάμερα.

Παγκοσμίως άγνωστες και εκεί θα μείνουν. Τα ίδια ισχύουν και για τους άντρες με την ίδια συμπεριφορά.

ειδα απο περιεργεια τι γραφει ο φιλος για το videaki .... ειδα λιγο και το εκλεισα αηδιασα με την ξαθια με το καρε που την εχει δει κραταει τον καφε και λεει ευχαριστω ευχαριστω και φευγει....τρεχωντας προφανως θα εχει και καφεδακι στο νησι με το γυαλι αλλα.....  Γκρετα Γκαρμπο!!!!

 

edit : https://www.youtube.com/watch?v=OI0lxK4vxug 

 

τον Γ. τον μαυριδη τον συμπαθω γιατι τον εβλεπα ανελιπως στο world party και ηταν εξαιρετικος και πλακατζης ! 

 

αλλα οχι δεν θα το δω το nomads ουτε για τον Γιωργη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχώρηση με ψήφο κοινού θα έχει όπως το σαρβαιβορ??

 

Αν ναι από τώρα βλέπω φραγμένο ζαμπιδαρο για νικητή

Μαλλον, γιατι μονο απο διαφημισεις δεν παιζει να μαζεψει φραγκα ο ANT1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχώρηση με ψήφο κοινού θα έχει όπως το σαρβαιβορ??

 

Αν ναι από τώρα βλέπω φραγμένο ζαμπιδαρο για νικητή

Κάθε φορά βγαίνουν 3 υποψήφιοι ο ένας μετά από μια διαδικασία παίρνει ασυλία(την γλυτώνει) νομίζω το κοινό των ψηφίζει οι άλλοι 2 "μονομαχούν σε στίβο μάχης" και ο χαμένος τον μπούλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...