Προς το περιεχόμενο

Απόφαση για ταμείο;;;;


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγε η γυναίκα έκανε τα χαρτιά της για ταμείο, τι είναι αυτή η απόφαση που κάνει 2 μήνες;

 

Κάθε μήνα δεν είναι το ταμείο; τι θα φάει κάποιος αν περιμένει 2 μήνες;

 

Αν ήταν ελεύθερη τι θα γινόταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 μέρες συνήθως και ο απολυμένος πήρε αποζημίωση συν μισθό - επίδομα αδείας οπότε μια χαρά τρώει.

Μην ακούσω γκρίνια ε γιατί έχεις και μάνα, πεθερά, κάτι τέτοιο δίπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 μέρες συνήθως και ο απολυμένος πήρε αποζημίωση συν μισθό - επίδομα αδείας οπότε μια χαρά τρώει.

Μην ακούσω γκρίνια ε γιατί έχεις και μάνα, πεθερά, κάτι τέτοιο δίπλα.

Δεν πήραμε τίποτα εικονικό ήταν, ο άνθρωπος είναι βλακας εντελώς κλέβει τους υπαλλήλους του.

Μόνο δώρο θα πάρει και αυτό ένα μέρος.

Σε 40 ημέρες δηλαδή τι θα πάρει; τα 360 για 2 μήνες;

 

Εχω ξαναπεί δεν παίρνουμε λεφτά από γονείς κλπ, μόνο αν είναι θέμα υγείας των παιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου έχετε παιδιά θα πάρει παραπάνω, με ένα παιδί είναι συν 10% (με δεύτερο δεν ξέρω γιατί δεν έχω).

Παλιότερα νομίζω ήταν αναδρομικά από την 7η μέρα μετά την απόλυση, εφόσον είχες κάνει έγκαιρα την αίτηση. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Πάντως δεν θα πεινάσει-ετε σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας φαει εικονικο

Σταμάτα εσύ βρε

Αφου έχετε παιδιά θα πάρει παραπάνω, με ένα παιδί είναι συν 10% (με δεύτερο δεν ξέρω γιατί δεν έχω).

Παλιότερα νομίζω ήταν αναδρομικά από την 7η μέρα μετά την απόλυση, εφόσον είχες κάνει έγκαιρα την αίτηση. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει. Πάντως δεν θα πεινάσει-ετε σίγουρα.

Με 2 παιδιά της είπαν 460, το θέμα είναι ποτέ θα μπούνε τα λεφτά όχι αν πεινάσουμε:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι ναι, αργούν πολύ! Κανονικά θα έπρεπε να βγαίνει άμεσα η απόφαση, αφού είναι στάνταρ τα κριτήρια αν το δικαιούται ή όχι κάποιος.

Κροπροσκυλα είναι φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

40 μέρες συνήθως και ο απολυμένος πήρε αποζημίωση συν μισθό - επίδομα αδείας οπότε μια χαρά τρώει.

Μην ακούσω γκρίνια ε γιατί έχεις και μάνα, πεθερά, κάτι τέτοιο δίπλα.

Όταν λες ήταν εικονικό τι εννοείς? Αν δεν έδωσε ότι έπρεπε κάντε και καταγγελία στην επιθεώρηση, αν από την άλλη η γυναίκα σου υπέγραψε ότι έλαβε λεφτά αλλά δεν έδωσε τίποτα κακώς δέκτηκε να υπογράψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες ήταν εικονικό τι εννοείς? Αν δεν έδωσε ότι έπρεπε κάντε και καταγγελία στην επιθεώρηση, αν από την άλλη η γυναίκα σου υπέγραψε ότι έλαβε λεφτά αλλά δεν έδωσε τίποτα κακώς δέκτηκε να υπογράψει

6 μήνες μέσα την έχει λέμε, δεν συμφέρει να δουλεύεις σε αυτόν. Έβαλε μια αποζημίωση και την έδωσα πίσω.

Μιλάμε για αλήτη. Όλοι εκεί μέσα πεινανε.

 

Αφού ρε την χρωστάει 4000 και δεν τον νοιάζει, μιλάμε για βλακα άνθρωπο. Σιγά μην την άφηνα να δουλεύει τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 μήνες μέσα την έχει λέμε, δεν συμφέρει να δουλεύεις σε αυτόν. Έβαλε μια αποζημίωση και την έδωσα πίσω.

Μιλάμε για αλήτη. Όλοι εκεί μέσα πεινανε.

 

Αφού ρε την χρωστάει 4000 και δεν τον νοιάζει, μιλάμε για βλακα άνθρωπο. Σιγά μην την άφηνα να δουλεύει τσάμπα.

 

Το νόημα συνοψίζεται εδώ.

Το τελευταίο δε είναι το κερασάκι, φαντάζομαι παίζει και απαγόρευση κυκλοφορίας αφού νυχτώσει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νόημα συνοψίζεται εδώ.

Το τελευταίο δε είναι το κερασάκι, φαντάζομαι παίζει και απαγόρευση κυκλοφορίας αφού νυχτώσει?

Ήταν συμφωνία, δεν μας έδινε αλλιώς χαρτί απόλυσης. Την έκανα για να γλυτώσει η γυναίκα. Μιλάμε έχει φτάσει σε άλλη κοπέλα 1.5 χρόνο μέσα.

Δεν τα δίνει με τίποτα, δεν μασάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν πας άμεσα στον οαεδ αργεί και η απόφαση, το ιδανικό είναι να πας την άλλη μέρα

Την επόμενη ημέρα πήγε.. Δευτέρα πήγε η λογιστρια σήμερα πήγε η γυναίκα.

Άρα πως το κόβεις σε πόσο καιρό χρήμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω ανάλογα και τον φόρτο τους, αλλά όσο το αργείς τόσο αργεί και να μπει το χρήμα

 

αφού πήγε άμεσα από τη μεριά της δεν μπορούσε να κάνει κάτι καλύτερο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...