Προς το περιεχόμενο

Περί τρελού RMA..


JiovanniGeorgeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φίλοι με πλησιάζουν στα ντιλ τους με τα κομπανις, γιατί εγώ είμαι ο αρ εμ ι ικός τους σύμβουλος κυρίως στα κομμάτια λογικής, επικοινωνίας & θράσους/απαίτησης.

 

Αυτό είναι κάτι καινούριο, και θα ήθελα αν μπορουμε να κρατήσουμε αυτό το θέμα γιατί έχω ήδη κερδίσει μεγάλες εταιρείες από μεριάς όρων και καταλαβαίνω πως κάτι τέτοια θα είναι συχνά φαινόμενα.

Για το παρακάτω δεν είμαι βέβαιος, να και με εντυπωσιάζει η παραλογία.. θα κρίνετε εσείς από την εμπειρία σας στους όρους.

 

ΨΗΤΟ :

 

Ήρθε ο κολλητός τσι προάλλες, με ένα φλασάκι στα χέρια, νεκρό, και μου είπε πως πήγε για αντικατάσταση (άμεσα, κοντά στην αγορά, με απόδειξη φυσικά) στο Public και αρνήθηκαν να του το αντικαταστήσουν γιατί είχε σπάσει ένα POOR - POOR πλαστικάκι που το κάνει να τυλίγεται ξέρω γω με τον εαυτό του όταν δεν το έχεις στο πισί.. Δηλαδή.. για εξωτερική ζημιά, η οποία τυγχάνει να δείχνει τέρμα γελοίου κατασκευαστικού επιπέδου, δε καλύπτουν το γεγονός πως ΠΕΘΑΝΕ γενικότερα.

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα καθολου πού κολλάει το τρελο μπασιμο-εισαγωγή με το φλασακι, αλλα όπως θα ελεγε και ο Μπουλάς:

 

Βρε παιδι μου αμάν, στην καρδια βάλε πατίνια

Και δυο ρουλεμάν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εξωτερική ζημιά,μπορεί να έγινε απο πτώση και μαζί μ`αυτή να έγινε και η εσωτερική. 

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;

 

Το στικακι δεν εχει κινουμενα μερη, και εχει και πολυ μεγαλες ανοχες σε G επιβραδυνσης, τα γραφουν συνηθως στο site του κατασκευαστη.

Εξωτερικη ζημια θα μπορουσε να ειναι να χει φυγει η μπογια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στικακι δεν εχει κινουμενα μερη, και εχει και πολυ μεγαλες ανοχες σε G επιβραδυνσης, τα γραφουν συνηθως στο site του κατασκευαστη.

Εξωτερικη ζημια θα μπορουσε να ειναι να χει φυγει η μπογια...

Άλλο η γρατσουνιά άλλο το σπάσιμο όμως, έτσι δεν είναι;

 

(Δεν ξέρω σίγουρα τι ισχύει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα ότι νταλαβερίζεται και ντιλάρει.

 

 

ας κάνουμε την υπόθεση εργασίας ότι όντως αυτό εννοεί, ολόκληρος νταλαβεριτζής και ντίλερ ανοίγει θέμα για το σέρβις ενός στικακίου αντί να το λύσει με νταλαβέρι και ντιλάρισμα; δεν το δέχομαι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν να μιλησετε με τον κατασκευαστη για το RMA και να περιγραψετε το προβλημα, ακολουθωντας τις οδηγιες που θα υπαρχουν στην ιστοσελιδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...