Προς το περιεχόμενο

στήριξη πολύμπριζου σε μελαμίνη


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι κ εξαιτίας του το σκέφτηκα, αλλά επειδή δεν μπορώ να τρυπήσω τη μελαμίνη καθώς από πίσω δεν έχει χώρο, λέω να βάλω δύο βίδες με κρικάκι. Με tireup φυσικά και γίνεται, το κόβεις, το πετάς και εάν θες να το ξαναστερώσεις, βάζεις νέο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η μεταφορά είναι η εξαίρεση μια χαρά γίνεται έτσι. Αν θες να το μεταφέρεις συνέχεια είναι θέμα. Για πιο μόνιμα ίσως και οι βίδες είναι καλύτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α σόρυ δεν το πρόσεξα. Εγώ είχα κάποια κολλημένα με διπλής όψεως από jumbo και δεν κουνιόταν καθόλου πάντως, είναι πολύ δυνατή! Αλλά δύσκολο να τα μεταφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα μεταφέρω; Δηλαδή;

Τα πολύπριζα. Δεν είπες ότι θέλεις να πηγαίνεις και αλλού; Έτσι είναι πολύ δύσκολο να τα βγάλεις, τα έχεις μόνιμα εκεί που θα τα κολλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντάξει δεν εννοώ πως πρόκειται για πολύμπριζα "νομάδες" :D

Aλλά πως εάν χρειαστεί να το βγάλω κ να το μεταφέρω, να μπορεί να γίνει χωρίς καταστροφές κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@zoranb

Δεν ξέρω αν κατέλληξες κάπου θα σου πω ότι είχα πάει χτες στον Σκρέκη (ηλεκτρολογικά υλικά) για

έναν ειδικό λαμπτήρα και χαζεύοντας περιμένοντας σειρά είδα ένα πολύπριζο 4 ή 5 θέσεων

(δεν θυμάμαι καλά) το οποίο είχε μία τρύπα από τη μία πλευρά και μία από την άλλη για το σκοπό θέλεις,

δηλαδή να μπει βίδα στήριξης.

 

Δεν θυμάμαι ποια μάρκα ήταν.

Εγώ είχα πάει στο κατάστημα Γέρακα αλλά νομίζω ότι  έχει καταστήματα και σε άλλα σημεία της Αθήνας.

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε κάποιο που είναι κοντά σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...