Προς το περιεχόμενο

Το Android μετέδιδε τη τοποθεσία σας ανεξάρτητα από τις ρυθμίσεις απορρήτου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mονο αυτο; εδω μιλας με γνωστο σου που εκανε παιδι για καροτσακια και πανες και μετα να σου τα email προσφορα για πανες μπιμπελο και καροτσακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει; εγώ νομίζω ότι είμαστε δέσμιοι της

 

Αμέ πως δεν υπάρχει. Απλά όχι Google Services θα πει και όχι Google Play Store, το οποίο αρκετοί λένε ότι δεν είναι smartphone χωρίς αυτό. Εφαρμογές υπάρχουν και εκτός play store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέ πως δεν υπάρχει. Απλά όχι Google Services θα πει και όχι Google Play Store, το οποίο αρκετοί λένε ότι δεν είναι smartphone χωρίς αυτό. Εφαρμογές υπάρχουν και εκτός play store.

To θέμα είναι ότι τις εμπιστεύεσαι;

Θα πρέπει για κάθε μία να ψάχνεις για το ποιος έφτιαξε την κάθε εφαρμογή κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ έτσι εξηγείται το γεγονός ότι εγώ έψαχνα από το LG της μάνας μου καπάκια τουαλέτας στο google και μου πετούσε προτεινόμενα μέχρι και στις πινακίδες της Αττικής οδού 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας νοιάζει όλους τοοοοοοσο πολύ;

 

"Saying that you don’t care about the right to privacy because you have nothing to hide is no different than saying you don’t care about freedom of speech because you have nothing to say. It’s a deeply anti social principle because rights are not just individual, they’re collective, and what may not have value to you today may have value to an entire population, an entire people, an entire way of life tomorrow. And if you don’t stand up for it, then who will?"

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mονο αυτο; εδω μιλας με γνωστο σου που εκανε παιδι για καροτσακια και πανες και μετα να σου τα email προσφορα για πανες μπιμπελο και καροτσακια...
.αχαχαχαχαχαχαχα :) φιλε σου εχω και αλλη προσφορα καροτσακι με ροδακια 3000 ευρω και δωρο 5κιλα πανες και 2 μπιμπελο δωρο... :) να του ζησει το εργαλειο :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέ πως δεν υπάρχει. Απλά όχι Google Services θα πει και όχι Google Play Store, το οποίο αρκετοί λένε ότι δεν είναι smartphone χωρίς αυτό. Εφαρμογές υπάρχουν και εκτός play store.

μωρέ εφαρμογές βρίσκουμε, και προσωπικά τις εμπιστεύομαι, αλλά ειδοποιήσεις; πως θα έρχονται χωρίς google cloud messaging;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρέ εφαρμογές βρίσκουμε, και προσωπικά τις εμπιστεύομαι, αλλά ειδοποιήσεις; πως θα έρχονται χωρίς google cloud messaging;

 

Τι εννοείς; οι ειδοποιήσεις είναι feature του android όχι των Google Services. Το Google Cloud Messaging τι το θες;

 

Τι θα λέγατε να ξεκινήσουμε από τα βασικά:

«ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΟ

ΔΙΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΣΥΣΚΕΥΗ, ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ, ΔΙΚΤΥΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕ!»

Όταν το χωνέψετε μπορούμε να συνεχίσουμε.

 

Το Android είναι FREE - OPEN SOURCE SOFTWARE και δεν πωλείται. Τα Google Services είναι αυτά που τραβάνε τα δεδομένα και τα στέλνουν στη Google, τα οποία έρχονται προεγκατεστημένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...