Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε κάρτες γραφικών Nvidia 1050/1060/1070 από τη Colorful


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το ηλεκτρονικό κατάστημα TomTop προχωρά σε τρεις προσφορές που αφορούν τρεις διαφορετικές κάρτες γραφικών της Nvidia, και οι οποίες βασίζονται στα γνωστά GTZ 1050/1060 και 1070 χαρίζοντας πολύ καλές επιδόσεις σε κάθε υπολογιστή που εγκατασταθούν.Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επιλέξουν τον κανονικό τρόπο αποστολής (standard) προκειμένου να μην υπάρχουν προβλήματα εξτρά χρεώσεων.

 

Συγκεκριμένα οι προσφορές είναι οι εξής:

 

Colorful NVIDIA GeForce GTX iGame 1070 U-8GD5 GPU 8GB 256bit Gaming GDDR5 PCI-E X16 3.0 VR Ready

 

Colorful-NVIDIA-GeForce-iGame-GTX1070-GP

 

Κουπόνι αγοράς: LSR3311

Τελική τιμή: €378

 

Colorful NVIDIA GeForce GTX iGame 1060 U-6GD5 GPU 6GB 192bit Gaming GDDR5 PCI-E X16 3.0 VR Ready

 

iGameGTX1060%20U-3G_04.jpg

 

Κουπόνι αγοράς: LSR3312

Τελική τιμή: €285

 

Colorful NVIDIA GeForce GTX iGame 1050Ti GPU 4GB 128bit Gaming 4096M GDDR5 PCI-E X16 3.0

35f2a0e920c6a73ac0a264c06e895336-1200x90

 

Κουπόνι αγοράς: LSR3632

Τελική τιμή: €159

post-39041-0-99148200-1506844982_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παρέα, η ΤΟΜΤΟΡ φέρνει τα προϊόντα με τριγωνικές μεταφορές και στον τελικό καταναλωτή έρχονται χωρίς φόρους, τελωνία κλπ κλπ. Έχω αγοράσει ΟΡ5 και εκτός από το ότι ΔΕΝ είχε τον ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος δεν υπήρχε καμία άλλη διαφορά. Βέβαια σε ορισμένους θα ξινήσει το γεγονός ότι οι συσκευασίες ΔΕΝ έρχονται σφραγισμένες από την κατασκευάστρια εταιρία, αλλά με επιβεβαίωση καλή λειτουργίας από την ίδια την ΤΟΜΤΟΡ. Όποιος θέλει να αγοράσει μπορεί να το κάνει. Σε εμένα τουλάχιστον όλα πήγαν μια χαρά.

Καλή συνέχεια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παρέα, η ΤΟΜΤΟΡ φέρνει τα προϊόντα με τριγωνικές μεταφορές και στον τελικό καταναλωτή έρχονται χωρίς φόρους, τελωνία κλπ κλπ. Έχω αγοράσει ΟΡ5 και εκτός από το ότι ΔΕΝ είχε τον ευρωπαϊκό αντάπτορα ρεύματος δεν υπήρχε καμία άλλη διαφορά. Βέβαια σε ορισμένους θα ξινήσει το γεγονός ότι οι συσκευασίες ΔΕΝ έρχονται σφραγισμένες από την κατασκευάστρια εταιρία, αλλά με επιβεβαίωση καλή λειτουργίας από την ίδια την ΤΟΜΤΟΡ. Όποιος θέλει να αγοράσει μπορεί να το κάνει. Σε εμένα τουλάχιστον όλα πήγαν μια χαρά.

Καλή συνέχεια.

αν θυμαμε καλα εσυ πηρες με priority line το κινητο

με τον κανονικο τροπο ομως δε παιζει τελωνειο?

επισης μονο standar shipping μου βγαζει δια8εσιιμο

στην 1050 και 1060 σου εχει επιλογη Priority, στην 1070 δεν εχει παραξενο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θυμαμε καλα εσυ πηρες με priority line το κινητο

Καλή μας ημέρα και καλή μας εβδομάδα,

Πολύ σωστή και εύστοχη παρατήρηση, Priority Shipping πλήρωσα παραπάνω για να έρθει πιο γρήγορα. Αλλά από όσο το έχω ψάξει στο internet και τα άλλα πακέτα μέσω της ίδιας οδού έρχονται απλά δεν φτάνουν στο ίδιο χρονικό διάστημα. Αν δεν σας πειράζει δώστε κάτι ψιλά τώρα γιατί οι χρόνοι παράδοσης μπορεί μέχρι και να διπλασιαστούν.... :(

Εκεί που θέλω όμως να σας επιστήσω την προσοχή είναι στο ότι το θέμα ότι πιθανότατα δεν θα λάβετε "σφραγισμένη" συσκευασία από την κατασκευάστρια εταιρία αλλά με ετικέτες "quality control" της ίδιας ΤΟΜΤΟΡ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί να παραγγείλω από το TomTop τις εν λόγω κάρτες, τη στιγμή που υπάρχουν στο Skroutz.gr με χαμηλότερες τιμές...

π.χ. η 1060 με 6GB  στο TomTop με priority line έχει 345€ και στο Skroutz την βρίσκεις με 272€ !!!

Βλέπω κάτι λάθος;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί να παραγγείλω από το TomTop τις εν λόγω κάρτες, τη στιγμή που υπάρχουν στο Skroutz.gr με χαμηλότερες τιμές...

π.χ. η 1060 με 6GB  στο TomTop με priority line έχει 345€ και στο Skroutz την βρίσκεις με 272€ !!!

Βλέπω κάτι λάθος;

Επειδή στο  Tomtop είναι ''προσφορά''. Πάρτε μία MSI-Gigabyte κ.α. γνωστές εταιρίες από Ελλάδα με 2-3 χρόνια εγγύηση και μη γράφετε ότι νάναι. Τα ίδια χρήματα κάνουνε. Αν χρειαστείς απ τον Κινέζο εγγύηση θα κάνει τον Κινέζο και θα καταλήξεις να χάσεις τα μισά χρήματα σου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...