Προς το περιεχόμενο

Εγκατάλειψη Disqus από ιστοσελίδες - Εξαφάνιση σχολίων σε άρθρα.


MikeJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς για να λέω κάτι το έχω δοκιμάσει. Σε εμένα δεν έπιασε ούτε με restart στο router, δεν ξέρω τι έχουνε κάνει και σε βρίσκουν.

Aυτο δεν εχει να κανει με το ip αλλά με τον υπολογιστή σου, προφανώς προσπαθείς απο το ιδιο μηχάνημα, για αυτο δεν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω οτι γενικως, για πολλους και διαφορους λογους, το θεμα 'σχολια' ειναι σε 'μπαναρισμενη' ή καθοδική φάση.
Υπαρχουν εκατοντάδες ιστοσελιδες ενημερωτικες πχ στην Ελλαδα.
Σε ποσες εχετε δει να γινεται ο χαμος που γινονταν στο news247? Εγω σχεδον καμια.
Επισης στην πλειοψηφια των site, δεν μπορεις καν να σχολιασεις.
Οποτε;
Αυτο τι σημαινει, οτι δεν δουλευουν αυτα τα site και δεν εχουν επισκεψιμοτητα;

Πιστευω οτι καθε επιλογη σε ενα site, εχει θετικες και αρνητικες πλευρες.
Οταν οι αρνητικές, απο την αποψη των ιδιοκτητων/κατοχων, υπερκεράσουν κατα πολύ τις θετικές,
τοτε δεν τιθεται θεμα, το περιοριζουν ή το ξηλωνουν και σε οποιον αρεσει.
Εξαλλου, οπως ειπα και παραπανω, η συντριπτικη πλειοψηφια των site δεν εχει και ειχε ποτε δυνατοτητα σχολιασμου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλάμε κυρίως για το News247. Η εταιρεία ανήκει σε κάποιον που έχει τα καζίνο στην Ελλάδα  ; Γιατί έχω παρατηρήσει αρκετές φορές μεγάλο πόλεμο στα νέα καταστήματα Οπαπ Play,  πολύ μεγάλη ευαισθησία σε αυτό το ζήτημα.

 

Μιλάμε για το 24SYRIZA ή Αυγή247 που συνηθίζαμε να το λέμε αρκετοί. Μακράν από τα πιο εμετικά και κατευθυνόμενα, με δεκάδες συριζοτρόλλς λογαριασμούς. Το παρακολουθούσα από το 2012 αν δεν κάνω λάθος μέχρι το 2015 που ξεκίνησε να κόβει σχόλια σωρηδόν όταν έκανες κριτική στη σημερινή κυβέρνηση.

Να σημειώσω ότι σοβαρό άρθρο που να κάνει κριτική στους ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ δεν υπήρξε ποτέ και πιστεύω δεν πρέπει να έχει υπάρξει μέχρι και σήμερα στο συγκεκριμένο site που διατυμπάνιζε ότι είναι αντικειμενικό.

Επειδή κι εγώ παραξενεύτηκα από την όλη συμπεριφορά έψαξα και βρήκα ότι υπάρχει διαδικτυακή στοιχηματική εταιρία από πίσω, στις οποίες αν δεν κάνω λάθος δόθηκαν προσωρινές άδειες από την συγκυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ για αυτό πήγαινε το γλύψιμο σ΄άλλο τόπο.

Δες παρακάτω:

 

http://www.antinews.gr/action.read/antimedia/sabbidis-kai-tzogadoroi-tou-diadiktuou-xtizoun-ti-nea-prabda-tou-maksimou/8.117873

 

https://www.mikrometoxos.gr/%CE%A4%CE%BF-%CE%B2%CF%81%CF%8C%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CF%83%CF%87%CE%AD%CE%B4%CE%B9%CE%BF-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%9A%CE%B1%CE%B8%CE%B5%CF%83%CF%84%CF%8E%CF%84%CE%BF%CF%82-%CE%A3%CE%A5%CE%A1%CE%99/

 

https://politika-gr.blogspot.gr/2017/09/m.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

post-268249-0-14060000-1510642354_thumb.png

 

 

 

Οπότε το γυρνάμε σε iefemerida για να πάρουμε την ημερήσια δόση γέλιου αλλά και ανακάλυψης νέων εκφράσεων και προσβολών όπως άνορχε και εραστή των μαροκινών....  :-D   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...