Προς το περιεχόμενο

Το Redmi 5A της Xiaomi έρχεται με λίγες αλλαγές αλλά και πολύ χαμηλή τιμή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

μεταχείρα ρε φίλε είσαι σοβαρός ? δεν λεω για το vfm τους αλλά δεν μπορείς να συγκρίνεις μεταχείρα με κουτί και με 500 ευρώ παίρνεις αμάξι μεταχείρα , το point σου λίγο άστοχο.

 

Δηλαδη εγω που πηρα το redmi note 4 global μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση με αποδειξη απο Ελληνικο καταστημα δυο μηνων 100 ευρω βλακια εκανα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα το redmi 4x 3/32 και είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος. Για τα 110€ που έδωσα είναι πάρα πάρα πάρα πολύ καλό. Στο μόνο σημείο που προβληματίστηκαν ήταν σε θέαση video 1080p με πολύ υψηλό bitrate. Οπουδήποτε αλλού τα βγάζει πέρα εξιοπρεπεστατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχάσετε να πάρετε την Official θήκη για το redmi

 

 

trash-can.jpg

 

 

 

Εφιαλτες βλεπεις στον υπνο σου και στον ξυπνιο σου με την Xiaomi?

 

:lol: :cry: :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το redmi 4x 3/32 αξιοπρεπεστατο κινητο τρομερη μπαταρια καθολου lag,ομωςμετριοτατη καμερα πραγμα λογικο με την τιμη που εχει... Το θεμα δεν ειναι αυτο ειναι πως πριν απο αυτο ειχα το redmi 3s και τωρα βλεπω και το 5α και τα 3 κινητα ειναι ολοιδια δηλαδη και να θες να κανεις μια αλλαγη δεν υπαρχουν ουσιαστικες διαφορες εγω και το 3s που το εδωσα το μετανοιωσα καθως ουσιαστικα ειναι ιδια κινητα, 3 γενιες κινητων που ουσιαστικα ειναι το ιδιο κινητο με μικροαλλαγες ανεπαισθητες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε το Redmi Note 5 με τον Snapdragon 660. Ωστόσο από ότι φαίνεται η Xiaomi δεν θα μπορέσει να κρατήσει την τιμή του στα προηγούμενα επίπεδα των Redmi Note και για αυτό κυκλοφορεί μοντέλα για όλες τις τσέπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εγω που πηρα το redmi note 4 global μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση με αποδειξη απο Ελληνικο καταστημα δυο μηνων 100 ευρω βλακια εκανα;

Βλακεία έκανε αυτός που στο πούλησε τόσο! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εγω που πηρα το redmi note 4 global μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση με αποδειξη απο Ελληνικο καταστημα δυο μηνων 100 ευρω βλακια εκανα;

όχι ρε φίλε μια χαρά επιλογή έκανες αλλά δεν μπορούν τα μεταχειρισμένα να θεωρηθούν κάτι στάνταρ στην αγορά γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις τι θα βρείς, αν θα το βρεις όταν το θες, αν θα είναι πάντα σε καλή κατάσταση και δεν μπορούν οι τιμές των κινητών να πάνε με τα νερά των μεταχειρισμένων.

και εκτός αυτού ο κάθε απλός άνθρωπος δεν μπορεί να κάθεται να ψάχνει για κινητό απο insomnia,αγγελίες κλπ.

δεν είναι η αγορά των αυτοκινήτων που μπαίνεις σε ένα car και βρίσκεις ότι χρειάζεσαι ,μιλάμε για κινητά με πολύ μικρότερο προσδόκιμο ζωής.

 και στην δική σου περίπτωση στάθηκες τυχερός , δεν παει να πει ότι θα σταθούν όλοι τυχεροί.

το λάθος σου είναι πως λες αυτό έχει 100 ευρώ καινούριο και εγώ πήρα με 100 ένα καλύτερο με 1.5-2 φορές την τιμή του, δεν πάει έτσι γιατί με αυτό το σκεπτικό με 10 χιλιάρικα πχ παίρνεις ένα vw up και παίρνεις και ένα evo με παζάρια μεταχείρα , καταλαβαίνεις τι θέλω να πω,φιλικά πάντα.

 

Βλακεία έκανε αυτός που στο πούλησε τόσο!  :D

 

βλακεία δεν έκανε σίγουρα, 170 έχει νομίζω καινούριο αλλά για να το πούλησε ο άλλος στους δύο μήνες θα ήθελε κάτι καλύτερο , η κέρδισε κανα κίνο και πήρε κανα καλό , η του έκατσε στραβή και ήθελε τα λεφτά δεν ξέρεις,βρήκε κανένα galaxy s8 200 ευρώ κάτι  θα παίχτηκε, αυτά δεν γίνονται κάθε μέρα όμως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε φίλε μια χαρά επιλογή έκανες αλλά δεν μπορούν τα μεταχειρισμένα να θεωρηθούν κάτι στάνταρ στην αγορά γιατί πολύ απλά δεν ξέρεις τι θα βρείς, αν θα το βρεις όταν το θες, αν θα είναι πάντα σε καλή κατάσταση και δεν μπορούν οι τιμές των κινητών να πάνε με τα νερά των μεταχειρισμένων.

και εκτός αυτού ο κάθε απλός άνθρωπος δεν μπορεί να κάθεται να ψάχνει για κινητό απο insomnia,αγγελίες κλπ.

δεν είναι η αγορά των αυτοκινήτων που μπαίνεις σε ένα car και βρίσκεις ότι χρειάζεσαι ,μιλάμε για κινητά με πολύ μικρότερο προσδόκιμο ζωής.

 και στην δική σου περίπτωση στάθηκες τυχερός , δεν παει να πει ότι θα σταθούν όλοι τυχεροί.

το λάθος σου είναι πως λες αυτό έχει 100 ευρώ καινούριο και εγώ πήρα με 100 ένα καλύτερο με 1.5-2 φορές την τιμή του, δεν πάει έτσι γιατί με αυτό το σκεπτικό με 10 χιλιάρικα πχ παίρνεις ένα vw up και παίρνεις και ένα evo με παζάρια μεταχείρα , καταλαβαίνεις τι θέλω να πω,φιλικά πάντα.

 

βλακεία δεν έκανε σίγουρα, 170 έχει νομίζω καινούριο αλλά για να το πούλησε ο άλλος στους δύο μήνες θα ήθελε κάτι καλύτερο , η κέρδισε κανα κίνο και πήρε κανα καλό , η του έκατσε στραβή και ήθελε τα λεφτά δεν ξέρεις,βρήκε κανένα galaxy s8 200 ευρώ κάτι  θα παίχτηκε, αυτά δεν γίνονται κάθε μέρα όμως.

Βλακεία που στο πούλησε τόσο ήθελα να γράψω, με τη λογική ότι θα μπορούσε εύκολα να το πουλήσει περισσότερο. Το γιατί το πούλησε άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...