Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή για το “ρομποτικό σκύλο” Aibo της Sony


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σκυλι ειναι σαν παιδι δηλαδη ευθυνη, προφανως και το προιον προοριζεται γι'αυτους οι οποιοι θελουν κατι διαφορετικο και εχουν τα φραγκα να τα δωσουν, κι εγω προσωπικα τ'αγαπαω τα λατρευω αλλα δεν εχω διοτι δενεσαι και μετα ερχεται στεναχωρια θλιψη κλπ.... Αν ειχε χαμηλοτερη τιμη εδω στο Ελλαντα ισως το προτιμουσαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι μόνο το θέμα χρημάτων που αν και πανάκριβο,λές οκ για κάποιον με αρκετά φράγκα,θα το δει σαν να πάρει απλά άλλο ένα gadget,είναι το θέμα οτι προσπαθούν πλέον όλο και περισσότερο να αντικαταστήσουν όλο και περισσότερο,τα πραγματικά με τα εικονικά,απο εικονική πραγματικότητα,εώς εικονικούς σκύλους... Ας κρατήσουν καλύτερα τα χρήματα όσοι τα έχουν και ας προσπαθήσουν να πάρουν η να βοηθήσουν αντ'αυτού αληθινούς σκύλους (ακόμα καλύτερα αν γίνεται να βοηθήσουν και συνανθρώπους) που είναι ορφανοί και δεν έχουν σπίτι.

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ένα γκατζετάκι είναι. Είναι δυνατόν να συγκρίνουμε σκύλους με ένα ηλεκτρονικό πράγμα; Και να βάζουμε συν και πλην; Άκου εκεί δεν χέζει και δεν τρώει. Και οι δύο προηγούμενοι υπολογιστές που είχα δεν χέζανε και δεν τρώγανε. Και στα @@ που χάλασαν. Μπορείς να πεις το ίδιο για τον σκύλο σου; Τι άλλο θα ακούσουμε ακόμα. Τόσο εύκολα μας σπάσανε ρε γαμώτο. Καμιά αξία για την ζωή; Μηδέν;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επίσης, διαθέτει υποδοχή για κάρτα SIM, ώστε να συνδέεται στο ίντερνετ και να αποκτά πρόσβαση στην υπηρεσία τεχνητής νοημοσύνης της Sony, στο cloud, για να αναλύει ό,τι “βλέπει” και “ακούει” "

 

Μονο εγω θεωρησα οτι αυτο ακουγεται καπως και ειναι σαν να εχω τον κατασκοπο στο σπιτι μου.

 

Θα βγαινεις γυμνος απο το μπανιο και σε λιγο η φοτο θα κανει τον γυρο του κοσμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επίσης, διαθέτει υποδοχή για κάρτα SIM, ώστε να συνδέεται στο ίντερνετ και να αποκτά πρόσβαση στην υπηρεσία τεχνητής νοημοσύνης της Sony, στο cloud, για να αναλύει ό,τι “βλέπει” και “ακούει” "

 

Μονο εγω θεωρησα οτι αυτο ακουγεται καπως και ειναι σαν να εχω τον κατασκοπο στο σπιτι μου.

 

Θα βγαινεις γυμνος απο το μπανιο και σε λιγο η φοτο θα κανει τον γυρο του κοσμου.

έχεις κινητό; (ειδικά αν ειναι καινούργιο iphone που εχει ακριβώς το ίδιο πράμα "ai chip" ) τοτε δεν σε ενοχλεί η sim στο σκυλί :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1500 ευρω συν 25 ευρω τον μηνα για μινιμουμ 3 χρονια 1500+900= 2400 τζαμπα πραγμα θα παρω τρια δωρο στην μικρη να παιζουν μεταξυ τους  :P

 

 

Εγώ πιστεύω ένα φυσικό σκυλί σε βάθος χρόνου/ (και ειδικά αν αγοράσεις ράτσα) είναι πιο ακριβό.

 

Και ακόμη πιο ειδικά αν θεωρείς πως ο χρόνος σου έχει αξία και δεν ειναι κάτι που σπαταλάς έτσι και αλλιώς (χρόνο που θα ξοδέψεις στο να καθαρίζεις σκατούλες να πηγαίνεις σε κτηνιάτρους κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sim γιατί θέλει; WiFi δεν έχουν σπίτι τους;

μπορεί να το βγάλεις βόλτα το βράδυ να κατουρήσει , πως θα του εξηγήσει η σονυ πως κατουράνε για να σε ικανοποιήσει ότι έκανες αυτό που έπρεπε?

 

Μεσω 4g θα πεί στην μαμά ΣΟΝΥ

ΑΙΒΟ: Αυτός ο κουτός που με πήρε με έβγαλε έξω για κατούρημα , τι κάνω?

ΣΟΝΥ: Οταν πλησιάσεις στύλο , σήκωσε το πίσω δεξί πόδι και στάσου ακίνητος 10 δεύτερα , έτσι και αλλιώς αγοράζει συχνά φακούς επαφής και είναι βράδυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...