Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, McNerd είπε

ποιοι ειστε σεις και γιατι τσακωνεστε εδω μεσα

χα χα ενα παλιοτρολ ειναι που μετα απο ενα ποστ δικο μου εβαλε εικονα με τρομπα χαχαχ και υπαινισετο κατι ασχημο για μενα..

ενας ομως στραβωσε γι αυτο και τονε στολισε καταληλα..ε μωρε τονε ξευτιλισε..σε ευχαριστω γιουσουφ:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stratosberyk είπε

χα χα ενα παλιοτρολ ειναι που μετα απο ενα ποστ δικο μου εβαλε εικονα με τρομπα χαχαχ και υπαινισετο κατι ασχημο για μενα..

ενας ομως στραβωσε γι αυτο και τονε στολισε καταληλα..ε μωρε τονε ξευτιλισε..σε ευχαριστω γιουσουφ:D

σαν τι ιππαινίχθηκε δηλαδή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, McNerd είπε

Aααα, τώρα καταλαβα.

Ο ιωσήφ; Φιλαράκι σου κι έτσι;

αρχοντα νομιζω οτι αυτα τα υποκειμενα πρεπει να μπαναρωνται , δε χωραει σε ενα αξιοσεβαστο καθ ολα ινσομνια να βγαινουν κατι φελοι οι οποιοι προσπαθουν να φιμωσουν και να τρολαρουν την εκφραση μου, δικαιωμα μου να γουσταρω τη μελιγδα ,και αθλητικα και σα γυναικα ..αυτος ποιος ειναι ?να παει να απαυτωθει!!  θα μου πεις τωρα συγχωρα και προχωρα. σωστο και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Froskeas είπε

Τί θα γίνει θα ποστάρει κανείς ΣΟΒΑΡΟΣ άνθρωπας το τιπσλιπ της δαλάκαινας σε ΕΥΚΡΙΝΗ εικόνα???

σχαητάρδες 

ποιο τιτσλιπ; οταν ηταν στο μασαζ; δεν νομιζω να φανηκε κατ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρευτείτε μερικοί, έστω στα επίπεδα που απαιτεί το συγκεκριμένο νήμα και που κρατάμε με νύχια και με δόντια.

Και μάλιστα σε μέρα που δεν έχει καν προβολή.

Ό,τι διαφορές έχετε, λύστε τις με ΠΜ ή ακόμα καλύτερα στην πλατεία Συντάγματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...