Προς το περιεχόμενο

Διαφημίσεις και προτεινόμενα στα social media


Thaninho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπα, τον Γενάρη-Φλεβάρη είχε πάθει brainfart και μου πρότεινε μόνο Ινδούς, πακιστανούς, Ιρανούς κτλ. 9/10 λέγονταν Μοχάμεντ κτλ.

 

Φαντάσου σκάλωσα και έψαχνα μην είχε κάνει κανείς log in απο καμιά Ινδία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα, τον Γενάρη-Φλεβάρη είχε πάθει brainfart και μου πρότεινε μόνο Ινδούς, πακιστανούς, Ιρανούς κτλ. 9/10 λέγονταν Μοχάμεντ κτλ.

 

Φαντάσου σκάλωσα και έψαχνα μην είχε κάνει κανείς log in απο καμιά Ινδία...

Α κι εμένα ρε συ μου έβγαζε κάτι τέτοιους. Επίσης κάτι ανώμαλους και ποδολάγνους. Σε κάποια φάση είχα ανησυχήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα, τον Γενάρη-Φλεβάρη είχε πάθει brainfart και μου πρότεινε μόνο Ινδούς, πακιστανούς, Ιρανούς κτλ. 9/10 λέγονταν Μοχάμεντ κτλ.

 

Φαντάσου σκάλωσα και έψαχνα μην είχε κάνει κανείς log in απο καμιά Ινδία...

Εμενα, εκει που μου προτεινε μονο Ελληνες στην καθημερινη ειδοποιηση, εδω και μια βδομαδα εχει αρχισει να μου προτεινει μονο γκομενακια απο ολο τον κοσμο οχι τελειως ξεκωλα, αλλα ομορφες απλες κοπελες.

 

Μετα μπηκα εκει που λεει ατομα που ισως γνωριζετε και γινονταν και σε μενα χαμος απο Ινδους, Πακιστανους και Μοχαμεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάτι που διαπίστωσα, εδώ και κάτι μήνες δηλαδή, είχα μπει με το κινητό από το wifi, έψαχνα κάτι στο google. Ώρες αργότερα ανοίγω τον υπολογιστή και όταν μπήκα fb μου εμφάνιζε σε διαφημίσεις αυτά που έψαχνα με το κινητό, να σημειώσω εδώ οτι δεν είχα ψάξει τίποτα σχετικό από το pc με αυτή την λέξη. Προφανώς δεν είχα καταλάβει διάφορα πράγματα σχετικά με την λειτουργία των cookies,  εγώ νόμιζα οτι αποθηκεύουν το ιστορικό επισκεψιμότητας από συγκεκριμένο υπολογιστή, μετά κατάλαβα οτι αποθηκεύουν και το ΙΡ, οπότε όποιος συνδεθεί φ/β από την δική μου σύνδεση για εκείνο το διάστημα θα του εμφανίσει ακριβώς τις ίδιες διαφημίσεις με περιεχόμενο παρόμοιο με αυτό που έψαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα το fb μου εβγαλε προτεινομενη διπλανη γειτονισσα σε γειτονια που μολις ειχα μετακομισει.
Μην ψαχνετε,αρκει να βρεθουν 2 κινητα κοντα κοντα συνδεδεμενα στο fb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...