Προς το περιεχόμενο

[WATCH/GPS] Suunto Ambit 3 Sport (HR) -wiggle- ΝΕΑ ΤΙΜΗ 131€ !!!! [ΤΕΛΟΣ το μαύρο - ΑΚΥΡΑ] 195€ το μπλε


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eννοείται ότι το χτύπησα, το ρολόι είναι εξαιρετικό και σε αυτή την τιμή σούπερ.

Το Wiggle είναι πολύ αξιόπιστο κατάστημα έχω ψωνίσει απο κεί απο ποδήλατα μέχρι ρουχισμό!

Σε ευχαριστώ TS που το πήρες χαμπάρι και το ανανέωσες για να το δούμε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ήμουν απασχολήμένος με την αγορά του καινούργιου ρολογιού! Δεν μπορούσα να το αφήσω με αυτή την τιμή.

 

Bill μιας και το κατεχεις το ρολογακι ελληνικα υποστηριζει σε μενου και χαρακτηρες?

Ελληνικά βλέπω δεν υποστηρίζει σύμφωνα με τον κατασκευαστή αλλά αν ψάχνεις ένα ρολόι για τρέξιμο (και πολλά περισσότερα ακόμα) δεν υπάρχει σε αυτή την τιμή! Η εφαρμογή ίσως έχει βέβαια αλλά και να μην έχει δεν νομίζω να εεις πρόβλημα. Δεν ξέρω βέβαια πόσο καλά είναι τα αγγλικά σου.

Χτύπα το επειδή δεν θα μείνει για πολύ. Το ρολόι είναι πολύ καλό και σε αυτή την τιμή δεν υπάρχει απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενο. Δεν υπήρχε η τιμή.

Υπάρχει το μπλε στα ~195 που είναι επίσης πολύ καλή τιμή αλλά το ψυχολογικό των 131 δεν σε αφήνει να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο τιτλος βλεπω  λεει στην τριτη εκδοση του  "[ΤΕΛΟΣ το μαύρο] 195€ το μπλε"

 

ΤΕΛΟΣ και η προσφορα λοιπον, οπως εχουν γραψει ηδη συμφορουμιτες. Στα 190-200 παιζει σχεδον μονιμα απο την αρχη του 2017 οπως φαινεται και στην γραφικη παρασταση που υπαρχει πιο πανω. ;) οσο περναει ο καιρος οι τιμες πεφτουν, οποτε το 200 ειναι και ψηλα! Δεν μπαινω στην κουβεντα ποσο θα εχει "αυριο" γιατι σιγουρα τα 131 ηταν καλη τιμη για καποιον που το χρειαζεται ΤΩΡΑ, αρα δεν τον νοιαζει ακομα και φτηνοτερα απο 131 να μπει "αυριο" που ειναι δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τιτλος βλεπω  λεει στην τριτη εκδοση του  "[ΤΕΛΟΣ το μαύρο] 195€ το μπλε"

 

ΤΕΛΟΣ και η προσφορα λοιπον, οπως εχουν γραψει ηδη συμφορουμιτες. Στα 190-200 παιζει σχεδον μονιμα απο την αρχη του 2017 οπως φαινεται και στην γραφικη παρασταση που υπαρχει πιο πανω. ;) οσο περναει ο καιρος οι τιμες πεφτουν, οποτε το 200 ειναι και ψηλα! Δεν μπαινω στην κουβεντα ποσο θα εχει "αυριο" γιατι σιγουρα τα 131 ηταν καλη τιμη για καποιον που το χρειαζεται ΤΩΡΑ, αρα δεν τον νοιαζει ακομα και φτηνοτερα απο 131 να μπει "αυριο" που ειναι δυσκολο.

 

Από amazon που βγαίνει με μεταφορικά στα 227 είναι οριακά προσφορά (16%).  Το αναφέρω για κάποιον που ψάχνει όπως είπες σήμερα για τέτοιο ρολόι. Αλλά λογικά θα υπάρξουν και παρόμοιες προσφορές βραχυπρόθεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εμένα ακυρώθηκε η παραγγελία αλλά δεν μου ήρθε ακόμα email... wtf?  :mad:

 

edit:

Δεν ξέρω τι παίζεται, στην παραγγελία μου γράφουν αυτό:

Back Orders 
Some of the items could not be despatched and have been put onto back order. These items will be sent out as soon as they arrive in stock

 

και μετά αυτό:

 

 

Order Cancelled

Sorry, this order has been cancelled by Wiggle. Please contact us for more details.

 

wtf???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλά για την ιστορία πλήρωσα με πιστωτική μιας και δεν είχα επαρκές υπόλοιπο στο paypal.

Τους έστειλα μήνυμα και περιμένω απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο wiggle:

 

Ricky

 at 17:42, Nov 3:

sadly it looks like we had a stock record error on these Vasilis and this meant you managed to order an item that was showing more stock then we had. We can only apologise for this and a full refund has been given

 

Vasilis

 at 17:43, Nov 3:

In case of restocking will it be listed at the same price?

 

 

Ricky

 at 17:44, Nov 3:

I couldnt say Vasilis, maybe

 

Τυχερός όποιος πρόλαβε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...