Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να καταλάβει κανείς αν το Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration στα 19.90€ είναι για PS4 ή για PC?

 

Στο τίτλο λέει PC αλλά στην εικόνα είναι για PS4.

 

Για όποιο σύστημα κι αν είναι, δεν είναι πλέον διαθέσιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγοραζεις το προιον απο το ιντερνετ πας στο καταστημα για παραλαβη και σε κοιταξε σαν εξωγηινο.

 

Βασικά για οποιαδήποτε προσφορά (είτε online, είτε στα φυσικά καταστήματα) κι αν πας απο εκεί, σαν εξωγήινο θα σε κοιτάνε.

 

Off topic: Πλησιάζει η Black Friday, η μέρα που θα στοκάρουν συσκευές, games κλπ όλα τα σόια, φίλοι, γνωστοί, γκόμενες, παράνομες σχέσεις, εραστές κλπ των υπαλλήλων που δουλεύουν εκεί. Και φυσικά, η μέρα που θα ανοίξουν κάμποσα θέματα στο φόρουμ με καταγγελίες δυσαρεστημένων αγοραστών που για 6η-7η συνεχόμενη χρονιά ακυρώνεται η παραγγελια τους, λόγω εξάντλησης των αποθεμάτων (--->κράτησης για το συγγενολόι που αναφέρθηκε παραπάνω). 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που απο ο,τι εχω ακουσει (2 φορες εχω ψωνισει στη ζωη μου απο εκει και αυτες μεχρι πριν 10 χρονια) σε ηλεκτρονικη παραγγελια αν υποθεσουμε οτι το εχουν εκει το προιον, δεν μπορεις να πληρωσεις με καρτα στο φυσικο καταστημα παρα μονο μετρητα! Πρωτοφανες και αυτο, δεν ξερω αν υπαρχει αλλο μαγαζι στην Ευρωπη ολοκληρη που να το κανει. Εχετε το και αυτο υποψιν.

 

Εκτός από αυτό που Ισχύει!! ''την έπαθα αυτές τις μέρες :D '' 

Yπάρχει και ακόμα καλύτερο στην όλη υπόθεση, επειδή στο μαγαζί σου λένε εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα πάνω στον τρόπο πληρωμής ,  σου δίνουν ένα τηλ. το οποίο δεν το σηκώνει κανένας! και ποτέ (2 μέρες έπαιρνα)  ... γενικά το ηλεκτρονικό τους κατάστημα πρέπει να είναι το χειρότερο όλων (από τους μεγάλους) 

Σε παραγγελία με παραλαβή από φυσικό κατάστημα, έχουν ενσωματωμένη και τη χρεωστικη, πιστωτική κάρτα

 

Αν για κάποιο λόγο κάνεις παραγγελία με αντικαταβολή/μετρητής δέχονται μόνο χρήματα  ... κάρτα δεν δέχονται! ( ωστόσο με βάση τον νόμο η κάρτα είναι υποχρεωτική πλέον αν επιθυμεί ο πελάτης) ... οριακά ήμουν να τους σκάσω καταγγελία με κάτι αστεία που μου λέγανε ότι αυτή είναι η πολιτική της εταιρίας!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αθλιοτερο online καταστημα ειναι του γερμανου.Αγοραζεις το προιον απο το ιντερνετ πας στο καταστημα για παραλαβη και σε κοιταξε σαν εξωγηινο.Προσωπικα ουτε μια φορα δεν μπορεσα να παραλαβω προιον απο προσφορα.

Νομιζα οτι μονο σε εμενα συμβαινει αυτο με τον γερμανο  :wacko:

Στα της προσφορας ξεχωρισα το fm 2017 για pc στο ταληρο που ειναι τσαμπα αλλα ειναι φυσικα μη διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν για κάποιο λόγο κάνεις παραγγελία με αντικαταβολή/μετρητής δέχονται μόνο χρήματα  ... κάρτα δεν δέχονται! ( ωστόσο με βάση τον νόμο η κάρτα είναι υποχρεωτική πλέον αν επιθυμεί ο πελάτης) ... οριακά ήμουν να τους σκάσω καταγγελία με κάτι αστεία που μου λέγανε ότι αυτή είναι η πολιτική της εταιρίας! 

Άλλαξε η πολιτική τους,μετα απο πολλά δικαίως παραπονα και το εχουν ενσωματώσει.Αν ομως ο υπάλληλος εχει αγνοια ή δε ξέρει να διαβασει τα στοιχεια της παραγγελιας,ειναι αλλο θέμα.

 

Απλά του δειχνεται μια φωτο,.

post-450895-0-12705700-1509562374_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε η πολιτική τους,μετα απο πολλά δικαίως παραπονα και το εχουν ενσωματώσει.Αν ομως ο υπάλληλος εχει αγνοια ή δε ξέρει να διαβασει τα στοιχεια της παραγγελιας,ειναι αλλο θέμα.

 

Αν το βάλεις από την αρχή,  ναι γίνεται ...εγώ όμως μίλησα πάνω για μια περίπτωση που το προιόν δεν προορίζεται για το ίδιο το άτομο που έκανε την παραγγελία και προφανώς δεν έχει σκοπό να το εξόφλησή ( απλά να το κλείσει ως κράτηση το προιον) 

εκεί σου λένε απ την στιγμή που έχεις βάλει μετρητά βρες 1000€ τώρα και δώστα μου αλλιώς ακυρώνεται η παραγγελία ... και με κάπιταλ κοντρόλ μόνο εύκολο δεν είναι να τραβήξεις αυτό το ποσό ... κάρτα δεν δέχονται ( μου έτυχε ) απλά ευτηχώς βρήκα μια λύση ) αλλιώς τους είχα έτοιμους για Γενική Γραμματεία! ( να δω τι θα έλεγαν μετά )  :-D  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει η μη αποδοχη καρτας για πληρωμη αντικαταβολης, μια χαρα την δεχτηκαν σε προσφατη αγορα.

Έτσι θα είναι λάθος θα κατάλαβα εγώ τότε :D

Το ότι εσένα στο δώσανε δεν αναιρει αυτό που λέω.

Απλά έτυχε να γλιτώσεις την ταλαιπωρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...