Προς το περιεχόμενο

Συνεχίστηκε και το Q3 η πτωτική πορεία των αποστολών tablet αλλά η Apple κέρδισε έδαφος


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nexus 7 (2013) 

Απροβλημάτιστο εύχρηστο, wireless charging, το παίρνεις για κάτω απο 80 ευρώ used πλεον.

Τα Apple καλά είναι (είχα το mini 1 και το retina) άλλα οι περιορισμοί της apple είχαν καταντήσει ανέκδοτο.

Andoid και πάλι android με όλα τα στραβά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το λάθος των tablet είναι ότι είναι απλά όπως το τηλέφωνο απλά σε μεγαλύτερη οθόνη. Δεν έχει κάτι που θα μπορούσε να αντικαταστήσει ένα laptop για παράδειγμα. Για τα Android μιλάω, δεν έχω χρησιμοποιήσει i-pad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω iPad 3 με iOS 9. Σέρνεται. Το έβγαλα το έβαλα πάλι αλλά τίποτα. Είναι λειτουργικότατο από απόψη hardware αλλά μετά το update είναι άχρηστο. Μπράβο apple. Κ το support τι μου λέει; δεν κρατάνε πάνω από 5 χρόνια αυτά. Τι μας λες Μωρε. Ένα custom firmware θέλει κ θα είναι σφαίρα πάλι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω iPad 3 με iOS 9. Σέρνεται. Το έβγαλα το έβαλα πάλι αλλά τίποτα. Είναι λειτουργικότατο από απόψη hardware αλλά μετά το update είναι άχρηστο. Μπράβο apple. Κ το support τι μου λέει; δεν κρατάνε πάνω από 5 χρόνια αυτά. Τι μας λες Μωρε. Ένα custom firmware θέλει κ θα είναι σφαίρα πάλι

πες τα ρε φίλε γιατί εμένα με βγάζουν τρελό εδώ μέσα όταν τα λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης Hatsos είπε:
Έχουν τα iPad custom firmware? Εγώ για jailbreak ξέρω μόνο.



Custom firmware έχω στο Sony xperia Z
προφανώς εννοεί Downgrade μέσω Jailbreak.

 

Το pangu φαίνεται να τρέχει αρκετά καλά σε παλιότερα iPad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άβολο το ios, δεν μου κάνει. Είχα για τρία χρόνια το πρώτο mini. Ευτυχώς υπάρχουν καλά τάμπλετ με windows, κάτω από 200.

αυτο ακριβως

tablet = windows μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άβολο το ios, δεν μου κάνει. Είχα για τρία χρόνια το πρώτο mini. Ευτυχώς υπάρχουν καλά τάμπλετ με windows, κάτω από 200.

Χμμμμμμ, windows tablet με κάτω από 200€. Υποθέτω θα είναι 8" με 10άρια και φυσικά δεν θα το χρησιμοποιείς με τα Apps "πλακάκια" αλλά desktop. Desktop με τα δάκτυλα στις 8", σε θαυμάζω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τιτλος μου θύμισε ενα ανεκδοτο προπαγανδας. Ετρεχε λεει ο Πουτιν και ο Τραμπ σε εναν αγωνα δρομου. Μονοι τους. 2 ατομα.. Ο Πουτιν λεει βγηκε δευτερος και ο Τραμπ πρωτος.

 

Οι αμερικανικες εφημεριδες λεγαν την επομενη μερα. Πρωτος ο αμερικανος προεδρος, δευτερος ο ρωσος προεδρος.

 

Οι ρωσικες εφηριδες εγραψαν. Δευτερος ο ρωσος προεδρος. Προτελευταιος ο αμερικανος προεδρος.

 

(Για τους λιγους!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα από iPad pro σε tab S3 κατέληξα σε ipad Air 2 και πλέον δε σκέφτομαι να αλλάξω γιατί πραγματικά δεν αξίζει να κλείσεις περισσότερα λεφτά για κάτι φορητό.... Όποιο λειτουργικό και να επιλέξει ο καθένας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μονο μερικες ωρες αυτονομιας με αναμμενη οθονη, το κινητο δεν ειναι αρκετο. Αν εισαι στο δρομο δε θες να ξελιγωσεις την μπαταρια του κινητου σου απο τις 11-12 το πρωι αν προκειται να ξαναγυρισεις σπιτι το βραδυ. Οποτε σε ενα διωρο κενο πχ, μια μερα εμπορικα νεκρη οπου μπαινει πελατης στο μαγαζι καθε 1,5 ωρα, το ταμπλετ ειναι η απολυτη επιλογη. Μαξ 150 ευρα, προτεραιοτητα η μεγαλη μπαταρια και κυριως η μεγαλη αυτονομια με αναμενη οθονη και ησυχασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...