Προς το περιεχόμενο

Αυτοματοι τηλεφωνητες καθημερινα


Alex-V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειλικρινα, αν ανακαλυπτα ποτε αυτον που τις εφτιαξε, τον σκοτωνα ευκολα και ας εμπαινα φυλακη. Ρε παιδια τι πραγμα ειναι αυτο σε καθημερινη βαση να παιρνουν τηλεφωνο, να το σηκωνεις και να ειναι τηλεφωνητες? πχ "γεια σας μπλα μπλα μπλα". Και χτυπαει και σε ακαταλληλες ωρες. Ειδικα τα μεσημερια. Υπαρχει καμια λυση για αυτο?

 

Εχει παρα πολυ καιρο που γινεται αυτο. Χρονο σιγουρα. Δεν εχω κατσει βεβαια να σκεφτω ακριβως το διαστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειλικρινα, αν ανακαλυπτα ποτε αυτον που τις εφτιαξε, τον σκοτωνα ευκολα και ας εμπαινα φυλακη. Ρε παιδια τι πραγμα ειναι αυτο σε καθημερινη βαση να παιρνουν τηλεφωνο, να το σηκωνεις και να ειναι τηλεφωνητες? πχ "γεια σας μπλα μπλα μπλα". Και χτυπαει και σε ακαταλληλες ωρες. Ειδικα τα μεσημερια. Υπαρχει καμια λυση για αυτο?

 

Block caller. Συνεχώς! Εγώ μετά από 2 χρόνια εκπαίδευσης και προσθηκών στη λίστα μου, έχω απαλλαγεί κατά 80%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Block caller. Συνεχώς! Εγώ μετά από 2 χρόνια εκπαίδευσης και προσθηκών στη λίστα μου, έχω απαλλαγεί κατά 80%

bill αναφερομαι για το σταθερο. Στο κινητο δεν εχουν παρει ΠΟΤΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

bill αναφερομαι για το σταθερο. Στο κινητο δεν εχουν παρει ΠΟΤΕ!

 

Α εγώ επειδή δεν χρησιμοποιώ ποτέ το σταθερό, του έχω μόνιμη προώθηση στο κινητό μου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#21#100 και το προωθείς στην αστυνομία μόλις σε πάρουν. Στην αστυνομία θα φανεί ποιός είναι από πίσω και τότε να δεις πως θα μπλέξεις άσχημα υπάρχει επίσης και το μητρώο του άρθρου 11 στο οποίο μπορείς να ενταχτείς και μετά από αυτό τίποτα και κανείς δεν θα μπορεί αν σε ενοχλήσει ξανά στο τηλέφωνο για χαζομάρες όπως οι αυτόματοι τηλεφρωνητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιος που καθεται να ακουσει τι λενε οι αυτοματοι τηλεφωνητες. Φαση, σας εχω που σας εχω στη μπουκα οσους κανετε προωθητικες (εννοειται ως εταιρειες, οχι τους εργαζομενους), δεν μπαινετε καν στον κοπο να μου μιλησετε παρα βαζετε αυτοματο? Κανενα ελεος  :mad:


#21#100 και το προωθείς στην αστυνομία μόλις σε πάρουν

Καλα τωρα αυτο δεν ειναι λυση γιατι αφενος μεν προωθεις ολες σου τις κλησεις εκει, αφετερου δε δεν εχει κανενα νοημα να φορτωνεις κλησεις την αστυνομια ξερωγω χωρις λογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιος που καθεται να ακουσει τι λενε οι αυτοματοι τηλεφωνητες.

Εχω ακουσει , μπορει να ειναι και πατατα-ουρμπανοχοαξια, οτι μερικες φορες θελουν απλα να ''συναινεσεις'' λεγοντας απλως 'ναι' στο τηλεφωνο για να σε χρεωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει , μπορει να ειναι και πατατα-ουρμπανοχοαξια, οτι μερικες φορες θελουν απλα να ''συναινεσεις'' λεγοντας απλως 'ναι' στο τηλεφωνο για να σε χρεωσουν.

Νομίζω ότι τεχνικά δεν μπορούν να σε χρεώσουν, πρέπει να πάρεις εσύ κάπου για να χρεωθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#21#100 και το προωθείς στην αστυνομία μόλις σε πάρουν. Στην αστυνομία θα φανεί ποιός είναι από πίσω και τότε να δεις πως θα μπλέξεις άσχημα υπάρχει επίσης και το μητρώο του άρθρου 11 στο οποίο μπορείς να ενταχτείς και μετά από αυτό τίποτα και κανείς δεν θα μπορεί αν σε ενοχλήσει ξανά στο τηλέφωνο για χαζομάρες όπως οι αυτόματοι τηλεφρωνητές.

Στην αστυνομία θα φαίνεται ο δικός σου αριθμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ καθημερινά κερδίζω 1000 ευρώ και κάποιες φορές ενα σκάφος η ενα εξοχικό.

Επειδή όμως δεν θέλω αλλα λόγω ενφια και φόρων και χρήματα δεν με ενδιαφέρουν πια, τους αγνοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ καθημερινά κερδίζω 1000 ευρώ και κάποιες φορές ενα σκάφος η ενα εξοχικό.

Επειδή όμως δεν θέλω αλλα λόγω ενφια και φόρων και χρήματα δεν με ενδιαφέρουν πια, τους αγνοώ.

Εχω 2 iphone x σε μαυρο,αν εχεις αλλο χρωμα τα αλλαζουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' αρέσει που σε καλούν αυτόματοι τηλεφωνητές, μπορώ να κλείνω το τηλέφωνο άμεσα χωρίς να χρειαστεί να γίνω αγενής ούτε να απολογηθώ οτι "δεν με ενδιαφέρει η προσφορά σας/το προϊόν σας" και ούτε να ακούσω το κλασσικό "σας ενδιαφέρει γιατί μπλα μπλα". 

 

Εννοείται black list οπου μπορούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...