Προς το περιεχόμενο

Προσοχή στις αντικαταβολή στις αγγελίες....


StanVet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως όσες φορές έχω ζητήσει από courier να ανοίξω δέμα για να δω αν έχει κάτι μέσα, ακόμα και να ανοίξω μια πολύ μικρή τρυπούλα στην γωνία, έχει πέσει άγριο ξύλο. Ο διανομέας έχει αρνηθεί τόσο έντονα που το θέμα δεν έπαιρνε άλλη συζήτηση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως όσες φορές έχω ζητήσει από courier να ανοίξω δέμα για να δω αν έχει κάτι μέσα, ακόμα και να ανοίξω μια πολύ μικρή τρυπούλα στην γωνία, έχει πέσει άγριο ξύλο. Ο διανομέας έχει αρνηθεί τόσο έντονα που το θέμα δεν έπαιρνε άλλη συζήτηση....

Δεν επιτρεπεται,το λεμε και το ξαναλεμε.

Τουλαχιστον εξασφαλιζεις οτι δεν εχει μεσα κανα τουβλο.Εγω παντως ακομα και με acs το δεμα ανοίγετε παντα και ποτε δεν ειχα προβλημα σε αυτο ,διαφορετικα το παινει πισω ασυζητητί και απληρωτο και ας το κανει οτι θελει....

Δεν επιτρεπεται,απλα τα κατα τοπους μαγαζακια το κανουν στη ζουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 χρόνια αργότερα...
10 λεπτά πριν, LivEviL είπε

Τήν έχω πάθει κάι εγώ έστειλα Κρήτη κάι από το 2017 ακόμα των ψάχνω.. Χρεώθηκα τα μεταφορικά αναγκαστικά... 

Σου επεστρεψαν αυτο που εστειλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Και εγώ παθών, παλιά, πολλά δέματα με αντικαταβολή στην επαρχία επιστράφησαν, οι παραλήπτες τα αγνόησαν, είχαν δε κλειστά και τα τηλέφωνα.

Οι επιστροφές γινόταν μετά τις 15-20 εργάσιμες και φυσικά χρεωνόμουν τα μεταφορικά. Τώρα πλέον δε στέλνω κανένα δέμα αν δεν έχει πληρωθεί τουλάχιστον το τίμημα των μεταφορικών,

Πρόσφατα βρέθηκα σε εταιρία με ηλεκτρονικές πωλήσεις και ειδα το μεταφορέα να ξεφορτώνει δεκάδες πακέτα, τα οποια ήταν οι βδομαδιάτικες επιστροφές, όπως ανάφερε. Αλλά εκει οι εταιρίες κανουν συμφωνία με τις μεταφορικές και στις επιστροφές χρεώνονται πολύ μικρό ποσό.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...