Προς το περιεχόμενο

[Gaming Headset] HyperX Cloud II @ Κωτσόβολος, 70€


madmikex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ χτύπησα ένα. Τα παλιά μου (Kraken Pro) αν και έχουν φοβερή αντοχή, έχουν χαλάσει τα μαξιλαράκια και μέχρι να δω τι θα κάνω με αυτό, ευκαιρία να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο deal μαλλον το πετυχες εσυ. Δεν μου αρεσει ο καθολου ο ηχος που βγαινει σε virtual surround. Αποψη εχω μεχρι mid-range υλοποιησεις και για αυτο τοποθετουμαι ετσι, δεν ξερω τι γινεται πιο ψηλα σε κατι Αstro που κοστιζουν καπου στο τρακοσαρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο deal μαλλον το πετυχες εσυ. Δεν μου αρεσει ο καθολου ο ηχος που βγαινει σε virtual surround. Αποψη εχω μεχρι mid-range υλοποιησεις και για αυτο τοποθετουμαι ετσι, δεν ξερω τι γινεται πιο ψηλα σε κατι Αstro που κοστιζουν καπου στο τρακοσαρι..

αστα τα astro και τις μαλακιες... αμα θες κατι καλυτερο πας σε sennheiser

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χτύπησα ένα. Τα παλιά μου (Kraken Pro) αν και έχουν φοβερή αντοχή, έχουν χαλάσει τα μαξιλαράκια και μέχρι να δω τι θα κάνω με αυτό, ευκαιρία να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό.

 πάρε απο ebay ανταλλακτικά μαξιλαράκια, ειναι πολυ φθηνά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα τα δικά μου (τα 1) από το κατάστημα στη Συγγρού (σχεδόν Νιάρχος/Ωνάσειο)

Άριστα. Θέλω να καώ στο gaming και δε μπορώ γιατί έχω δουλειά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασαν σε κανέναν? έπαιρνα τηλ σήμερα αλλά δεν το σήκωνε κανείς. Και αυτός ο κωτσόβολος ούτε μια ενημέρωση στο order. Πάλι καλά που παίρνω απο εκεί μόνο σε τέτοιες καταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασαν σε κανέναν? έπαιρνα τηλ σήμερα αλλά δεν το σήκωνε κανείς. Και αυτός ο κωτσόβολος ούτε μια ενημέρωση στο order. Πάλι καλά που παίρνω απο εκεί μόνο σε τέτοιες καταστάσεις.

Δες τα διαφημιστικά email, εμένα εκεί πήγε το πρώτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ μου τα έφεραν σήμερα. Δεν έχω ενθουσιαστεί ιδιαίτερα, αλλά οκ μια χαρά φαίνονται για τα λεφτά τους. Σαν κατασκευή νομίζω προτιμώ τα Kraken Pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλέ μου τα έφεραν σήμερα. Δεν έχω ενθουσιαστεί ιδιαίτερα, αλλά οκ μια χαρά φαίνονται για τα λεφτά τους. Σαν κατασκευή νομίζω προτιμώ τα Kraken Pro.

Τα Kraken Pro V2 εννοεις ετσι; Γιατι τα παλια Kraken Pro ηταν παντελως αθλια στην κατασκευη τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Kraken Pro V2 εννοεις ετσι; Γιατι τα παλια Kraken Pro ηταν παντελως αθλια στην κατασκευη τους. 

Απο ότι βλέπω τα καινούρια αντίστοιχα είναι αυτά? https://www.skroutz.gr/s/10935193/Razer-Kraken-7-1-V2-USB.html

 

Σε τι σου φαίνονται άθλια? Τα Kraken Pro (νομίζω έτσι λέγαν τα παλιά με το 7.1) δεν τα ακουμπάω ποτέ κάπου. Απλά τα πετάω, δεν παθαίνουν τίποτα. Επίσης το μικρόφωνο κρύβεται αντί να πρέπει να το βγάζω και να το ψάχνω μετά που είναι. Το μειονέκτημα τους είναι που πιέζουν το κεφάλι, αλλά απο ότι λένε τα καινούρια έχουν βελτιωθεί στα πάντα.

 

Σε ήχο ίσως είναι καλύτερα τα Cloud II, είναι νωρίς ακόμα για να πω. Μόλις μου τα φεραν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...