Προς το περιεχόμενο

Οι Polaroid και Motorola ανακοίνωσαν το moto mod Insta-Share Printer


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι εταιρείες Motorola (Lenovo) και Polaroid συνεργάστηκαν στην κατασκευή ενός moto mod για τα συμβατά smartphones της πρώτης με τη βοήθεια του οποίου μπορείτε να εκτυπώνετε άμεσα τις φωτογραφίες σας!

Το τελευταίο moto mod έχει την ονομασία Polaroid Insta-Share Printer και όπως μαρτυράει και η ονομασία πρόκειται για έναν φορητό εκτυπωτή που επιτρέπει την άμεση εκτύπωση φωτογραφιών που θα τραβήξετε με την συμβατή συσκευή σας.

 

Ο εκτυπωτής χρησιμοποιεί τεχνολογία ZINK και με τη βοήθεια του μπορείτε να πραγματοποιείτε εκτυπώσεις 2 x 3” ενώ βεβαίως δεν υπάρχει κάτι που να αποτελεί εμπόδιο στην ανάρτηση των φωτογραφιών σας σε κοινωνικά δίκτυα κ.λπ.

 

Για να χρησιμοποιήσει κάποιος το συγκεκριμένο αξεσουάρ, απαιτείται κάποια συμβατή με moto mods συσκευή όπως είναι το Moto Z, το Moto Z Play, το Moto Z2 Play ή το Moto Z2 Force Edition για παράδειγμα.

 

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να φανταστώ κανέναν που την χρειάζεται. Πιστεύω ακόμη και αν την εκτύπωνα και την έδινα σε ένα φίλο μου, θα μου έλεγε τι να το κάνω, στείλε την στο messenger/viber/whatsapp/skype

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να φανταστώ κανέναν που την χρειάζεται. Πιστεύω ακόμη και αν την εκτύπωνα και την έδινα σε ένα φίλο μου, θα μου έλεγε τι να το κάνω, στείλε την στο messenger/viber/whatsapp/skype

Πιθανόν είναι χρήσιμη αν είσαι διακινητής μεταναστών. Τραβάς φώτος στην βάρκα και την κοτσάρεις στο ψεύτικο διαβατήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να φανταστώ κανέναν που την χρειάζεται. Πιστεύω ακόμη και αν την εκτύπωνα και την έδινα σε ένα φίλο μου, θα μου έλεγε τι να το κάνω, στείλε την στο messenger/viber/whatsapp/skype

Μάνα και πατέρα πχ δεν έχεις? Messenger και αυτοί?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάνα και πατέρα πχ δεν έχεις? Messenger και αυτοί?

 

facebook/messenger/viber, δεν χρησιμοποιουν skype.

Περιττό να σου πω ότι στο facebook βλέπω αναρτήσεις με φώτο ακόμη και από στάνες στο χωριό μου. Μόνο η γιαγιά της γυναίκας μου που την περιμενουμε από στιγμή σε στιγμή να κάνει το μεγάλο ταξίδι, δεν έχει ιδέα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το retro είναι στη μόδα. Φυσικά και δε θα πουλήσει επειδή είναι lenovorola αλλά είναι αρκετά έξυπνη κίνηση. Αν την είχε κάνει καμιά apple ή samsung θα τη βλέπαμε παντού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στοιχίζει τοσο λιγο το r&d για αυτές τις άχρηστες συσκευές που λένε "βγάλτο και ας πουλήσει 1.000 κομμάτια. Μόνο η διαφήμιση σκέτη οτι υπάρχουμε ακόμα και βγάζουμε προιοντα τοσο θα μας στοιχιζε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει να έχω φωτογραφίες και να τις βλέπω... χωρίς ρεύμα...

 

Αλλά η αυτή η gadget-ιά:
1. θα είναι πανάκριβή
2. σύντομα δεν θα βρίσκεις χαρτί για να τυπώσεις.

 

Άρα το μέλλον της περιγράφεται από την γνωστότατη λέξη στα μέλη του insomnia: άπατο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει ρε παιδιά δεν είναι και τόσο χάλια. Φυσικά και έχουμε το digital αρχείο αλλά άλλη χάρη έχει η εκτήπωση. Εννοείται ότι αν θέλω μια φωτό θα κάνω μια σε μεγαλύτερο μέγεθος αλλά όπως και να έχει δεν είναι και τόσο χάλια.

 

Ας πουμε οι μόνες φώτο που μου έμειναν απο τον στρατό είναι αυτές που εκτύπωσα αλλιώς οι άλλες κάπου υπάρχουν αλλά είναι χαμένες στο διάστημα.

 

Τώρα αυτά είναι απόψεις κτλ οπότε νταξ. Ο καθένας όπως  νομίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...