Προς το περιεχόμενο

ΕΛΤΑ χελώνα


gamer73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το προβλήμα είναι πως οι κάποιοι εσείς είστε όλοι. Για όλους φταίνε κάποιοι άλλοι.

Παμε παλι - Δεν ξερω ποιοι ειναι οι υπολοιποι, απο την στιγμη που δεν φταιω, φυσικα και δεν θελω να πληρωσω τα σπασμενα τους. Και σιγουρα  οχι τα σπασμενα των ΕΛΤΑ / τελωνειου.

Οσοι νιωθουν καποιο συναισθημα ευθυνης να τους βαραινει, ας τα πληρωσουν εκεινοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα ελτα μου ειπαν αν δεν βγει απο το σακο δεν μπορω να κανω κατι τελικα θα βοηθησει καποιος να με κατατοπισει?

 

Δηλαδη τι ακριβως πιστευεις οτι μπορεις να κανεις;;
Να τους πεισεις να προσπερασουν 100.000 αλλα δεματα για να πανε να βρουν το δικο σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καθυστερήσεις είναι γενικευμένες. Άρα το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή.

Αλλιώς μπούκαρε με καλάζνικοφ στο Κ.Δ του Αεροδρομίου και θα είμαστε εκεί για να σε στηρίξουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι βεβαια αλλα το να περιμενω ενα μηνα δεν ειναι καπως ?

ενα μηνα>?.....χαχαχαχαχαχαχα....

Εχω παραγγελιες απο μεσα σεπτεμβρη που δεν εχουν ερθει...

θα περιμενω ελπιζω να το λαβω μεχρι τα χριστουγεννα θα πληρωσω τελικα τελωνειο η μπορει να την γλυτωσω?

Δεν ξερουμε τι εχεις παραγγειλει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα παραγγείλει ενα μεταχειρισμένο video game απο Καναδά (πολυ) αρχες Σεπτεμβρίου, δεν το έλαβα ποτέ, ή χάθηκε πουθενά ή το βούτηξε κάποιος υπάλληλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε tracking number?

Οχι, ο πωλητής το έστειλε ως επιστολή (αν καταλαβα καλά).

Περίμενα μεχρι τελευταία στιγμή (30 μερες μετα την λήξη του εκτιμωμενου χρόνου παράδοσης) και το τρεναρα αλλες 5-6 μέρες, και ζήτησα απο το eBay να επεκτείνει την προστασία του αλλες 30 μέρες αλλα δεν το δέχθηκε.

Οπως και να 'χει, εγω πηρα τα λεφτα μου πίσω και ειπα στον πωλητή οτι αν τελικά μου έρθει το παιχνίδι θα του στείλω τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία μποτάκια Timberland από Αμερική, με ειδική προσφορά στα 40USD. Τελωνείο αεροδρομίου, το ανοίγουν και μου ζητούν αποδεικτικό πληρωμής γιατί αποκλείεται να είναι τόσο το ποσό. Τους δείχνω το mail και screenshot της παραγγελίας. Κανένα πρόβλημα.

 

Δεύτερη παραγγελία από Κίνα 2din android αυτοκινήτου, όπου ο τύπος είχε γράψει από μόνος του Gift, ενώ η τιμή αγοράς ήταν 170 ευρώ. Πλήρωσα τέλη εκτελωνισμού και handling fees.

 

Καμία καθυστέρηση στην παραλαβή, σε καμία από τις δύο παραγγελίες, αλλά και τα δύο χρειάστηκε να πάω στο αεροδρόμιο για να τα παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ διαπιστωσα οτι πλεον οτι δεμα ερχεται εκτος ευρωπαικης ενωσης μενει στασιμο εκει απαραδεκτα πραγματα


Παραγγελία μποτάκια Timberland από Αμερική, με ειδική προσφορά στα 40USD. Τελωνείο αεροδρομίου, το ανοίγουν και μου ζητούν αποδεικτικό πληρωμής γιατί αποκλείεται να είναι τόσο το ποσό. Τους δείχνω το mail και screenshot της παραγγελίας. Κανένα πρόβλημα.

 

Δεύτερη παραγγελία από Κίνα 2din android αυτοκινήτου, όπου ο τύπος είχε γράψει από μόνος του Gift, ενώ η τιμή αγοράς ήταν 170 ευρώ. Πλήρωσα τέλη εκτελωνισμού και handling fees.

 

Καμία καθυστέρηση στην παραλαβή, σε καμία από τις δύο παραγγελίες, αλλά και τα δύο χρειάστηκε να πάω στο αεροδρόμιο για να τα παραλάβω.

ποσα πληρωσες για τα 170 ευρω φορο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...