Προς το περιεχόμενο

Το Android μετέδιδε τη τοποθεσία σας ανεξάρτητα από τις ρυθμίσεις απορρήτου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνε μετάφραση σε παρακαλώ.ξ βαριέσαι. Και το συζητάμε φυσικά.

 

 

Είσαι Τούρκος και ξέρεις? Για ενημέρωσε μας.

Στην ερωτηση δεν απαντας με ερωτηση.

και για να σε βοηθησω

αν ησουν στη Β κορεα?

αν ησουν στο ιραν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα.

 

Γιατί αρχηγέ μου? Έχεις να φοβηθείς τίποτε? Η όταν τα μεγάλα κεφάλια θέλουν να σε βρουν δε θα σε βρουν επειδή δε θα έχεις κινητό? Σιγά μην η κυβέρνηση η οι men in black (βλέπεται πολλές ταινίες και σας επηρεάζουν) να περιμένει την google για να σας βρει... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

Όταν λέμε η γράφουμε κάτι  η απαντάμε σε κάποιον  φίλε μου θα πρέπει να υπάρχει και κάποια τεκμηρίωση...Αλλιώς άχρηστη η παράθεση που έκανες...

 

Για εμένα προσωπικά (συγνώμη που επέστρεψα αλλά με τρώει και μένα όπως αντελήφθην μόλις τώρα) έχουν να φοβηθούν μόνον οι παρακάτω κατηγορίες:

 

Παιδεραστές

Ανώμαλοι

Κλέφτες

Δολοφόνοι

Εγκληματίες

Συνομωσιολόγοι

Πολιτικοί (όχι όλοι)

Τραπεζικοί και χρηματιστές (όχι όλοι)

 

ίσως μου διαφεύγει κάτι και αν όντως παρακαλώ να συμπληρώσει την λίστα όποιος νομίζει...

 

ΜΟΝΟΝ ΑΥΤΟΊ λοιπόν ίσως έχουν πρόβλημα να τους παρακολουθεί η google η οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία φυσική η ηλεκτρονικής μορφής. Οι υπόλοιποι απλά όπως είπα ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ και είμαστε πολλές ώρες στον υπολογιστή και έχουμε επηρεαστεί σε αρνητικό βαθμό.

Να προτεινω κατι; Βαλε μια καμερα στο σπιτι σου και στελνε την εικονα στο ιντερνετ για να βλεπει οποιος θελει, βαλε και την διευθυνση σου και το τηλεφωνο σου για παν ενδεχομενο. Δεν πιστευω να εχεις αντιρηση να σε βλεπουμε να τρως, να κοιμασαι, να φωναζεις, να κανεις σεξ.

Τι εισαι;

Τιποτα ανωμαλος, κλεφτης, δολοφονος, εγκληματιας, συνομωσιολογους, πολιτικος, τραπεζικος η χρηματιστης;

Ουτε τιποτα ταινιες βλεπεις και εισαι ολη ημερα στον υπολογιστη για να εχεις επηρεαστει αρνητικα.

 

Δεν πιστευω να εχεις αντιριση στην προταση μου.

Εαν δεν σου αρεσει σαν ιδεα πες μας γιατι αντιδρας ετσι αρνητικα; Τι απο τα παραπανω εχεις κανει; ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο εκβιαστικός-φασιστικός τρόπος που οι google services και android συμβαδίζουν το καθιστά και θέμα λειτουργικού. ουσιαστικά μόνο αυτό που παρέθεσα πριν εξαιρείται.

 

Τίποτα εκβιαστικό-φασιστικό. Είναι 100% καπιταλιστικό. Η Google έχει δημιουργήσει ένα ωραιότατο μονοπώλιο για το οποίο δεν παραπονιέται σχεδόν κανένας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα εκβιαστικό-φασιστικό. Είναι 100% καπιταλιστικό. Η Google έχει δημιουργήσει ένα ωραιότατο μονοπώλιο για το οποίο δεν παραπονιέται σχεδόν κανένας.

 

και κάπως έτσι τελειώνει η συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...